توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان

2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان باید زیر نظر بگیرید؟!

در ویدئویی جدید، سووپ به ۲۲۷۰۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که این ارزهای دیجیتال را بخاطر ایردراپ‌هایشان زیر نظر داشته باشند چراکه یک روند صعودی دیگر را در پیش خواهند داشت...

2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان باید زیر نظر بگیرید؟!

2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان
نویسنده : چاره ایی

تایلر سووپ (Tyler Swope)، تحلیلگر بازار رمزارز و یوتیوبر معروف، دو آلتکوین را معرفی می‌کند که قیمت آن‌ها پس از ایردراپ‌هایشان افزایش می‌یابد.

در ویدئویی جدید، سووپ به ۲۲۷۰۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که این ارزهای دیجیتال را بخاطر ایردراپ‌هایشان زیر نظر داشته باشند چراکه یک روند صعودی دیگر را در پیش خواهند داشت.

یکی از این رمزارزها، رفلکس با نماد RFX است که یک رمزارز غیر حکومتی از پلتفرم شاخص‌های رفلکس (Reflexer Labs) است. شاخص های رفلکس توکن‌های پایدار و شناور آزادی هستند که به هیچ یک از دارایی‌های اساسی یا امنیتی وابسته نیستند. سووپ می‌گوید:

” در هفته آینده، این می تواند یک فرصت بسیار خوب برای سرمایه گذاری باشد که شما این ارز دیجیتال را بخرید و توکن‌های رایگان دریافت کنید. آن‌ها قصد دارند که یک ایردراپ انجام دهند و اساساً اگر نقدینگی موجود در استخرهای صرافی‌ها را تأمین کنید، واجد شرایط دریافت آن خواهید بود. بنابراین تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به برنامه رفلکسر فایننس (reflexer.finance) بروید و به سادگی ایردراپ‌ها را دریافت کنید. ”

ارز دیگری که سووپ معرفی می‌کند، توکن EPNS است که سرویس اطلاع رسانی فشار اتریوم محسوب می‌شود و یک ایردراپ دیگر در راه دارد. این توکن در حال حاضر در قیمتی پایین‌تر از قیمت اولیه‌اش معامله می‌شود.

این یوتیوبر خاطرنشان می‌کند که این توکن از نظر ارزش بازار در سایت کوین مارکت کپ رتبه‌ای بالاتر از ۱۰۰۰ دارد که طبیعتا ریسک بیشتری را به همراه دارد اما در عین حال توان حرکت صعودی بیشتری نیز خواهد داشت. سووپ افزود:

“ایردراپ EPNS اخیرا انجام شد و سود بالایی را برای دارندگان این توکن به ارمغان آورد به‌طوری که بسیاری از توسعه دهندگان بزرگ اتریوم این اتفاق را تمجید کردند. هرچند که پس از رشد خیره کننده آن، قیمت کاهش شدیدی را تجربه کرد و از بالاترین قیمت در تراز ۸ دلار اکنون به ۲.۵۶ دلار سقوط کرده است. “

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان
2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان

2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان2 آلتکوینی که به خاطر ایردراب هایشان

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,494.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,134.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.179315