توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین

بیت کوین (BTC) هفته جدیدی را در مکانی نامطمئن آغاز می کند ، زیر 45000 دلار و زیر برخی از میانگین های متحرک کلیدی. اتفاقات بعدی؟...

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین

اقدام قیمت بیت کوین در روز دوشنبه تیره و تار به نظر می رسد ، اما همانطور که معامله گران ، تحلیلگران و سایر افراد توجه دارند ، عملاً هیچ دلیلی برای نزولی بودن بیت کوین وجود ندارد.

بیت کوین (BTC) هفته جدیدی را در مکانی نامطمئن آغاز می کند ، زیر 45000 دلار و زیر برخی از میانگین های متحرک کلیدی. اتفاقات بعدی؟

تقریباً یک هفته پس از آنکه بازار متغیرهای بی ثبات را به 42800 دلار رساند ، بیت کوین بیشتر بازیابی های بعدی خود را حذف کرده است.

تعطیلات آخر هفته کمی با تغییر پارادایم تولید شد ، و در حال حاضر ، بی ثباتی نزولی به طور محکم در جای خود قرار دارد. با کاهش 13 درصدی BTC/USD در یک هفته ، Cointelegraph به پنج مورد نگاه می کند که ممکن است به معامله گران کمک کند تا پیش بینی کنند که حرکت بعدی چه خواهد بود.

سهامی که باید برگشت داشته باشد

انتظار می رود سهام این هفته پس از فروش و فشار بر مشکلات بیت کوین در نیمه اول سپتامبر ، عملکرد بهتری داشته باشد.

با پشت سر گذاشتن یک هفته قرمز ، انتظار می رود که سهام در حال حاضر صعود کند و روندی را ادامه دهد که بازارها از زمان سقوط درویروس کرونا تاریخ مارس 2020 مشخص شده بود.

چارلز ادواردز ، مدیرعامل سرمایه گذاری کاپریول ، پیش بینی می کند: “انتظار می رود که سهام این هفته افزایش یابد و تا حدودی به بیت کوین کمک کند.”

ادواردز این اظهار نظررا در کنار نمودار مقایسه ای می افزاید: “جهان هنوز بیت کوین را به عنوان ریسک دارایی می بیند.”

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین
نمودار حاشیه شده BTC/USD در مقابل S&P 500. منبع: چارلز ادواردز/ توییتر

تقریباً همه تصحیحات بیت کوین در سال 2021 با اصلاح S & P500 تا 2 یا بیشتر در ارتباط است. “

از سوی دیگر ، سهام قوی ممکن است به کنترل دلار آمریکا کمک کند ، چیزی که به بیت کوین فضای بیشتری برای تنفس می دهد.

شاخص ارزش دلار آمریکا (DXY) هفته گذشته با حرکت سریع به سمت 93رفت پیش از توقف برای تثبیت سود خود ، روندی که همچنان ادامه دارد.

قیمت لحظه ای زیر معیارهای استاندارد کاهش می یابد

پس از پایان تعطیلات آخر هفته ، یکشنبه شاهد نوسان لحظه آخری بود که با سقوط BTC/USD به زیر 45000 دلار پایان یافت.

با توجه به این که معامله گران محلی شرط بندی خود را در جهت نزولی بیشتر تحت پوشش قرار می دهند ، بدون شک هیچ گاه تفاوت بزرگتری بین معیارهای زنجیره ای ، پدیده های پذیرش و قیمت وجود نداشته است.

لکس مسکووسکی ، مدیرعامل Moskovski Capital ، اظهار داشت: نقدینگی Stablecoin افزایش می یابد ، بیت کوین در مبادلات به پایین ترین سطح در 3 سال گذشته می رسد .

مسکوفسکی بعداً اضافه کرد که بازارهای کلان در واقع هفته را سبز آغاز کرده اند و سکه های استیبل ، که به عنوان وثیقه کوتاه مدت استفاده نمی شوند ، استدلال صعودی آشکاری را مطرح کردند.

استیبل کوین ها همیشه بالا هستند و به عنوان وثیقه برای کوتاه مدت استفاده نمی شوند.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، برآورد فعلی 43.000 دلار و 38.000 دلار به عنوان قیمتی بالقوه است ، اما با وجود پایین بودن میانگین متحرک مهم ، بازگرداندن این سطوح هنوز امکان پذیر است.

ماه سپتامبر از نظر تاریخی ماه ضعیفی برای بیت کوین بوده است و به این ترتیب ، پیش بینی قیمت ها از ماه اکتبر به بعد صعودی واقعی را نشان می دهد.

لارک دیویس ، حساب کاربری محبوب توییتر روز دوشنبه به دنبال کنندگان گفت: “بیشتر به یاد داشته باشید که بیت کوین در ماه سپتامبر دارای ماه قرمز و افزایش قیمت در سه ماهه چهارم است.”

“BTC هنوز می تواند تا پایان سال به 100 هزار برسد.”

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین
نمودار شمع 1 ساعته BTC/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

با وجود این ، معامله گر کهنه کار پیتر برانت زنگ خطر را می زند .”نامی برای این الگوی نمودار وجود دارد. کسی می خواهد حدس بزند اسم آن چیست؟ ” او در کنار نمودار روزانه توئیت کرد که به نظر می رسد خرابی یک سازه نزولی را نشان می دهد.

“رقصیدن با 2017”

وقتی نوبت به نصف شدن می رسد ، بیت کوین امسال همچنان از نظر افزایش قیمت “با 2017 رقص می کند”.

این بر اساس داده های پلتفرم معاملاتی Decentrader است ، که این هفته نشان می دهد که BTC/USD در سال 2021 پس از نصف شدن یارانه بلاک همچنان در مسیر خود قرار دارد.

Filbfilb ، تحلیلگر Decentrader ، در آخر هفته اظهار داشت: “در حال حاضر با 2017 باید رقصید.”

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین
نمودار مقایسه اجرای بیت کوین منبع: Decentrader

نمودار نشان می دهد که میزان پیشرفت معدنچی معدن تا چه اندازه افزایش یافته است. بیت کوین که قبلاً بین سال های 2013 و 2017 سود می برد ، سپس در ماه می، روند جدیدی را ایجاد کرد ، روندی که در نهایت ادامه دارد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، یک پدیده “دوگانه بالایی” همچنان شرط تحلیلگران برای چگونگی پایان بیت کوین در سال 2021 ، درست مانند سال 2013 و 2017 ،با کاهش قیمت به 29000 دلار است.

جدیدترین رکورد جدید برای عرضه ماهانه غیرقابل تبدیل یه پول

یکی از ویژگیهایی که شرایط افت قیمت هفته گذشته را از موارد قبلی متمایز کرده است ، رفتار سرمایه گذاران است ، همه خرید خود را ادامه می دهند.

برخلاف وحشت در قسمت هایی مانند مارس 2020 ، هفته گذشته شاهد عرضه اضافی توسط دلالان بود که مشتاقانه با دستان قوی خریداری شده بودند.

به گفته آمارشناس ویلی وو ، هر طبقه از سرمایه گذاران بیت کوین یا به موقعیت های خود افزوده اند یا در تلاطم های اخیر بی طرف مانده اند.

“نهنگ ها اخیراً اضافه شده اند. Minnows به جمع شدن ادامه می دهد. 10-1000 دارنده بیت کوین عمدتا ثابت هستند ، “او روز یکشنبه در کنار داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode این مسئله رافاش کرد.

ذخایر عمومی کاهش می یابد (عمدتا مبادلات و ETF کاهش می یابد در حالی که شرکتها اضافه می شوند). “

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین
نمودار توزیع عرضه بیت کوین منبع: ویلی وو توییتر

اگر تقاضای بیت کوین بیش از هر زمان دیگری باشد ، داده های مشابه این موضوع را تقویت می کند. همانطور که ویلیام کلمنته تحلیلگر اشاره کرد ، هفته گذشته هیچ تاثیری بر الگوهای هودلر نداشت.

“93 درصد از عرضه بیت کوین حداقل در یک ماه منتقل نشده است. این بالاترین سطح تاریخ است. فقط یک معیار دیگر که نشان می دهد”او با استناد به داده های Glassnode عرضه چگونه صعودی است.

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین
امواج بیت کوین HODL نمودار حاشیه نویسی شده است. منبع: ویلیام کلمنته/ توییتر

جایی که روزگاری طمع بود حالا ترس می آید …

همه چیز برای سنجش احساس سرمایه گذاران ، شاخص ترس و حرص رمزنگاری ، که این هفته داده های جالبی در مورد احساسات بازار منتشر می کند ، تغییر کرده است.

او با افت 42800 دلاری ، بیان خود را از “حرص و طمع شدید” به “ترس” کاهش داد ، منطقه ای که تا روز یکشنبه ادامه داشت.

با این حال ، با پایان هفته ، شاخص “حرص و طمع” تازه ای به ترکیب اضافه کرد ،با وجود اینکه قیمت در واقع بیشتر در حال سقوط است.

در زمان نگارش مقاله در روز دوشنبه ، Fear & Greed در 44/100 ،همچنان در قلمرو “ترس” – ایستاد ، در حالی که BTC/USD زیر 45000 دلار معامله شد.

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین
Crypto Fear & Geed Index. منبع: Alternative.me

نرخهای تأمین مالی در مبادلات ، که اندکی مثبت هستند ، با این وجود امکان افزایش سریع، قیمتها را کاهش نمی دهند.

منبع خبر:سایت www.cointelegraph.com

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین5 نکته قابل ملاحظه این هفته درمورد بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,670.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,236.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.176132