توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال به مدار صعودی

4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال به مدار صعودی

بازار ارز دیجیتال همواره ثابت کرده است، پس از هر افت، رشد بزرگی را تجربه می کند. چرا که همگان به پتانسیل بالای آن آگاهند. در ادامه قصد داریم...

4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال به مدار صعودی

4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال به مدار صعودی

چند روزی است که بازار حال خوشی ندارد. هیجانات بازار به اوج خود رسیده و سرمایه های بسیاری لیکوئید شده اند. اما بازار ارز دیجیتال همواره ثابت کرده است، پس از هر افت، رشد بزرگی را تجربه می کند. چرا که همگان به پتانسیل بالای آن آگاهند. در ادامه قصد داریم 4 دلیل برای بازگشت بازار و شروع مجدد روند صعودی عنوان کنیم:

1- بررسی نمودار قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال به مدار صعودی

به لحاظ تکنیکالی، افت مومنتوم در سقف تاریخی بیت کوین در کنار واکنش به مقاومت داینامیک در محدوده میدلاین کانال بلندمدت با تایید واگرایی در RSI اصلاح فعلی را پیش بینی می کرد. در حال حاضر نیز، نمودار قیمت بیت کوین وارد فاز متقابل شده و با واکنش به حمایت داینامیک خود و افت مومنتوم اصلاحی می تواند با ورود مجدد پول رو به رو شده و وارد مدار صعودی شود. از آن جایی که کل بازار از روند قیمت بیت کوین تاثیرپذیر است، حمایت از بیت کوین به معنای حمایت از بازار خواهد بود.

2- بررسی مالکیت بازار ارز دیجیتال بیت کوین

به لحاظ تکنیکالی، افت مومنتوم در سقف تاریخی بیت کوین در کنار واکنش به مقاومت داینامیک در محدوده میدلاین کانال بلندمدت با تایید واگرایی در RSI اصلاح فعلی را پیش بینی می کرد. در حال حاضر نیز، نمودار قیمت بیت کوین وارد فاز متقابل شده و با واکنش به حمایت داینامیک خود و افت مومنتوم اصلاحی می تواند با ورود مجدد پول رو به رو شده و وارد مدار صعودی شود. از آن جایی که کل بازار از روند قیمت بیت کوین تاثیرپذیر است، حمایت از بیت کوین به معنای حمایت از بازار خواهد بود. 2. بررسی مالکیت بازار ارز دیجیتال بیت کوین

اگر نمودار مالکیت بیت کوین مورد ارزیابی قرار بگیرد، افت آن تا محدوده حمایتی استاتیک و داینامیک 39 درصد با افزایش حمایت رو به رو شده. مالکیت ارز دیجیتال بیت کوین می تواند تا 54 درصد رشد کند. شتاب روند در موج حمایتی بیشتر از موج اصلاحی است.

۳- بررسی ارزش کل بازار

4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال به مدار صعودی

بررسی نمودار ارزش کل بازار می تواند در شناسایی ورود پول بسیار موثر عمل کند. آخرین موج صعودی با افت شتاب روند در سقف تاریخی و بروز واگرایی در اندیکاتور RSI اصلاح بازار را پیش بینی می کرد. حال با رسیدن به محدوده حمایتی 1.2 تریلیون دلار الی 1.4 تریلیون دلار، انتظار می رود با ورود مجدد پول ارزش کل بازار، رشد خود را از سر بگیرد.

4- خروج ارز های دیجیتال از صرافی ها

به گزارش وبسایت Cryptoquant طی روزهایی که بازار در شرایط اصلاحی به سر می برد، خروج ارز دیجیتال از صرافی ها و انتقال آن ها به کیف پول شخصی حاکی از حمایت های بزرگ از بازار دارد. البته برخی از فعالین بازار نیز حمایت خود از بازار را اعلام کرده بودند.

جاستین سان، خالق و مدیر ارز دیجیتال ترون، در صفحه توییتر خود اعلام کرد که بیش از 54 هزار واحد اتریوم خریداری کرده است.

4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال به مدار صعودی

موارد بالا در کنار، موارد بسیار دیگری نشان می دهد که حمایت ها از بازار ادامه دارد و می توان مجددا بازار ارز های دیجیتال را در مدار صعودی دید. طبق شاخص ترس و طمع، حرکت وارد فاز وحشت شده است اما با افزایش حمایت ها می توان به آن امیدوار بود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال4 دلیل برای بازگشت بازار ارز دیجیتال

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214