توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS

بازیابی قوی بیت کوین به 49000 دلار باعث تقویت احساسات صعودی شده و ممکن است انگیزه بیشتری برای LUNA ، ATOM ، XTZ و AXS در کوتاه مدت ایجاد کند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS

بازیابی قوی بیت کوین به 49000 دلار باعث تقویت احساسات صعودی شده و ممکن است انگیزه بیشتری برای LUNA ، ATOM ، XTZ و AXS در کوتاه مدت ایجاد کند.

احساسات در بازارهای رمزنگاری می تواند به سرعت تغییر کند همانطور که از شاخص ترس و حرص رمزنگاری مشاهده می شود ، سطح ترس شدید در 30 سپتامبر به امروز خنثی شده است. در صورت شکستن بیت کوین (BTC) و حفظ سطح بالای آن از نظر روانی در 50،000 دلار ، احساسات ممکن است بیشتر بهبود یابد.

یک رویداد مهم که ممکن است احساسات کوتاه مدت را تقویت کند ، تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد برنامه های صندوق قابل معامله بیت کوین (ETF) است. اگرچه SEC مهلت چهار برنامه ETF بیت کوین را در 1 اکتبر 45 روز تمدید کرد ، اریک بالچوناس ، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ امیدوار است که یک ETF بیت کوین با پشتیبانی آتی ممکن است سیگنال سبز را تا اواسط اکتبر دریافت کند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمایش روزانه داده های بازار رمزنگاری. منبع: Coin360

بالچوناس گفت که برنامه های کاربردی ETF مبتنی بر آتی بیت کوین ، که از سوی گری گنسلر ، رئیس SEC حمایت شده است ، “بسیار زنده هستند و احتمالاً طبق برنامه (ما فکر می کنیم 75 درصد احتمال دارد در ماه اکتبر تأیید شود).”

اگر گاوها قدرت اخیر بیت کوین را تقویت کنند و مانع را در 50،000 دلار برطرف کنند ، ممکن است چندین آلت کوین سرعت خود را افزایش دهند. بیایید نمودارهای 5 ارز رمزنگاری شده برتر را بررسی کنیم که ممکن است در کوتاه مدت بهتر عمل کنند.

BTC/USDT


بیت کوین در 1 اکتبر از میانگین متحرک ساده 50 روزه (46،633 دلار) عبور کرد ، اما خرس ها در تلاش هستند تا بازیابی نزدیک مقاومت را در 48،843.20 دلار متوقف کنند. با این حال ، یک نشانه مثبت این است که گاوها اجازه نداده اند قیمت به زیر SMA 50 روزه برسد.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (45،141 دلار) افزایش یافته و شاخص قدرت نسبی (RSI) در قلمرو مثبت قرار دارد که نشان دهنده مزیت گاوها است. اگر خریداران قیمت را به بالای 48،843.20 دلار برسانند ، جفت ارز BTC/USDT می تواند به 52،920 دلار برسد.

این سطح ممکن است دوباره به عنوان مقاومت سفت عمل کند ، اما اگر گاو نرها راه خود را از بین ببرند ، الگوی سر و شانه باطل می شود. این می تواند منجر به افزایش سرعت شود و این جفت ارز به 60،000 دلار برسد.

برخلاف این فرض ، اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید و به زیر میانگین متحرک برسد ، نشان می دهد که سطوح بالاتر فروش تهاجمی خرس ها را به خود جلب می کند. این جفت ارز ممکن است به 40،000 دلار کاهش یابد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار 4 ساعته BTC/USDT. منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (45،141 دلار) افزایش یافته و شاخص قدرت نسبی (RSI) در قلمرو مثبت قرار گرفته است که نشان دهنده مزیت گاوها است. اگر خریداران قیمت را به بالای 48،843.20 دلار برسانند ، جفت ارز BTC/USDT می توانم به 52،920 دلار برسد.

این سطح ممکن است دوباره به عنوان اثر سفت عمل کند ، اما اگر گاو نرها راه خود را از بین ببرند ، الگوی سر و شانه باطل می شود. این می تواند باعث افزایش سرعت شود و این ارزش ارز به 60،000 دلار برسد.

برخلاف این فرض ، اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید و به زیر میانگین متحرک برسد ، نشان دهید که سطوح افزایش فروش تهاجمی خرس ها را به خود جلب می کند. این جفت ارز ممکن است به 40،000 دلار افزایش یابد.

LUNA/USDT

توکن LUNA پروتکل Terra در 2 اکتبر از خط روند نزولی شکسته شد و گاوها آن را با شکستگی بالاتر از بالاترین سطح خود در 45.01 دلار امروز دنبال کردند. با این حال ، فتیله بلند روی شمعدان امروز نشان می دهد که خرس ها در تلاش برای دفاع تهاجمی از سطح 45.01 دلار هستند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار روزانه LUNA/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد اما از خط روند نزولی بازگردد ، این نشان می دهد که این احساس مثبت است و معامله گران در حال خرید با افت هستند.

گاوها سپس یکبار دیگر تلاش می کنند تا قیمت را از محدوده مقاومت 45.01 دلار به 46.17 دلار برسانند و مرحله بعدی روند صعودی را آغاز کنند. سطح روانی 50 دلار ممکن است به عنوان یک مقاومت عمل کند اما در صورت عبور از آن ، جفت ارز LUNA/USDT ممکن است به 65 دلار برسد.

برعکس ، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (36.30 دلار) برسد ، توقف بعدی می تواند SMA 50 روزه (32.97 دلار) باشد. شکست در زیر این پشتیبانی نشان می دهد که گاوها قدرت خود را از دست می دهند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار 4 ساعته LUNA/USDT. منبع: TradingView

اگرچه گاوها قیمت را به بالای 45.01 دلار رساندند ، اما فتیله بلند روی شمعدان فروش در سطوح بالاتر را نشان می دهد. خرس ها در حال تلاش برای به دام انداختن گاوهای تهاجمی هستند که ممکن است از مدت زمان طولانی به بالای 45.01 دلار رسیده باشند.

اولین پشتیبانی منفی ، 20-EMA است. خروج قوی از این حمایت نشان می دهد که احساس مثبت باقی می ماند. گاوها سپس سعی می کنند قیمت را به بالای 46.17 دلار برسانند.

متناوبا ، شکست زیر 20-EMA می تواند قیمت را به 50-SMA کاهش دهد. اگر این پشتیبانی شکسته شود ، عقب نشینی ممکن است تا 33 دلار افزایش یابد.

ATOM/USDT


Cosmos (ATOM) در 29 سپتامبر سطح شکست را با موفقیت در 32.32 دلار حفظ کرد ، که نشان می دهد احساسات همچنان مثبت است و گاوها در حال کاهش هستند.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار روزانه ATOM/USDT. منبع: TradingView

گاوها در 30 سپتامبر قیمت میانگین متحرک نمایی 20 روزه (35.88 دلار) را بالاتر بردند ، اما این حرکت نتوانست افزایش یابد. گاوها باید قیمت بالای 44.80 دلار را افزایش داده و حفظ کنند تا علامت از سرگیری روند صعودی باشد.

فتیله بلند روی شمعدان امروز نشان می دهد که در سطوح بالاتر فروش کنید. اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد و به میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد ، خرس ها یکبار دیگر تلاش می کنند تا قیمت را به زیر 32.32 دلار برسانند. در صورت موفقیت ، جفت ATOM/USDT می تواند به SMA 50 روزه (28.54 دلار) برسد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار 4 ساعته ATOM/USDT. منبع: TradingView

این جفت از خط مقاومت مثلث متقارن عقب رفت و نشان می دهد که خرس ها از این سطح به شدت دفاع می کنند. اگر قیمت از میانگین های متحرک بازگردد ، گاوها یکبار دیگر تلاش می کنند تا قیمت را به بالای مثلث برسانند.

در صورت موفقیت ، این جفت ارز می تواند به 44.80 دلار و سپس به سطح روانشناختی در 50 دلار برسد. شکست و بستن بالاتر از این سطح می تواند درها را برای حرکت صعودی به سمت هدف الگو در 57.61 دلار باز کند.

برعکس ، اگر قیمت از میانگین متحرک پایین بیاید ، ایستگاه بعدی می تواند خط حمایت باشد. در صورت شکست این سطح ، این جفت ارز می تواند به 28.83 دلار و سپس به 24.50 دلار کاهش یابد.

XTZ/USDT


Tezos (XTZ) در 29 سپتامبر از SMA 50 روزه (5.50 دلار) عقب نشینی کرد و پس از آنکه گاوها قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (6.40 دلار) در 30 سپتامبر رساندند ، شتاب بیشتری گرفت.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار روزانه XTZ/USDT. منبع: TradingView

خرید پایدار باعث افزایش قیمت در محدوده مقاومت سربار 8.03 دلار به 8.42 دلار شد. هر دو میانگین متحرک رو به افزایش هستند و RSI در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد قرار دارد که نشان می دهد گاوها تحت کنترل هستند.

اگر گاوها قیمت بالاتر از 8.42 دلار را حفظ کنند ، شروع یک روند صعودی جدید را نشان می دهد. بر خلاف این فرض ، اگر خرس ها قیمت زیر 8.03 دلار را حفظ کنند ، رزرو سود در سطوح بالاتر را پیشنهاد می کند. سپس جفت XTZ/USDT می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار 4 ساعته XTZ/USDT. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته تشکیل الگوی مثلث متقارن را نشان می دهد که معمولاً به عنوان الگوی ادامه عمل می کند. گاوها قیمت را بالاتر از مثلث قرار دادند و سطح شکست را با موفقیت حفظ کردند و این نشان دهنده شروع یک حرکت صعودی بود.

هدف این راه اندازی الگوی 11.33 دلار است. افزایش 20-EMA و RSI در منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که گاوها دارای برتری هستند.

اولین نشانه ضعف بسته شدن زیر 8.03 دلار خواهد بود. این می تواند درهای آزمایش مجدد 20-EMA را باز کند. بازگشت قوی از این سطح نشان می دهد که احساس مثبت باقی می ماند و معامله گران در حال خرید با افت هستند. برعکس ، شکست زیر 20-EMA می تواند قیمت را به 7 دلار و بعداً به 6.50 دلار برساند.

AXS/USDT


Axie Infinity (AXS) در تاریخ 1 اکتبر به بالاترین سطح قبلی خود در 94.67 دلار رسید ، که نشان دهنده از سرگیری روند صعودی است. سکه ای که به بالاترین حد خود رسیده است ، یک نشانه مثبت است زیرا تقاضای شدید معامله گران را نشان می دهد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار روزانه AXS/USDT. منبع: TradingView

جفت ارز AXS/USDT در نزدیکی 120.57 دلار با مقاومت روبرو شده است اما علامت مثبت این است که گاوها خیلی تسلیم نشده اند. این نشان می دهد که معامله گران برای رزرو سود پس از تجمع اخیر عجله ندارند و در حال خرید این دیپ هستند.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (77 دلار) شروع به افزایش کرده و RSI در منطقه خرید بیش از حد قرار دارد ، که نشان می دهد گاوها برتری دارند. اگر خریداران قیمت را به بالای 120.57 دلار برسانند ، این جفت ارز می تواند حرکت خود را به سمت شمال به سمت 150 دلار و سپس 165.58 دلار آغاز کند.

بر خلاف این فرض ، اگر خرس ها قیمت را به زیر سطح شکست 96.47 دلار برسانند ، ممکن است منجر به ثبت سود تهاجمی معامله گران شود و این جفت ارز ممکن است به میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد.

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته: BTC ، LUNA ، ATOM ، XTZ ، AXS
نمودار 4 ساعته AXS/USDT. منبع: TradingView

این جفت ارز 103.22 دلار بازگشت و گاوها در حال حاضر تلاش می کنند تا قیمت را به بالای 110.50 دلار بالاتر از مقاومت سربار برسانند. میانگین های متحرک رو به بالا و RSI در منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که کمترین مقاومت در مسیر صعودی است.

اگر خریداران قیمت را به بالای 110.50 دلار برسانند ، این جفت ارز می تواند مقاومت بحرانی را در 120.57 دلار دوباره آزمایش کنند. شکست و بسته شدن بالاتر از این سطح می تواند نشانه از سرگیری روند صعودی باشد.

از سوی دیگر ، در صورت کاهش قیمت از مقاومت سربار ، ممکن است جفت ارز برای مدتی قبل از شروع حرکت جهت بعدی تثبیت شود. اولین نشانه ضعف شکستن و بستن زیر 20-EMA خواهد بود. چنین حرکتی نشان می دهد که حرکت صعودی تضعیف شده و عرضه بیش از تقاضا است.

نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظر نویسنده است و الزاماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی شامل ریسک می شود ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته5 ارز رمزنگاری شده مهم این هفته

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 56,953.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,462.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.217707