توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری...

USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری…

با افزایش تقاضای دلار، ذخایراتریم در حال کاهش است؛ تحقیقات انجام شده توسط این شرکت تحلیگر نشان داده است ،که تقاضا برای دلار بسیار افزایش یافته...

USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری

USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری...

با افزایش تقاضای دلار، ذخایراتریم در حال کاهش است.

USDC در سال 2021 بسیار سریعتر از Tether (USDT) رشد کرده است و به عنوان یک موجودیت باارزش و قابل توجه روی اتریوم در حال ظهور است.

تحقیقات انجام شده توسط این شرکت تحلیگر نشان داده است ،که تقاضا برای دلار بسیار افزایش یافته ومقدار زیادی از سهم بازار Tether را در سال جاری مصرف کرده است.

محقق رایان واتکینز پیش بینی کردند:که در هفته های آینده نتیجه میتواند این باشد که سهم Tether از عرضه پایدار کوین در اتریوم به زیر 50٪ کاهش می یابد.

وی افزود که بیش از نیمی از کل USDC عرضه شده در حال حاضر در قراردادهای هوشمند قرار دارد که معادل 12.5 میلیارد دلار است. با استناد به داده های CoinMetrics ، مساری تخمین می زند که بیش از 40٪ از کوین های پایدار USDC در شبکه اتریوم قرارمیگیرد.

در هفته های آینده به احتمال زیاد سهم USDT از کوین های پایداردر اتریوم ،برای اولین بار به زیر 50٪ می رسد.

USDC به دلیل نقش قابل توجه آن ، به سرعت به عنوان پایدارترین کوین در اتریوم ظاهر می شود.

1 / pic.twitter.com/LklIUagMWj

رایان واتکینز (RyanWatkins_) 29 ژوئن 2021

واتكینز اظهار داشت كه کوین های پایدار در حال حاضر به دارایی دلخواه دلاری كه در قراردادهای هوشمند در پروتكل های DeFi انباشته شده است تبدیل شده اند.

“اگرچه این درصد به اندازه DAI نیست ، USDC با اختلاف زیادی برطبق دلار پیشرو است و در حال حاضر به عنوان پایدارترین کوین در DeFi تبدیل شده است.”

کوین پایدار USDC از ابتدای سال 2021 که فقط 1.3 میلیارد گردش داشت ، بیش از 1820 درصد افزایش یافته است ودر حال حاضر ، طبق گزارش Circle ، 25 میلیارد دلارثبت دارد.

طبق گزارشات موجوددر THETER، 62.7 میلیارد USDT درحال گردش است که از ابتدای سال حدود 200٪ افزایش داشته است. از این تعداد ، 30.9 میلیارد در حال حاضر در شبکه اتریوم است ، رقمی که امسال به صورت اصولی کاهش یافته است ،زیرا هزینه های بالای شبکه مانع معاملات است.

این محقق گزارش داد که پروتکل های وام DeFi ، MakerDAO ، Compound و Aave بزرگترین مصرف کنندگان USDC هستند که حدود 23٪ از کل کوین های پایداررا در اختیار دارند.

وی اضافه کرد که این روند خزانه داری ،محصول جدیدی باسود 4 درصدی USDC را به موسسات ارائه می دهد و ابتکاراتی با محوریت Circle’s DeFi API ، بستری جدید برای سهولت عملیات DeFi برای مشاغل ، احتمالاً ادامه خواهد یافت.

و ابتکاراتی با محوریت Circle’s DeFi API ، بستری جدید برای سهولت عملیات DeFi ،برای تجارتهای بزرگ ایجادمیکند.

دراوایل این هفته،مبادله رمزنگاری ایالات متحده Coinbase اعلام کرد، 4 درصد سود سهام USDCراپرداخت می کند که دارایی های USDC شتاب بیشتری به کوین های پایدار می دهند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری...
USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری...

USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری…USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری…USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری…USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری…USDC قرار است روی شبکه اتریوم قراربگیرد؛طبق گفته مساری…

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,670.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,236.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.176132