توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

یک کیف پول از زمان ساتوشی ناکاموتو فعال شد

یک کیف پول از زمان ساتوشی ناکاموتو فعال شد

ربات ردیابی و شناسایی فعالیت نهنگ های دنیای ارز های دیجیتال که با نام Whale Alert در توییتر، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی...

یک کیف پول از زمان ساتوشی ناکاموتو فعال شد

یک کیف پول از زمان ساتوشی ناکاموتو فعال شد

ربات ردیابی و شناسایی فعالیت نهنگ های دنیای ارز های دیجیتال که با نام Whale Alert در توییتر، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی فعالیت می‌کند گزارش داد که یک کیف پول بیت کوین که بیش از نه سال است که غیر فعال بوده شروع به فعالیت کرده و یک معامله انجام داده است.

در این کیف پول تعداد 791 واحد بیت کوین معادل 26 میلیون دلار ایالات متحده در زمان نگارش این خبر و قیمت فعلی بیت کوین قرار داشته است.

این کیف پول دقیقا پس از اینکه ساتوشی ناکاموتو خالق افسانه ای بیت کوین خداحافظی کرد شروع به فعالیت کرده و راه اندازی شده است اما طی این سالها هیچ گونه فعالیتی انجام نداده است.

شایان ذکر است که بدانید ساتوشی ناکاموتو خالق گل سرسبد ارز های دیجیتال یک نام مستعار است و نام واقعی و هویت اصلی این فرد هنوز پس از گذشت این سال ها مشخص نشده است.

پس از اینکه ساتوشی ناکاموتو در پیامی از جامعه بیت کوین خداحافظی کرد و توسعه ی بیت کوین را به دست افراد دیگری سپرد، دیگر تاکنون خبری از او نبوده است.

کاربران زیر پست توییتری Whale Alert به شوخی گفتند که صاحب این کیف پول به مدت 9 سال رمز بازیابی کیف پول خود را گم کرده بوده و حالا پس از گذشت این مدت توانسته کیف پول خود را بازیابی کند.

در اوایل سال جاری نیز یک کیف پول دیگر که از زمان ساتوشی ناکاموتو تاکنون غیرفعال بود، دو معامله انجام داد که در معامله اول 5 هزار واحد بیت کوین و در معامله دوم اندکی بیش از 2 هزار واحد بیت کوین منتقل کرد.

در گذشته، زمانی که مقدار زیادی بیت کوین توسط ماینر های بیت کوین از کیف پول های قدیمی آنها جا به جا می‌گشت این اتفاق منجر به نوسان قیمت پادشاه ارز های دیجیتال می‌شد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یک کیف پول از زمان ساتوشی ناکاموتو فعال شدیک کیف پول از زمان ساتوشی ناکاموتو فعال شدیک کیف پول از زمان ساتوشی ناکاموتو فعال شد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,499.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,133.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.181601