توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود

3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود

به دلیل عدم اطمینان بیشتر در مورد تغییر به اتریوم 2.0 و رزرو سرمایه گذاران نهادی ، اتر ممکن است بیش از 12 ماه طول بکشد تا در برابر بیت کوین بازیابی کند...

3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود

3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود

به دلیل عدم اطمینان بیشتر در مورد تغییر به اتریوم 2.0 و رزرو سرمایه گذاران نهادی ، اتر ممکن است بیش از 12 ماه طول بکشد تا در برابر بیت کوین بازیابی کند.

قیمت اتر (ETH) از 28 مارس تا 15 مه 173 درصد بهتر از بیت کوین (BTC) عمل کرد. گاو نر باور نکردنی باعث شد که این توکن به بالاترین قیمت 4380 دلار برسد. با این حال ، در حالی که بازارهای ارز رمزنگاری شده در 12 ماه مه افت شدید داشتند ، روند معکوس شروع شد و از آن زمان ، اتر 25 درصد عملکرد کمتری داشته است.

برخی ممکن است بگویند این یک تنظیم فنی پس از یک رالی قوی است.
در حالی که تا حدی این اقدام را توضیح می دهد ، برخی از عوامل مهم را شامل نمی شود ، از جمله پیشرفت سریع رقبای قرارداد هوشمند و بیت کوین که برای اولین بار به عنوان ارز رسمی پذیرفته شده است.

3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود
قیمت اتر / بیت کوین در Binance. منبع: TradingView

توجه کنید که چگونه نسبت ETH / BTC در 8 ژوئن دوباره صعود کرد ، با وجود اینکه قیمت اتر 36 درصد کمتراز بالاترین رقم باقی مانده و نزدیک به 2800 دلار بود ، به 0.77 رسید. برای درک اینکه چه چیزی می تواند باعث ایجاد این نسبت شود ، تحلیلگران باید محرک های قیمت اتر و بیت کوین را جداگانه تجزیه و تحلیل کنند.

ممکن است مصاحبه مایک نووگراتز به اشتباه تعبیر شده باشد

به دلیل توجه شدید سرمایه گذاران نهادی ، اجرای گاو نر اتر به طور بالقوه یک نتیجه مضاعف پیداکرد. معامله گران می توانستند احساس فوریت ، معروف به FOMO را درک کنند و بلافاصله بیت کوین خود را به سمت آلتکوین پیشرو تغییر دهند.

معامله گران می توانستند احساس فوریت ، معروف به FOMO را درک کنند و بلافاصله بیت کوین خود را به سمت آلتکوین پیشرو تغییر دهند.
در تاریخ 13 مه ، مجله نیویورک مصاحبه ای با مایک نووگراتز ، بنیانگذار و مدیرعامل Galaxy Digital منتشر کرد.

در گفتگو ، نووگراتز گفت:

“به طور ناگهانی ، شما دارای منابع مالی غیرمتمرکز و NFT هستید که هر دو در اتریوم به طور همزمان و با سرعت شتابان رشد دارند.”
سپس از Novogratz سوال شد که اتر چقدر می تواند بالاتر برود ، وی پاسخ داد:

“می دانید ، پیش بینی اوج ها خطرناک است. اما آیا ممکن است به 5000 دلار برسد؟
ـ البته می تواند.”

اگرچه یک دارنده اتریم ممکن است آن را به عنوان یک پیش بینی تفسیر کرده باشد ، دیگران می توانستند آن را به عنوان یک حدس وحشیانه درک کنند ، احتمالاً بستگی به شرایط عمومی بازار رمزنگاری دارد.
با این حال ، تقریباً یک هفته بعد ، گزارشی از گلدمن ساکس نشان داد که بانک سرمایه گذاری جهانی معتقد است که اتر “شانس زیادی برای پیشی گرفتن از بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش غالب” دارد.

جالب اینجاست که یکی از نقل قول های اصلی گزارش مستقیماً از مصاحبه Novogratz با نیویورک بوده است.

در اوج خود ، Binance Chain40٪ از حجم DEX را کنترل می کند.

،در حالی که اتریوم تسلط 80 درصدی خود بر ارزش خالص را قفل نگه داشته است. Binance Smart Chain (BSC) به 40٪ سهم بازار در مبادلات DEX رسیده است.

3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود
PancakeSwap حجم روزانه DEX در مقابل صفحه 10. منبع: DeBank

رشد موفقیت آمیز صنعت DeFi و بازارهای غیر قابل انعطاف (NFT) باعث ازدحام شدید شبکه اتریوم شد و هزینه های متوسط ​​را در اواسط ماه مه به 37 دلار افزایش داد. این گلوگاه باعث خروج فعالیت از طریق شبکه های رقیب شد و PancakeSwap در بهترین حالت برای گرفتن این جریان قرار داشت.

برای بدتر کردن اوضاع ، پروژه های مهم DeFi به زنجیره هوشمند Binance گسترش یافتند ، از جمله جمع کننده بازده Harvest Finance و تجمع غیرمتمرکز مبادلات 1 اینچ. سرمایه گذاران به سرعت دریافتند که این روند می تواند ادامه یابد زیرا شبکه رقابتی با قرارداد هوشمند یک راه حل آسان برای dApps ارائه می دهد که به دنبال گزینه های ارزان تر هستند.

هیچ کشوری “استاندارد اتریوم” را تصویب نمی کند.

ممکن است بیت کوین طی 30 روز گذشته عملکرد کمتری داشته باشد زیرا نتوانسته مقاومت 42000 دلاری را چندین بار بشکند. با این حال ، هنگامی که السالوادور اولین کشوری بود که در 12 ژوئن اقدام به فروش قانونی بیت کوین کرد ، یک نقطه عطف مهم بدست آمد.

پس از اینكه كشور آمریكای میانه قانونی تصمیم گرفت ، تعداد انگشت شماری از دیگر كشورهای آمریكای جنوبی بحث در مورد مزایای استفاده از یك مسیر مشابه را آغاز كردند.

اتریوم در حال انجام یک طراحی مجدد است که نرخ صدور و نحوه پرداخت حقوق اشخاص برای امنیت شبکه را با دور شدن از مدل اثبات کار تغییر می دهد. در همین حال ، بیت کوین اطمینان حاصل می کند که هر بروزرسانی با گذشته سازگار است و سیاست پولی سختگیرانه خود را حفظ می کند.

این دلیل اصلی است که اتر در طی 12 ماه آینده ، یا حداقل تا زمانی که درک بهتری از چگونگی تسلط شبکه های اتریوم در قراردادهای هوشمند نداشته باشد ، از عملکرد بیت کوین پیشی نخواهد گرفت.
در حالیکه شبکه های رقیب تحت حمایت اتریوم هستند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که سرمایه گذاران موسسه ،خطرات را نادیده بگیرند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود

3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود3 دلیل برای اینکه عملکرد اتریوم ممکن است در کوتاه مدت از بیت کوین کمترشود

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,054.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,169.35
  • tetherTether (USDT) $ 0.996579
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.171188