توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

هنگامی که روند نزولی با شدت زیادی بوجود می آید و کف و سقف های پایین تر از هم تشکیل می دهد، بیشتر معامله گران وارد فاز فروش می شوند...

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

در طی هر روند صعودی شارپی، بر خلاف انتظار بیشتر معامله گران اصلاح های شارپی نیز رخ میدهد. با این حال، هنگامی که روند نزولی با شدت زیادی بوجود می آید و کف و سقف های پایین تر از هم تشکیل می دهد، بیشتر معامله گران وارد فاز فروش می شوند زیرا معتقدند احتمال پایین آمدن بسیار بیشتر و تغییر کلی روند صعودی به نزولی وجود دارد.

اما واقعیت این است که در بازار های مالی این اتفاقات کاملا طبیعی هستند و همیشه بعد از اصلاح روند های شارپی روند صعودی از سر گرفته می شود.
حال باتوجه به این امر، بیایید تا نگاهی به 5 ارز دیجیتالی که ممکن است در چند روز آینده اقدام به تشکیل یک رالی صعودی کنند،بپردازیم:

بیتکوین:

بیتکوین در تاریخ 19 می، به زیر میانگین متحرک ساده(SMA) 200 روزانه (40،235 دلار) کاهش یافت و بسته شد و خریداران نتوانستند قیمت را در بالای 40 هزار دلار نگه دارند و قیمت حتی تا محدوده 28 تا 30 هزار دلار نیز پایین آمد که این ناحیه حمایت اصلی این ارزدیجیتالی است و اگر در این جا حمایت قوی شکل بگیرد میتوان انتظار رالی صعودی را داشت،اما درصورتی که فشار فروش ادامه یابد هدف بعدی 20000 دلار خواهد بود. باید منتظر بود تا ببینیم دست کم در تایم فریم 4 ساعته در کدام جهت تثبیت صعودی یا نزولی میدهد.

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

اتریوم:

اتریوم در 19 ماه می، به زیر میانگین متحرک ساده(SMA) 50 روزانه (2776 دلار) رسید و موفق به حفظ این حمایت نشد و تا قیمت 1732 دلار نیز ریزش کرد.

سطح قیمتی 1700 حمایت اصلی پیش رو اتریوم است که اگر موفق به حفظ آن نشود هدف بعدی آن محدوده 1500 تا 1400 دلار خواهد بود،اما فعلا انتظار حمایت از اتریوم در این سطح وجود دارد و باید به دقت حرکات چارت ساعتی آن را زیر نظر گرفت.

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

کاردانو:

سطح 1 تا 0.95 دلار احتمالاً به عنوان یک حمایت قوی در ارز دیجیتال ADA عمل خواهد کرد. اگر قیمت در این محدوده حمایت شود،دوباره می تواند تا 1.48 دلار حرکت صعودی داشته باشد.درصورتی که این حمایت قدرتمند نیز به پایین شکسته شود هدف بعدی ریزش تا قیمت 0.4 دلار خواهد بود.

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

سولانا:

ارز دیجیتال سولانا (SOL) سقوط سنگینی را تجربه کرد و اولین حمایت هم خود در قیمت 37 دلار را خرد کرد و بشدت تا 26 دلار نیز ریزش کرد اما با حمایت خریداران مواجه شد و توانست به قیمت 53 دلار نیز بازگردد اما دوباره با فشار فروش زیادی مواجه شد و تا محدوده حمایت اصلی 20 الی 18 دلار ریزش کرد.

هم اکنون این محدوه حمایت بسیار مهمی برای این ارزدیجیتال است و باید در نمودار ساعتی (بهتر است در نمودار4 ساعته باشد) به دقت حرکات قیمتی را زیر نظر گرفت،درصورتی که حمایت قوی شکل نگیرد ادامه ریزش تا محدوده حمایت بعدی در 15 الی 12 دلار خواهد بود.

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

متیک:

ارزدیجیتال متیک Polygon (MATIC)از زمان رسیدن به بالاترین قیمت 2.70 دلار در 18 مه ، شاهد یک افت شدید بوده است.این آلتکوین با ریزش شدید زیر SMA 50 روزانه به 0.78 دلار کاهش یافته است.

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که خریداران در تلاشند تا در حمایت 0.80 دلار قیمت را نگه دارند، با این حال، هر جهشی احتمالاً با مقاومت سختی در خط روند نزولی روبرو خواهد شد.اگر قیمت از این مقاومت رد نشود و ریزش ادامه یابد، قیمت ممکن است به 0.68 دلار برسد.اما اگر خریداران قدرت بگیرند، این دیدگاه منفی نفی می شود و قیمت تا 1.53 دلار صعود خواهد کرد.

5 ارز دیجیتال جذاب هفته

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

5 ارز دیجیتال جذاب هفته5 ارز دیجیتال جذاب هفته5 ارز دیجیتال جذاب هفته5 ارز دیجیتال جذاب هفته5 ارز دیجیتال جذاب هفته

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,054.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,169.35
  • tetherTether (USDT) $ 0.996579
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.171188