توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین

47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین

سطح حمایتی قوی بر روی قیمت ۴۷,۰۰۰ دلار وجود دارد. در صورت از دست رفتن این سطح، قیمت به کمتر از ۴۵,۰۰۰ دلار می‌رسد...

47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین

47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین

بیت کوین دارای سطح حمایتی قوی بر روی قیمت ۴۷,۰۰۰ دلار است. این سطح حمایتی توسط رافائل شولتز کرافت (Rafael Schultze-kraft) هم‌بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری گلس‌نود شناسایی و به اشتراک گذاشته شده است. وی در این خصوص گفت:

سطح حمایتی قوی بر روی قیمت ۴۷,۰۰۰ دلار وجود دارد. در صورت از دست رفتن این سطح، قیمت به کمتر از ۴۵,۰۰۰ دلار می‌رسد.

47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین

کاهش قیمت بیت کوین به ۴۳,۰۰۰ دلار در صورت از دست رفتن سطح ۵۰,۰۰۰ دلار

طبق گفته شولتز کرافت، سطح حمایتی ۴۷,۰۰۰ دلار سطح قوی و منسجمی است اما در صورت از دست رفتن آن، شرایط کاهش قیمت به کمتر از ۴۵,۰۰۰ دلار فراهم می‌شود.

این نظریه توسط تیم تحلیلی Crypterium نیز مورد بررسی قرار گرفته است. این تیم خاطرنشان کرده است که اگر بیت کوین نتواند سطح ۵۰,۰۰۰ دلار را حفظ کند، احتمال کاهش قیمت وجود دارد. Crypterium در این خصوص گفت:

بیت کوین طی یک روز از ۵۵,۵۰۰ به ۴۸,۵۰۰ دلار رسید. هرچند، خریداران سریعا این کاهش قیمت را جبران کردند و قیمت به بالاتر از ۵۰,۰۰۰ دلار بازگشت. با توجه به نقد شدن ۱۰ میلیارد دلار وضعیت معاملاتی در هفته گذشته می‌توان این کاهش قیمت را بسیار زیاد در نظر گرفت. در کانال ۵۰,۰۰۰ دلار، خریداران وضعیت‌های معاملاتی خود را حفظ نمی‌کنند.

اندیکاتورها نیز شرایط خوش‌بینانه‌ای را نشان نمی‌دهند. تمام اندیکاتورها گویای ادامه کاهش قیمت بیت کوین هستند به طوری که سطح مقاومتی مهم بعدی در محدوده ۴۳,۰۰۰ الی ۴۴,۰۰۰ دلار است. اگر قیمت بیت کوین در بازه زمانی ۴ ساعته در سطح کمتر از ۵۰,۰۰۰ دلار ثابت بماند، می‌توان آن را سیگنال مشخصی برای فروش در نظر گرفت.

سقوط کیمچی پرمیوم از ۲۶ به صفر درصد

این نکته نیز قابل ذکر است که در کاهش قیمت اخیر بیت کوین، کیمچی پرمیوم نیز از ۲۶ به صفر درصد سقوط کرده است. تیم CryptoQuant در این خصوص گفته است:

کیمچی پرمیوم توسط معامله‌گران بیت کوین به منظور سنجش شرایط و احساسات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد و اگر این شاخص مثبت باشد گویای روند صعودی و خوش‌بین بازار است. در نتیجه، اگر این شاخص صفر باشد بیانگر شرایط خنثی یا نزولی بازار بیت کوین در روزهای آتی است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین
47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین

47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین47000 دلار سطح حمایتی قوی برای بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,261.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,232.75
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.335819