توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کره جنوبی متاورس را پذیرفت

کره جنوبی متاورس را پذیرفت

کره جنوبی زودتر در Metaverse غوطه ور خواهد شد..

کره جنوبی متاورس را پذیرفت

کره جنوبی متاورس را پذیرفت

کره جنوبی زودتر در Metaverse غوطه ور خواهد شد، زیرا صنایع و خدمات عمومی شروع به پخش آواتارها و برنامه های کاربردی مجازی در سراسر کشور می کنند.

مردم کره جنوبی و تعداد فزاینده ای از شرکت های بزرگ در این کشور شروع به پذیرش و ادغام متاورس در زندگی روزمره خود به روش های جدید و غیرمنتظره کرده اند.

دو خرده فروش بزرگ در کشور اخیرا عناصر متاورس و هوش مصنوعی را به خریداران معرفی کرده اند تا تجربه خرید خود را افزایش دهند.

کره جنوبی متاورس را پذیرفت

GS Shop در 16 نوامبر خرید خانگی از طریق Metaverse را با نمایش عملکرد داخلی یک مرکز تولید مواد غذایی معرفی کرد. هدف آن اطمینان دادن به مشتریان از کیفیت تسهیلات و غذاهایی بود که برای فروش بود.

GS Shop اسکن های تسهیلات فیزیکی را به نمایش های سه بعدی تبدیل کرد. به این ترتیب، مشتریانی که دستگاه‌های واقعیت افزوده (AR) مشابه دستکش‌های لمسی پیش‌نمایش متا در این هفته داشتند، می‌توانند در دنیای مجازی از این مرکز بازدید کنند تا شرایط تولید غذایشان را ببینند.

جیسون یه، یکی از بنیانگذاران شتاب دهنده اکوسیستم چند زنجیره ای DeSpread، متوجه انفجار شرکت هایی شده است که به Metaverse در کره می پیوندند. او به کوین تلگراف گفت: «به نظر می‌رسد این روزها همه شرکت‌ها در حال غواصی در Metaverse and Play to Earn هستند.

کره دارای IP های بزرگ زیادی است. اگر بتوانید آن IP ها را با محتوای عالی در اطراف آنها ترکیب کنید، می توانید یک مدل کسب و کار عالی بسازید. محتوای جذاب مبنای ورود به متاورس است.

آواتارهای متاورس و هوش مصنوعی در چندین صنعت از جمله خرید خرده فروشی، امور مالی و حتی خدمات عمومی ظاهر می شوند.

Lotte Home Shopping که در سال 2020 بیش از 14 میلیارد دلار فروش داشت، Lucy را معرفی کرد، یک مدل مجازی برای کمک به تبلیغ محصولات این برند.

کره جنوبی متاورس را پذیرفت

لوته از لوسی در محتوای ویدیویی آینده و در رسانه های اجتماعی استفاده خواهد کرد زیرا آواتار دارای حساب اینستاگرام خود است. همچنین بسیار محتمل است که Lotte لوسی را در فروشگاه مجازی مبتنی بر Metaverse خود ادغام کند.

استقرار واقعیت مجازی به بخش عمومی نیز گسترش یافته است. دولت شهر سئول در 6 نوامبر اعلام کرد که قصد دارد تا سال 2023 پلتفرم Metaverse خود را بسازد، جایی که ساکنان می توانند دادخواست مدنی ارائه دهند.

نام آزمایشی Metaverse 120 Center، بازدیدهای مجازی را که نیازی به حضور فیزیکی بازدیدکننده ندارند، انجام خواهد داد.

در 10 نوامبر، ارتش کره اعلام کرد که تا دهه 2030، برنامه‌های متاورس را برای برنامه‌های آموزشی سربازان اجرا خواهد کرد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

کره جنوبی متاورس را پذیرفتکره جنوبی متاورس را پذیرفتکره جنوبی متاورس را پذیرفتکره جنوبی متاورس را پذیرفت

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 56,953.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,462.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.217707