توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

تکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی

تکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی

آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، رئیس جمهور مکزیک ، هرگونه علاقه ای به پذیرش ارزهای رمزنگاری شده به عنوان وجوه...

تکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی

تکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی

آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، رئیس جمهور مکزیک ، هرگونه علاقه ای به پذیرش ارزهای رمزنگاری شده به عنوان وجوه قانونی در این کشور را تکذیب کرد. بیانیه هایی که این هفته در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ ملی ارائه شد ، همچنین تأیید کرد که دولت مکزیک به مسائل مالی این کشور به شیوه سنتی و ارتدوکس ادامه می دهد.

مکزیک بیت کوین را به عنوان مناقصه قانونی تصویب نمی کند

رئیس جمهور مکزیک اوایل هفته جاری نظرات خود را در مورد بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده بیان کرد. در یک کنفرانس مطبوعاتی که در کاخ ملی ارائه شد ، لوپز اوبرادور هرگونه علاقه ای به تصویب بیت کوین به عنوان پول قانونی ، مانند السالوادور در اوایل سال جاری ، رد کرد. وقتی از یک روزنامه نگار درباره این موضوع سوال شد ، او گفت:

تکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی

خیر. ما در این زمینه تغییر نمی کنیم. ما معتقدیم که ارتدوکسی را در مدیریت امور مالی حفظ کنیم. ما قصد نداریم در سیستم مالی نوآوری زیادی انجام دهیم.

این اظهارات به تداوم موضع مکزیک در قبال ارزهای رمزنگاری شده ادامه می دهد. لوپز اوبرادور در عوض اظهار داشت که آنها توجه ویژه ای به وضعیت مالیاتی در کشور خواهند داشت و اطمینان حاصل خواهند کرد که جمع آوری مالیات به طور عادی و بدون فرار اتفاق می افتد.

تکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی

ما اطمینان خواهیم داد که هیچ فرار مالیاتی و امتیازاتی در پرداخت مالیات وجود ندارد. این کافی است.

مشکلات Crypto

دولت فعلی مکزیک با ارزهای رمزنگاری شده رابطه منفی داشته است. آلخاندرو دیاز ، رئیس بانک مکزیک ، در ماه سپتامبر ادعا کرد که بیت کوین پولی است با ذخیره ای خوب بر اساس نوسانات آن . در همین راستا ، وزیر دارایی آرتورو هررا اظهار داشت که ارزهای رمزپایه نمی توانند در سیستم مالی کشور “به منظور حفظ فاصله سالم بین آنها و سیستم مالی” در ماه ژوئن استفاده شوند.

با این حال ، این امر مردم را از تلاش برای یادگیری و گنجاندن رمزنگاری در سبد سرمایه گذاری و مشاغل خود باز نمی دارد. یکی از ثروتمندترین مردان کشور ، ریکاردو سالیناس ، اظهار داشت که بانک بانکو آزتکا ، بانک او ، در تلاش بود تا اولین نفری باشد که بیت کوین را در کشور شامل می شود. در واقع ، این اظهارات وزیر دارایی را بر آن داشت تا توضیح دهد که ارزهای رمزنگاری شده باید جدا از سیستم مالی سنتی وجود داشته باشد ، همانطور که قبلاً توضیح داده شد.

در ماه سپتامبر ، سالیناس ، که همچنین مالک Elektra ، یکی از بزرگترین فرنچایزهای خرده فروشی مکزیک است ، به تصویب پرداخت های بیت کوین در فروشگاه های خود با استفاده از شبکه Lightning اشاره کرد ، یک پروتکل لایه دوم که برای معاملات با هزینه کمتر طراحی شده است.

نظر شما در مورد نظر رئیس جمهور مکزیک مبنی بر عدم پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی در این کشور چیست؟

در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

تکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونیتکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونیتکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونیتکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونیتکذیب علاقه رئیس جمهور مکزیک به تصویب بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 54,360.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,085.99
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.199919