توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

گلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکند

گلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکند

گلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکند

گلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکند

گزارشی از این بانک معروف در حوزه سرمایه گذاری نشان می دهد که کریپتو ها امسال در مقایسه با دارایی های سنتی عملکرد بسیار خوبی داشته اند.

Goldman Sachs همیشه با ارزهای دیجیتال همراه و موافق نبوده است. سال گذشته این مجموعه اعلام کردبود که ارزهای دیجیتال را بعنوان دارایی نمیشناسند، و دلایلی برای این اظهار نظر خود بیان کردند که مهمترین آن ها این بود که کریپتو ها مستقیما در معرض رشد اقتصادی و جریان نقدی نیستند ،همچنین مانند اوراق قرضه ایجاد درآمد نمی کنند.

اکنون این بانک سرمایه گذاری مشهور تا حدودی عقب نشینی کرده و اخیرا شخصی را بعناون رئیس دارایی های دیجیتالی استخدام کرده و بعلاوه، معاملات آتی بیتکوین را در مارس 2021 آغاز کرده است.

حال به نظر می رسد گلدمن ساکس موقعیت خود را در مورد ارزهای دیجیتالی مورد ارزیابی دوباره قرار داده است،تنها یک سال پس از انکار ارزهای دیجیتال به عنوان یک دارایی، گلدمن ساکس گزارش جدیدی را به نام “ارزهای دیجیتال یک کلاس دارایی جدید” منتشر می کند.

این گزارش از طریق گفتگو با چندین متخصص در زمینه ارزهای دیجیتال در مورد اینکه آیا کریپتوها می توانند بعنوان دارایی مالی در نظر گرفته شوند یا نه، شروع شده است.اط جمله مطالبی که در این گفت و گو آمده میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مایکل ساننچین، مدیر عامل شرکت Grayscale Investments که بیش از 3٪ از کل بازار بیتکوین را در اختیار دارد، پیشنهاد می کند سرمایه گذاران برای عقب نماندن از تورم،به بیتکوین روی آورند.

مدیر عامل هولدینگ گلکسی دیجیتال، مایکل نووگراتز و رئیس بخش استراتژی فارکس در گلدمن ساکس، زاک پاندل،هر دو موافق قبول ارزهای دیجیتالی بعنوان دارایی های واقعی هستند.

در ادامه گزارش طیف وسیعی از داده ها در مورد ارزهای دیجیتالی و عملکرد آنها ارائه شده است،که نشان می دهد بیتکوین و اتریوم در مقایسه با دارایی های سنتی عملکرد سالانه خوبی داشته اند ، در حالی که کوین های دیگری مانند ریپل و دوج کوین حتی رشد های بسیار بالاتری را ثبت کرده اند.

سرانجام،در پایان این گزارش، گلدمن ساکس نحوه خرید و انتقال بیتکوین و برخی از ارزهای دیجیتالی را توضیح می دهد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

گلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکند
گلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکند
گلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکند

گلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکندگلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکندگلدمن ساکس ارزهای دیجیتال را قبول میکند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,478.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,229.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175328