توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازد

کره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازد

بانک کره اعلام کرد ،جهت انتخاب یک شریک برای اقدامات راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی در یک محیط آزمایشی، روند مناقصه را آغاز کرده است...

کره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازد

کره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازد

کره جنوبی قرار است از آگوست تا دسامبر 2021 برنامه بانکی دیجیتالی را اجرا کند. بانک مرکزی کره جنوبی در حال پیشبرد برنامه ارز دیجیتال ملی خود است و به دنبال یک شریک برای طراحی سیستم آزمایشی مورد نیاز برای پروژه وون دیجیتالی است.

بانک کره اعلام کرد ،جهت انتخاب یک شریک برای اقدامات راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی در یک محیط آزمایشی، روند مناقصه را آغاز کرده است.

بانک کره اعلام کرد، آخرین اقدام در پاسخ به تغییرات سریع در سیستم مالی جهانی صورت گرفته است و اظهار داشت: “سهم معاملات نقدی به طور قابل توجهی در حال کاهش است. اقداماتی که اکنون انجام می دهیم آماده سازی برای تغییرات در سیستم تسویه حساب های مالی است که به سرعت در حالت تغییر هستند.”

براساس این گزارش، پلتفرم آزمایشی CBDC BoK شامل شبیه سازی بانک های تجاری و خرده فروشی ها ، پرداخت های آزمایشی از طریق تلفن های همراه، انتقال وجوه و سپرده ها خواهد بود.این برنامه آزمایشی قرار است از آگوست تا دسامبر 2021 اجرا شود امکان تمدید این تارخ نیز وجود دارد.

بانک کره در ماه فوریه اطلاعات مربوط به CBDC را منتشر کرد و در آن برنامه هایی برای آزمایش توزیع وون دیجیتال و تشریح چالش های حقوقی مرتبط با ارز دیجیتال دولتی را اعلام کرد.

در ماه مارس، بانک بزرگ و تجاری کره جنوبی Shinhan Bank یک پلتفرم آزمایشی مبتنی بر بلاکچین برای CBDC با مشارکت شرکت LG راه اندازی کرده و گزارش شده است که این بانک مایل به همکاری با بانک کره در زمینه تولید ارز دیجیتال ملی است.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

کره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازد
کره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازد
کره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازد

کره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازدکره جنوبی ارز دیجیتال ملی میسازد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,058.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,078.24
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.178201