توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کاردانو پس از موفقیت در هارد فورک قراردادهای هوشمند راه اندازی می کند

کاردانو پس از موفقیت در هارد فورک قراردادهای هوشمند راه اندازی می کند

کاردانو هارد فورک Alonzo خود را برای معرفی اسکریپت های قرارداد هوشمند مجهز به پلوتوس تکمیل کرده است...

کاردانو پس از موفقیت در هارد فورک قراردادهای هوشمند راه اندازی می کند

کاردانو پس از موفقیت در هارد فورک قراردادهای هوشمند راه اندازی می کند

کاردانو هارد فورک Alonzo خود را برای معرفی اسکریپت های قرارداد هوشمند مجهز به پلوتوس تکمیل کرده است.

در 12 آگوست ، کاردانو توییت کرد که ارتقاء در دوران 290 با موفقیت انجام شده است و ایجاد و اجرای قراردادهای هوشمند برای اولین بار در بلاک چین عمومی را تسهیل می کند.

با وجود خوشحالی از این نقطه عطف ، کاردانو خاطرنشان می کند که هنوز “روزهای اولیه این پروژه” است که در یک پست وبلاگی در همان روز منتشر شد:

کاردانو از اتمام هارد فورک آلونزو خود خبر داد و به این ترتیب عملکرد قرارداد هوشمند مورد انتظار خود را نشان داد.

“اینجاست که ماموریت واقعاً آغاز می شود ، زیرا مامنتظریم و مدتهاست در جهت آن تلاش کرده ایم برای ایجاد یک سیستم غیر متمرکز که هویت اقتصادی و فرصت را برای همه و در همه جا گسترش دهد. “

هاردفورک Alonzo این امکان را می دهد تا قراردادهای هوشمند برای کاردانو با استفاده از اسکریپت های پلوتوس نوشته شود ، که توسط یک زبان توسعه یافته و پلتفرم اجرای برنامه با استفاده از زبان برنامه نویسی کاربردی “Haskell” توصیف میشود.

کاردانو پس از موفقیت در هارد فورک قراردادهای هوشمند راه اندازی می کند

با این حال ، تیم جامعه خود را تشویق کرده است تا انتظارات معقولی را از آلونزوداشته باشد و اظهار داشت:

انتظارات زیادی در مورد این ارتقا وجود دارد. ناظران Cardano ممکن است منتظر یک اکوسیستم پیچیده از DApp های آماده مصرف کننده باشند که بلافاصله پس از ارتقاء در دسترس قرار می گیرد. انتظارات در اینجا باید مدیریت شود. “

کاردانو یک بلاک چین عمومی است که توسط چارلز هوسکینسون ، بنیانگذار اتریوم تاسیس شده و توسط شرکت تحقیقاتی IOHK توسعه یافته است.

در حالی که کاردانو متعهد شده بود با تسلط اتریوم در میزبانی برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و Web3 رقابت کند ، این پروژه به دلیل عدم ارائه عملکرد قرارداد هوشمند تا به حال با وجود راه اندازی در سپتامبر 2017 ، انتقاداتی را برانگیخته است.

دومینیک ویلیامز ، بنیانگذار پلتفرم رقیب اینترنت رایانه ، کاردانو را برای مدت زمان لازم جهت راه اندازی پروتکل برای قراردادهای هوشمند مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت: “من را شگفت زده می کند که این زنجیره به مدت 2 سال در بازار وجود داشته وپشتیبانی رابرای قراردادهای هوشمندکامل میکند ، و مردم از این پیشرفت خوشحال هستند. “

کاردانو همچنین در اوایل سپتامبر پس از اولین DApp که در شبکه آزمایشی خود راه اندازی شد ، با مشکلاتی در ارتباط با عدم موفقیت پردازش معاملات مواجه شد.

کاردانو پس از موفقیت در هارد فورک قراردادهای هوشمند راه اندازی می کند

آنتونی ساسانو در توییتی نوشت: “به طور جدی با 6 سال تحقیق وسرمایه بازار $ 90+ و اولین dapp در کاردانوکه حتی نمی تواند پردازش همزمان تراکنش ها را انجام دهد (همان چیزی که برای DeFi نیاز دارید ). “

اولین dapp امروز در کاردانو پخش شد و طرفداران ADA سرانجام متوجه شدند که نمی توان راه را برای حل مسائل اساسی بررسی کرد. pic.twitter.com/tYQXNcVKGN

کاردانو از آن پس به دنبال پاسخگویی به انتقادات است و اظهار داشت که DApp های ساخته شده بر روی پروتکل “محدود به یک تراکنش در هر بلوک” نیستند.

علیرغم مخالفانش ، هیاهو برای ارتقاء Candano اخیراً ADA خود را به بالاترین حد خود رساند ، با توجه به اینکه ADA از ابتدای سال 2021 تاالان بیش از 1600 درصد افزایش یافته است.

درحالیکه ، ADA از آن زمان تا کنون کاهش یافته و هفته گذشته را بین 2.30 تا 2.80 دلار در نوسان گذرانده است ، که نشان می دهد بسیاری از دلالان ممکن است این شایعه را خریداری کرده و خبر را بفروشند.

منبع خبر:سایت www.cointelegraph.com

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

کاردانو پس از موفقیت در هارد فورککاردانو پس از موفقیت در هارد فورککاردانو پس از موفقیت در هارد فورککاردانو پس از موفقیت در هارد فورککاردانو پس از موفقیت در هارد فورککاردانو پس از موفقیت در هارد فورک

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,670.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,236.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.176132