توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟

1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت

صرف نظر از نوسانات بیت کوین و انتقاداتی که طی چند هفته گذشته از سوی نهادهای نظارتی برجسته علیه این رمزارز مطرح شده است، بیت کوین (Bitcoin) توجه افراد بسیاری مانند ایلان ماسک (Elon Musk) و دیگر اشخاص اثرگذار و مهم ...

1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟

1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟
نویسنده : ل.امامی

صرف نظر از نوسانات بیت کوین و انتقاداتی که طی چند هفته گذشته از سوی نهادهای نظارتی برجسته علیه این رمزارز مطرح شده است، بیت کوین (Bitcoin) توجه افراد بسیاری مانند ایلان ماسک (Elon Musk) و دیگر اشخاص اثرگذار و مهم را به خود جلب کرده است. به زودی تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد می‌رسند.

به گفته مارشال هاینر (Marshall Hayner)، مدیرعامل متال پی (Metal Pay)، بیت کوین در چهارمین موج تثبیت جایگاه خود قرار گرفته است. وی معتقد است که این دارایی طی چند ماه گذشته به بالاترین حد خود رسیده است و موسساتی به سمت آن آمدند که رمزارزها را به ترازنامه خود اضافه کردند.

علاوه بر این، هاینر ادعا کرد که محبوبیت بیت کوین باعث خواهد شد که شرکت‌ها این دارایی را به عنوان سدی در برابر تورم دلار و یورو ببینند.

در همین حال آل کلی (Al Kelly)، مدیر عامل شرکت ویزا (VISA)، بیت کوین را به عنوان طلای دیجیتال معرفی کرده است و به پتانسیل ذخیره ارزش این رمزارز به عنوان یک دارایی بسیار مطمئن و مهم اشاره کرده است.

کِلی هنگام اعلام برنامه‌ریزی‌ها و چشم‌اندازهای مرتبط با حوزه رمزارز شرکت ویزا از لقب طلای دیجیتال استفاده کرده است و در ستایش بیت کوین صحبت کرده است.

چنین رویکردی از سوی نهادهای مالی قابل توجه تنها می‌تواند به این معنی باشد که بیت کوین در واقع به سمت پذیرش همگانی در حرکت است. اخیراً، ویلی وو (Willy Woo)، چهره تأثیرگذار و تحلیلگر بازار رمزارزها، پیش‌بینی کرده است که طی چند سال آینده تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد خواهد رسید.

وو اشاره کرده است که بیت کوین اکنون تقریباً همان تعداد کاربری را دارد که اینترنت در سال ۱۹۹۷ داشته است. با این حال به نظر می‌رسد بیت کوین با سرعت بیشتری رشد خواهد کرد:

“طی ۴ سال آینده تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد می‌رسد. این معادل کاربران اینترنت در سال ۲۰۰۵ است.”

ممکن است پیش‌بینی وو درست نباشد، اما آنچه که همچنان قطعی است افزایش تقاضا برای BTC و سایر دارایی‌های دیجیتال است. نه تنها موسسات بلکه سرمایه گذاران خرد نیز در این مسیر قرار گرفته‌اند.

در حقیقت، صرافی‌های بایننس (Binance)، بی ترو (Bitru)، کوین بیس (Coinbase) و کراکن (Kraken) اخیرا به لطف هجوم کاربران جدید به وب سایت‌هایشان با مشکلات فنی رو به رو شده‌اند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟
1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟

1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟1میلیار نفر بیت کوین خواهند داشت؟

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,494.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,134.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.179315