توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

Aave v2 برنامه استخراج نقدینگی

Aave v2 برنامه استخراج نقدینگی را با هدف گرفتن وام های ثابت بیت کوین آغاز می کند

در زمان نوشتن این مقاله ، کاربرانی که پول های پایدار را در این پروتکل واریز می کنند می توانند علاوه بر سودهای عادی خود در قالب توکن های AAVE (stkAAVE) ، سود اضافی بین 4.78 تا 13.49 درصد کسب کنند. ..

Aave v2 برنامه استخراج نقدینگی را با هدف هدف قرار دادن وام گیرندگان با ثبات Bitcoin آغاز می کند

Aave v2 برنامه استخراج نقدینگی

Aave برنامه استخراج نقدینگی v2 خود را آغاز کرده است و تقریباً 880،000 دلار پاداش رمز حکمرانی به کاربران روزانه تا 15 ژوئیه ارائه می دهد.

Aave مشوق های استخراج نقدینگی را برای پروتکل v2 خود راه اندازی کرده است ، و پاداش رمزهای مدیریتی بیش از 20٪ را به کاربرانی که وام های ثابت را وام می گیرند پرداخت می کند.

در زمان نوشتن این مقاله ، کاربرانی که پول های پایدار را در این پروتکل واریز می کنند می توانند علاوه بر سودهای عادی خود در قالب توکن های AAVE (stkAAVE) ، سود اضافی بین 4.78 تا 13.49 درصد کسب کنند. سپرده های بسته بندی شده بیت کوین نیز 4.59٪ اضافی پرداخت می کنند ، در حالی که سپرده های اتر 2.11٪ پاداش دریافت می کنند.

با این حال به نظر می رسد بالاترین پاداش به وام گیرندگان پایدار بیت کوین تعلق می گیرد که در حال حاضر پاداشی بین 5.15 تا 22.05 درصد دریافت می کنند

AIP-16 از طرف آرا votes اکثریت “بله” را دریافت کرد و رسماً اعدام شد. این پیشنهاد ، ایجاد شده توسطparaficapital ، مشوق های استخراج نقدینگی را برای Aave V2 معرفی می کند ⛏️️https: //t.co/ewa2Yvlc3w pic.twitter.com/s7xgz21eZ8

– Aave (@ AaveAave) 26 آوریل 2021

برنامه استخراج نقدینگی در 24 آوریل از طریق رأی حاکمیت به تصویب رسید ، و 2200 AAVE سهام (stkAAVE) قرار است تا 15 ژوئیه بین وام دهندگان و وام گیرندگان توزیع شود ، که ارزش آن تقریباً 880 هزار دلار با قیمت های فعلی است. این برنامه در ماه جولای بررسی می شود.

بیش از دو سوم جوایز به بازارهای USDC و USDT اختصاص یافته است که 32.5٪ باقیمانده در بازارهای Aave’s DAI ، ETH ، wBTC و GUSD توزیع شده است. Aave اظهار داشت:

“AIP 16 نقدینگی موجود در ذخیره اکوسیستم Aave را افزایش می دهد ، که می تواند برای تأمین بودجه کمک های اقتصادی ، سرمایه گذاران و سازندگان از طریق برنامه کمک های بلاعوض جامعه استفاده شود.”

Aave گفت که آنها می خواهند برای جلوگیری از استقراض خطرناک و تقویت نقدینگی پایدار ، به نشانه های پایدار پاداش بیشتری دهند.

با تقریباً 40٪ TVL Aave در نسخه تکرار شده خود قفل شده ، کمپین پاداش v2 همچنین برای مهاجرت کاربران به پروتکل به روز شده آن در نظر گرفته شده است. Aave گفت: “با معرفی جوایز استخراج نقدینگی فقط در Aave v2 ، ارائه دهندگان نقدینگی و وام گیرندگان به طور طبیعی به سمت نسخه بهینه شده مهاجرت می کنند.”

این برنامه به دنبال موفقیت پاداش استخراج نقدینگی است که باعث تشویق کاربران برای کشف استقرار Aave در راه حل مقیاس لایه دو ، Polygon (که قبلاً با نام Matic شناخته می شد) است. در توئیتی در تاریخ 25 آوریل اشاره شد که استقرار Aave’s Polygon طبق توئیت در 25 آوریل ، طی ده روز پس از راه اندازی ، از 1 میلیارد دلار در TVL و 7،200 کاربر عبور کرده است.

طبق گفته DeFi Llama ، Aave در حال حاضر ششمین پروتکل بزرگ DeFi با TVL تقریباً 7.5 میلیارد دلار است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

Aave v2 برنامه استخراج نقدینگی
Aave v2 برنامه استخراج نقدینگی
Aave v2 برنامه استخراج نقدینگی

Aave v2 برنامه استخراج نقدینگیAave v2 برنامه استخراج نقدینگیAave v2 برنامه استخراج نقدینگیAave v2 برنامه استخراج نقدینگیAave v2 برنامه استخراج نقدینگی

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,499.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,133.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.181601