توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

Foundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شد

Foundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شد

Foundry USA مستقر در نیویورک به سهم 15.42 درصدی از نرخ هش شبکه کمک کرده است...

Foundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شد

Foundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شد

نویسنده: اسماعیل زاده

Foundry USA مستقر در نیویورک به سهم 15.42 درصدی از نرخ هش شبکه کمک کرده است و تنها 4000 PH/s کمتر از AntPool است.

Foundry USA ارائه‌دهنده خدمات استخراج ارز دیجیتال مستقر در نیویورک پس از در اختیار گرفتن 15.42 درصد از سهم شبکه، پیشتاز تبدیل شدن به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین (BTC) در جهان است.

داده‌های BTC.com نشان می‌دهد که Foundry USA متعلق به گروه ارز دیجیتال با نرخ هش تنها 4000 PH/s در پشت سر استخر AntPool قرار دارد که در زمان نگارش این مقاله به سهم 17.76 درصدی شبکه کمک کرده است.

Foundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شد

افزایش مشارکت نهادهای آمریکایی را می‌توان به ممنوعیت کلی اخیر چین در تجارت و استخراج ارزهای دیجیتال نسبت داد. این ممنوعیت باعث مهاجرت گسترده استخراج‌کنندگان محلی بیت‌کوین شد که اکنون در حوزه‌های قضایی دوستدار رمزنگاری از جمله ایالات متحده، روسیه و قزاقستان زندگی می‌کنند.


با توجه به https://t.co/1YRYr4QCmY، استخر استخراج DCG Foundry به دومین استخر استخراج بیت کوین تبدیل شده است. سرکوب شدید چین در استخراج بیت کوین و انتقال صنعت ماینینگ به ایالات متحده دلایل اصلی هستند.

از بین پنج استخر برتر ماینینگ از نظر توزیع نرخ هش، Foundry USA بالاترین میانگین هزینه تراکنش 0.09418116 BTC (نزدیک به 5500 دلار) را برای هر بلوک دریافت می کند. کسب‌وکارهای آمریکایی نیز از نظر توزیع خودپردازهای رمزنگاری، کسادی چین را گرفته‌اند.

Foundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شد

داده‌های رادار خودپرداز کوین نشان می‌دهد که انبار بیت‌کوین مستقر در گرجستان از همتایان چینی خود پیشی گرفته و به بزرگترین اپراتور خودپرداز ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شده است. به اندازه کافی جالب توجه است که اکثر اپراتورهای خودپرداز رمزارز توسط شرکت های آمریکایی اداره می شوند، روندی که پس از ممنوعیت فعالانه چین در مورد فعالیت های رمزنگاری برجسته تر شد.

علیرغم قصد واضح برای پیگیری ارز دیجیتال داخلی بانک مرکزی (CBDC)، حزب کمونیست چین همچنین نظر عمومی را در مورد ممنوعیت استخراج بیت کوین در 21 اکتبر جویا شده است، که باعث ایجاد گفتگوهایی در مورد اصلاح موضع منفی دولت در مورد آن شده است.

با این حال، داده های Statista تأیید می کند که سهم چین در نرخ هش استخراج بیت کوین از سپتامبر 2019 کاهش پیوسته داشته است. دو دهه پیش، چین بیش از 75 درصد از نرخ هش استخراج بیت کوین را تشکیل می داد که تا آوریل 2021 به 46 درصد قبل از ممنوعیت کاهش یافت.

همانطور که ایالات متحده به سمت پذیرش جریان اصلی بیت کوین نزدیک می شود، تنظیم کننده ها به دنبال شفافیت در رابطه با الزامات گزارش جدید ارائه شده توسط دولت بایدن هستند.

اعضای حزب جمهوری و دمکرات در مناسبت‌های مختلف از اصلاحات گزارش‌دهی مالیات ارزهای دیجیتال به همراه درخواست برای تعریف مجدد کلمه «کارگزار» در تراکنش‌های کریپتو درخواست کرده‌اند.

از سال 2024، لایحه زیرساخت دو حزبی عموم مردم را ملزم می کند که تراکنش های دارایی دیجیتال به ارزش بیش از 10000 دلار را به خدمات درآمد داخلی اعلام کنند. این لایحه در حال حاضر ماینرها و اعتباردهندگان، توسعه دهندگان سخت افزار و نرم افزار و توسعه دهندگان پروتکل را به عنوان کارگزار در نظر می گیرد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

Foundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شدFoundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شدFoundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شدFoundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شدFoundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شدFoundry USA به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین در میان ممنوعیت چین تبدیل شد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,394.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,331.85
  • tetherTether (USDT) $ 0.999459
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.205867