توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون...

کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون…

وزیر امور خارجه سابق آمریکا هشدار داد که اگر بازارهای ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کنترل نشده باقی بمانند...

کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون…

کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون...

نویسنده: یوسفی

وزیر امور خارجه سابق آمریکا هشدار داد که اگر بازارهای ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کنترل نشده باقی بمانند، می‌توانند دلار آمریکا را به عنوان ارز ذخیره بی‌ثبات کنند.

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا، گفته است که بازارهای ارزهای دیجیتال به مقررات قوی تری برای محافظت در برابر دستکاری های فناوری توسط روسیه، چین و دیگران نیاز دارند.

کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون...

هشدار کلینتون به «انواع فناوری‌ها» هم تعمیم داده شد که به گفته او دولت‌ها و نهادهای غیردولتی می‌توانند از آن برای بی‌ثبات کردن کشورها و دلار به عنوان ارز ذخیره جهان استفاده کنند.

ما نه تنها به کشورهایی مانند چین، روسیه یا سایر کشورها نگاه می‌کنیم که هر نوع فناوری را به نفع خود دستکاری می‌کنند. ما به بازیگران غیردولتی نگاه می کنیم، چه در هماهنگی با دولت ها یا کشورهای بی ثبات کننده خودشان، دلار را به عنوان ارز ذخیره بی ثبات می کنند.»

تمرکز ویژه‌ای که او داشت این بود که چگونه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، که برای تأثیرگذاری بر انتخابات از طریق اطلاعات نادرست استفاده شده‌اند، می‌توانند با بازارهای ارزهای دیجیتال ترکیب شوند تا به بازیگران دولتی و غیردولتی کمک کنند تا کشورهای دیگر را بی‌ثبات کنند.

کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون...

اگرچه او به جزئیات نپرداخته است، اما راه‌های بالقوه این اتفاق می‌تواند از طریق دستکاری بازارها، تولید هیاهو یا حتی مهندسی یک سقوط مالی از طریق مزارع ترول رسانه‌های اجتماعی باشد.

در سال‌های اخیر، کشورها از ارزهای دیجیتال برای دور زدن تحریم‌های اقتصادی ایالات متحده استفاده کرده‌اند یا به طور عمومی در نظر گرفته‌اند.

مهم‌تر از همه، کره شمالی از ارز دیجیتال برای تامین مالی برنامه تسلیحات هسته‌ای استفاده کرده است. این کشور از سکه های حفظ حریم خصوصی و روش های مختلف دیگر برای جلوگیری از شناسایی استفاده کرده است.

دولت ایران نیز علناً به نفع رمزارزها اعلام شده است. در اوایل سال 2020، سعید محمد، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به طور خاص خواستار استفاده ایران از ارز دیجیتال برای دور زدن تحریم‌ها شد.

در هفته‌های اخیر، کلینتون علیه مشکلاتی که ارز دیجیتال می‌تواند برای تسلط جهانی دلار آمریکا ایجاد کند، صحبت کرده است. او در انجمن اقتصاد جدید بلومبرگ در سنگاپور در 19 نوامبر گفت که اگرچه ارزهای دیجیتال یک فناوری “جالب” هستند، اما می توانند اثرات منفی بر ایالات متحده و سایر کشورها داشته باشند “شاید با کشورهای کوچک شروع شوند اما بسیار بزرگتر شوند.”

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون…کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون…کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون…کریپتو را تنظیم کنید تا دستکاری روسیه و چین متوقف شود؛ کلینتون…

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,058.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,078.24
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.178201