توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

Square کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کند

Square کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کند

مطمئناً، می‌توانید بیت کوین را در برنامه نقدی که توسط Square اجرا می‌شود خریداری کنید...

Square کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کند

Square کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کند

مطمئناً، می‌توانید بیت کوین را در برنامه نقدی که توسط Square اجرا می‌شود خریداری کنید. اما اگر بتوانید آن را از طریق یک صرافی غیرمتمرکز ساخته شده توسط Square تعویض کنید، چه؟

Square یک شرکت پرداخت مالی است که توسط جک دورسی رهبری می شود.

Square کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کند

از تابستان روی یک بورس دارایی غیرمتمرکز کار می کند.

Square، شرکت خدمات مالی که توسط جک دورسی توییتر هدایت می‌شود، می‌خواهد با بیت‌کوین کارهای بیشتری انجام دهد تا اینکه فقط به مردم اجازه دهد آن را در برنامه نقدی خود خریداری کنند. در حال کار بر روی راهی است که به مردم اجازه می دهد بیت کوین و فیات را در نوع صرافی غیرمتمرکز (DEX) که برای اتریوم رایج است، معامله کنند.

بخش TBD Square که برای اولین بار در ماه ژوئیه اعلام شد، امروز یک مقاله سفید ارائه داد که tbDEX را ارائه می دهد.

دراین سند ادعا می کند tbDEX “پروتکلی برای کشف نقدینگی و مبادله دارایی ها (مانند بیت کوین، پول فیات یا کالاهای دنیای واقعی)” به صورت ایمن و بدون اطلاع از هویت طرف های دیگر است. علاوه بر این، می‌گوید این پروتکل حول واسطه‌های مالی و سایر دروازه‌بان‌ها (مانند صرافی‌های متمرکز) که از مرزهای بین ارزهای دیجیتال و فیات محافظت می‌کنند، استفاده می‌شود.

Square کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کند

در حالی که tbDEX بر اساس مفهوم بیت کوین ساخته شده است، لزوما بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته نشده است. این فقط یک سری از رمپ‌های ورودی و خروجی به بیت کوین و دیگر شبکه‌های ارزهای دیجیتال است. دقیقاً کجای پروتکل زندگی می‌کند، در کاغذ سفید بسیار فنی و در عین حال سطح بالا به وضوح بیان نشده است.

یک سوال بزرگ این است: چرا فقط از زیرساخت های ساخته شده بر روی اتریوم استفاده نمی کنیم؟ این شبکه که از قراردادهای هوشمند برای امکان تراکنش های فراتر از ارز استفاده می کند، دارای مبادلات غیرمتمرکز و راه حل های هویتی است که آماده ساخت هستند. پل هایی بین اتریوم و سایر شبکه ها وجود دارد. با این حال در کاغذ سفید هیچ اشاره ای دریافت نکرد.

پاسخ سریع این است که دورسی یکی از طرفداران بزرگ بیت کوین، ارز دیجیتال اصلی است. او بارها و بارها هیچ علاقه ای به اتریوم و سایر ارزها نشان نداده و در عین حال ابراز عشق به بیت کوین کرده است. دورسی در ژوئن امسال درباره بیت کوین گفت:

«هر کاری که شرکت های من می توانند انجام دهند تا آن را برای همه در دسترس قرار دهند، این است که من بقیه عمرم را چگونه سپری خواهم کرد. اگر من در Square یا Twitter نبودم، روی بیت کوین کار می کردم. اگر به کمک بیشتری از Square یا Twitter نیاز داشت، آنها را برای بیت کوین رها می کردم.”

Square بخشی از انقلاب پرداخت‌های همتا به همتا بوده است، و ارسال پول نقد از حساب‌های بانکی خود یا فروشندگان کوچک برای پرداخت کارت اعتباری را برای دوستان آسان‌تر می‌کند. tbDEX این ماموریت را به فضای رمزنگاری گسترش می‌دهد – ناگهان مردم پول نقدی را که در حساب‌های بانکی نگهداری می‌شوند، ارسال نمی‌کنند، بلکه از کیف پول‌های رمزنگاری که خودشان دارند، می‌فرستند.

اما تازه واردان به فضای ارزهای دیجیتال ابتدا باید از فیات به دنیای دیجیتال بپرند. این معمولاً با خرید کریپتو با کارت بانکی در یک صرافی متمرکز مانند کوین‌بیس یا بایننس شروع می‌شود. نحوه مدیریت نقل و انتقالات و کارمزد تراکنش‌های لازم برای وارد کردن آن به کیف‌پول‌های غیرحضوری و سپس خدمات مالی واقعاً غیرمتمرکز که بانک‌ها خارج از تصویر هستند، برای تازه‌کارها توضیح میدهد.

وایت پیپر(سندمعرفی پروژه) خاطرنشان می کند: «دسترسی مستقیم به داخل و خارج از رمپ به داخل و خارج از سیستم مالی غیرمتمرکز، هنوز برای یک فرد معمولی، که با ابزارهای پرداخت سنتی مبتنی بر فیات شروع می شود، بسیار دشوار است». “ما به پل بهتری برای این آینده نیاز داریم. پروتکل tbDEX مشکل است.”

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

Square کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کندSquare کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کندSquare کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کندSquare کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کندSquare کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کندSquare کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کندSquare کاغذ سفید را برای تبادل غیرمتمرکز بیت کوین منتشر می کند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214