توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

۲ روز مانده به قراردادهای CME و افزایش قیمت اتریوم

۲ روز مانده به قراردادهای CME و افزایش قیمت اتریوم .

با نزدیکی به تاریخ عرضه قراردادهای آتی اتریوم در بورس کالای شیکاگو (CME)، قیمت اتریوم برای چندمین بار باز هم قیمت شکنی کرد و از ۱,۷۰۰ دلار،عبور کرد.به گزارش کوین دسک، قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته، توانست تا ۱,۷۶۰ دلار اوج بگیرد...

۲ روز مانده به قراردادهای CME و افزایش قیمت اتریوم

۲ روز مانده به قراردادهای CME و افزایش قیمت اتریوم
نویسنده : متین

با نزدیکی به تاریخ عرضه قراردادهای آتی اتریوم در بورس کالای شیکاگو (CME)، قیمت اتریوم برای چندمین بار باز هم قیمت شکنی کرد و از ۱,۷۰۰ دلار،عبور کرد.

به گزارش کوین دسک، قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته، توانست تا ۱,۷۶۰ دلار اوج بگیرد. در حال حاضر هم هر واحد اتریوم با قیمت ۱,۶۷۴ دلار معامله می‌شود. داده‌های بازار نشان می‌دهد که قیمت اتریوم از روز دوشنبه تا به حال جهشی ۳۰ درصدی داشته است.

الکس کروگر (Alex Kruger)، معامله‌گر و تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال، در پیش‌بینی اخیر خود اعلام کرد که قیمت اتریوم پیش از عرضه قراردادهای آتی در بورس کالای شیکاگو به ۱,۹۲۰ دلار می‌رسد. این قراردادها ۸ فوریه (۲۰ بهمن) عرضه خواهند شد.

۲ روز مانده به قراردادهای CME و افزایش قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

روند فعلی اتریوم مشابه روند قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ است. دسامبر سال ۲۰۱۷ و چند هفته مانده به عرضه قراردادهای آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو، قیمت بیت کوین از ۶,۲۰۰ دلار تا ۱۹,۷۸۳ دلار صعود کرد. قیمت بیت کوین یک سال بعد و در دسامبر سال ۲۰۱۸ تا ۳,۲۰۰ دلار سقوط کرد.

کروگر در این باره گفت:

انتظار ندارم که قیمت [اتریوم] بعد از عرضه قراردادهای آتی اتریوم مثل سال ۲۰۱۷ [برای بیت کوین] سقوط کندبه دو دلیل اینطور فکر می‌کنم؛

اول اینکه بازار فعلی بالغ‌تر است، جریان‌های کلان اقتصادی با آن زمان تفاوت دارند و بازیگران بازار بازیگران قبلی نیستند.

دوم اینکه اتریوم یک دارایی با نرخ بتای بالاتر است. بیت کوین بر بازار سلطه دارد و جهت بازار را تعیین می‌کند. اتر هم به‌دنبال آن حرکت می‌کند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

۲ روز مانده به قراردادهای CME و افزایش قیمت اتریوم

۲ روز مانده به قراردادهای CME و افزایش قیمت اتریوم۲ روز مانده به قراردادهای CME و افزایش قیمت اتریوم

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,610.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,356.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207680