توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است

چرخشی به سمت DeFi ، انتشار کیف پول جدید و هزینه های معامله کم ، افزایش سریع DAG را به بالاترین حد خود در تاریخ می رساند...

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است

چرخشی به سمت DeFi ، انتشار کیف پول جدید و هزینه های معامله کم ، افزایش سریع DAG را به بالاترین حد خود در تاریخ می رساند.

نگرانی های ابراز شده در مورد سازوکارهای اجماع بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در اقدام قیمتی که هر دو دارایی طی دو ماه گذشته مشاهده کرده اند ، نقش داشته وراه را برای سایر پروژه های رقیب برای جلب توجه باز کرده است.

یکی از پروژه هایی که توانست بر عملکرد جانبی بازار غلبه کند و به بالاترین رکورد در تاریخ 10 ژوئیه برسد ، برج (DAG) است ، پروتکلی که با استفاده از یک ساختار نمودار چرخشی غیر مستقیم ،جهت دستیابی به اجماعی است که از لحاظ نظری قادر به مقیاس بندی بی نهایت است.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت 353٪ DAG از پایین ترین سطح 0.037 دلار در 22 ژوئن به بالاترین رکورد جدید در 0.17 دلار در 10 ژوئیه رسیده است.

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است
نمودار 4 ساعته DAG / USDT. منبع: TradingView

سه دلیل برای نمایش قوی DAG شامل انتشار صرافی غیرمتمرکز عملکردی ، لیست گسترده ای از شرکای جهانی است که از شبکه فلکی برای مدیریت داده ها و توانایی شبکه در ارائه معاملات کم هزینه و بسیار مقیاس پذیر استفاده می کنند.

راه اندازی DeFi عملکرد بالایی را برای استکرها به ارمغان می آورد

Lattice Exchange (LTX) که اخیراً راه اندازی شده است ، یک مبادله غیرمتمرکز مبتنی بر بازار ساز (DEX) است که با استفاده از شبکه Hypergraph Constellation’s برای ارائه “هزینه غیر صفر و غیرمتمرکز افقی مقیاس پذیر” ارائه می دهد.

#YieldFarmingروشی مناسب برای تعامل مستقیم جامعه باLatticeExchangeاست که به کاربران امکان می دهد هنگام پاداش دادن از LTX $ استفاده کنند.

در آخرین پست وبلاگ ما درباره تأمین و سهامداری بیشتر بخوانید https://t.co/usZLdkbNMS#DEX #DeFi #LatticeExchange

در طی چند ماه ، این پروژه از طریق تأمین نقدینگی در Uniswap یا قرار دادن توکن به طور مستقیم در بورس شبکه با پرداخت یک APY محاسبه شده از 155٪ استخراج برای عملکرد LTX اضافه کرده است.

دارندگان DAG همچنین می توانند با قرار دادن نشانه ها در یک کانال دولتی در شبکه شرکت کنند تا به افزایش تراکنش شبکه درهرثانیه (TPS) کمک کنند یا با استفاده از نشانه های DAG برای تأیید اعتبار داده ها و معاملات و دریافت پاداش های پرداخت شده ، گره ای بر روی پروتکل Hypergraph Constellationایجادکنند.

مشارکت ها، برنامه جهانی را به صورت منظومه برجسته می کنند

لیست رو به رشد Constellation از شرکای اکوسیستم ،نشانه دیگری ازقوی بودن پروژه است.

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است
شرکای اکوسیستم صورت فلکی. منبع: شبکه صورت فلکی

مشارکت های تجاری قابل توجه، شامل خدمات وب آمازون و نیروی هوایی ایالات متحده است و این پروژه همچنین مشارکت های مرتبط با بخش Chainlink LINK و صرافی KuCoin را ایجاد کرده است.

مشارکت اعلام شده با بورس Cryptoassets لیختن اشتاین (LCX) نیز یک پیشرفت قابل توجه برای اکوسیستم صورت فلکی بود زیرا بورس توافق کردکه از لیست DAG به همراه توکن های آینده با استفاده از استاندارد Tokenlation L_0 شبکه ،پشتیبانی کند.

معاملات سریعتر ، هزینه های پایین تر

اخیراً ، بیت کوین و اتریوم به دلیل هزینه های زیست محیطی و هزینه های بالای معامله تحت نظارت بیشتر قرار گرفته اند. این امر باعث شد سرمایه گذاران و توسعه دهندگان توجه خود را به پروژه هایی مانند Solana و لایه 2 راه حل های سریعتر معامله معطوف کنند.

همین چند ماه پیش ، معامله گران و پروژه های بلاکچین با هزینه های بالای گاز در شبکه Ethereum متوقف شدندو این بدان معناست که هر پروژه ای که معاملات رابا هزینه کم و مطمئن با یک TPS رقابتی ارائه دهد ، فرصت پیشرفت دارد.

کیف پول جدید “Stargazer” با Lattice ارتباط برقرار می کند و از معاملات شخص به فرد با هزینه صفر در شبکه پشتیبانی می کند.

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است
مقایسه پلت فرم DeFi. منبع: توییتر

در حالی که جامعه ارزهای رمزنگاری شده برای سخت افزار آینده لندن در Ethereum آماده می شوند ، سرنوشت راه حل های رقابتیه لایه یک و لایه دو معلق می ماند زیرا کاربران منتظرمی مانند ببینند آیا این ارتقا منجر به کاهش قابل توجه هزینه ها می شود یا خیر. اگر اوضاع به طور محسوسی بهبود نیابد ، تقویت اصول اساسی و امکان پر کردن طیف وسیعی از تقاضا می تواند بهای خوبی برای قیمت DAG در آینده باشد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است

3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است3 دلیل اینکه قیمت DAG در این هفته از اکثر آلت کوینها بهتر عمل کرده است

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,120.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,162.74
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.170700