توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی...

کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی…

سناتور استرالیایی جین هیوم می گوید ما باید بپذیریم که ارز دیجیتال...

کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی…

کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی...

نویسنده: رحیم زاده

سناتور استرالیایی جین هیوم می گوید ما باید بپذیریم که ارز دیجیتال یک مد نیست و اضافه می کند که فرصت های بزرگی در امور مالی غیرمتمرکز (defi) وجود دارد. او با تاکید بر اینکه استرالیا نباید از ترس از ناشناخته ها عقب بماند، گفت: “ما باید با احتیاط حرکت کنیم، اما نه با ترس.”

سناتور استرالیایی می گوید رمزارز از بین نمی رود، فرصت های “باورنکردنی” را در Defi ایجادمیکند.

کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی...

سناتور استرالیایی جین هیوم روز دوشنبه در جریان سخنرانی خود در اجلاس Super & Wealth Summit Australian Financial Review در سیدنی درباره ارز دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز (defi) صحبت کرد.

هیوم وزیر بازنشستگی، خدمات مالی و اقتصاد دیجیتال استرالیا است. او همچنین وزیر امنیت اقتصادی زنان این کشور است.

هیوم با اشاره به گزارش اخیر کمیته سنای استرالیا که ادعا می‌کند 17 درصد استرالیایی‌ها روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند، تأکید کرد: «این یک طبقه دارایی است که قلب‌ها و ذهن‌ها را تسخیر کرده است، اما فراتر از آن – هر چه شما شخصاً فکر کنید – این یک فناوری است که پیش نمی‌رود. »

این سناتور تاکید کرد:

بنابراین به عنوان یک صنعت و یک دولت، باید اذعان کنیم که این یک مد نیست. ما باید با احتیاط قدم برداریم، اما نه با ترس.

کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی...

این اولین باری نیست که هیوم می گوید ارز دیجیتال یک مد نیست. در ماه مه، او به طور مشابه اظهار داشت: «می‌خواهم چیزی را روشن کنم: ارز دیجیتال یک مد نیست. این یک طبقه دارایی است که اهمیت آن افزایش خواهد یافت.»

هیوم در طی سخنرانی روز دوشنبه خود همچنین در مورد بزرگترین بانک کشور، Commonwealth Bank of Australia (Commbank یا CBA) صحبت کرد که به ارزهای دیجیتال وارد شده است.

این سناتور توضیح داد که این بانک در اوایل ماه جاری اعلام کرد که با صرافی ارزهای دیجیتال Gemini شریک شده است تا به مشتریان خود اجازه دهد بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را از طریق برنامه بانکداری 6.5 میلیون کاربر خود نگهداری و استفاده کنند.

این امر CBA را به اولین بانک استرالیایی – و یکی از معدود بانک های سراسر جهان – تبدیل می کند که این نوع دسترسی را به مشتریان ارائه می دهد.

علاوه بر این، مت کامین، مدیرعامل بانک Commonwealth، هفته گذشته گفت در حالی که “ما خطراتی را در مشارکت” در کریپتو می بینیم، “ما خطرات بزرگتری هم در عدم مشارکت می بینیم.”

هیوم همچنین در مورد امور مالی غیرمتمرکز (defi) بحث می کند. او گفت: «مالی غیرمتمرکز مبتنی بر فناوری بلاک چین فرصت‌های باورنکردنی را به همراه خواهد داشت» و تأکید کرد که «استرالیا نباید بخاطرترس ،از ناشناخته‌ها عقب بماند». سناتور نظر داد:

مالی غیرمتمرکز یا defi یک حوزه نوظهور و به سرعت در حال توسعه از فناوری مالی است که فرصت های بزرگی را ارائه می دهد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی…کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی…کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی…کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی…کریپتو یک مد نیست، Defi فرصت های بزرگی را ارائه می دهد؛سناتور استرالیایی…

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,655.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,565.80
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.221921