توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

کاردانو نسخه جدید نود خودرا منتشر کرد

کاردانو نسخه جدید نود خودرا منتشر کرد

تیم توسعه دهنده کاردانو نسخه جدیدی از نود شبکه ی آزمایشی خود را با نام AlonzoBlue 2.0 منتشر کرد که نشان دهنده نقطه عطف دیگری برای راه اندازی هاردفورک آلونزو است...

کاردانو نسخه جدید نود خودرا منتشر کرد

کاردانو نسخه جدید نود خودرا منتشر کرد

تیم توسعه دهنده کاردانو نسخه جدیدی از نود شبکه ی آزمایشی خود را با نام AlonzoBlue 2.0 منتشر کرد که نشان دهنده نقطه عطف دیگری برای راه اندازی هاردفورک آلونزو است.

شرکت توسعه دهنده کاردانو یعنی IOHK نقش خود را در توسعه بلاکچین کاردانو به خوبی بازی می‌کند و به تازگی در آخرین اقدام خود نسخه دوم AlonzoBlue را راه اندازی کرد.

این به روزرسانی شامل به روزرسانی مهمی از CLI نیز می‌باشد و بنیادی را برای را راه اندازی انواع مختلف و کاربردی قرارداد های هوشمند فراهم می‌کند و هنوز در مراحل اولیه ی خود قرار دارد.

شبکه ارتقا یافته کاردانو به کاربران این اجازه را می‌دهد تا متاداده معاملات هوشمند را در داده های On-Chain پیوند داده و ذخیره کنند.

SPO های AlonzoBlue قبل از اجرای اولین اسکریپت های آزمایشی فقط یک روز فرصت دارند تا نود های خود را به روز کنند.

به روزرسانی اخیر نقطه عطف دیگری برای تکمیل راه اندازی هاردفورک آلونزو است. انتظار می‌رود این هاردفورک علاوه بر ارائه قرارداد های هوشمند بر روی بلاکچین کاردانو، توسعه برنامه های جدید غیرمتمرکز (dApps) را نیز ساده تر کند.

توسعه دهندگان همچنین امیدوارند مشکلاتی که در به روزرسانی شبکه اتریوم رخ داد، در این به روزرسانی رخ ندهد و یکی از مهم ترین مشکلات رشد شدید هزینه ها بود و در صورت رخ دادن چنین مشکلاتی، اجرای کامل این به روزرسانی چندین ماه طول خواهد کشید ولی اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، این هاردفورک تا پایان ماه سپتامبر(شهریور 1400) به پایان خواهد رسید.

کاردانو در شبانه روز اخیر روز آرامی را سپری کرد و در 24 ساعت گذشته فقط کاهش قیمت 1.3 درصدی خود را مشاهده نموده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,853.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,229.99
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.265300