توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

2 دلیل افزایش قیمت دوج کوین

2 دلیل افزایش قیمت دوج کوین

اولین دلیل افزایش قیمت دوج کوین لیست شدن این رمزارز در صرافی آمریکایی کوین بیس بود که هم اکنون کاربران آمریکایی می‌توانند...

2 دلیل افزایش قیمت دوج کوین

2 دلیل افزایش قیمت دوج کوین

رمزارز محبوب ایلان ماسک و پادشاه میم کوین ها یعنی دوج کوین افزایش قیمت 30 درصدی را تجربه کرد و البته در زمان نگارش این خبر دوج کوین در شبانه روز گذشته 16.3 درصد افزایش قیمت و در یک ساعت گذشته 1 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و در سطح قیمتی 0.43 دلار معامله می‌شود.

اولین دلیل افزایش قیمت دوج کوین لیست شدن این رمزارز در صرافی آمریکایی کوین بیس بود که هم اکنون کاربران آمریکایی می‌توانند این رمزارز را جفت ارز های تتر و بیت کوین و ارز های اصلی فیات یعنی دلار، یورو، پوند و استرلینگ خریدای نمایند.

معاملات این رمزارز در تاریخ 3 ژوئن ساعت یعنی امروز آغاز خواهد شد و کاربران می‌توانند به معامله کردن این رمزارز بپردازند.

پیش از این تحقیقی در ماه مارچ انجام شده بود مبنی بر اینکه ارز هایی که در صرافی آمریکایی کوین بیس لیست می‌شوند دچار افزایش قیمت شده و لیست شدن در این صرافی از اهمیت زیادی برای رمزارز ها برخوردار است.

دلیل دوم افزایش قیمت دوج کوین توییت های ایلان ماسک بود که توییت اول در مورد علایق کودکی ایلان ماسک بود که عکس این توییت را می‌توانید مشاهده کنید.

2 دلیل افزایش قیمت دوج کوین
مورد علایق کودکی ایلان ماسک

دومین توییت ایلان ماسک مبنی بر این بود که فردی در توییتر از او پرسید آیا به روزرسانی ای برای دوج کوین در نظر دارید و او در پاسخ به این فرد گفت:

بله، وقتی که اواخر سال به ژاپن سفر کنم.

باید منتظر باشیم تا پایان سال ببینیم ایلان ماسک چه نقشه ای برای دوج کوین در سر دارد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

2 دلیل افزایش قیمت دوج کوین

2 دلیل افزایش قیمت دوج کوین2 دلیل افزایش قیمت دوج کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,376.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,224.34
  • tetherTether (USDT) $ 0.997197
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175031