توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

چشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوین

چشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوین

ریکاردو سالیناس پلیگو سومین مرد ثروتمند مکزیک و یکی از طرفداران پرو پا قر بیت کوین، از چشم انداز عالی مدیرعامل مایکرو استراتژی...

چشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوین

چشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوین

ریکاردو سالیناس پلیگو سومین مرد ثروتمند مکزیک و یکی از طرفداران پرو پا قر بیت کوین، از چشم انداز عالی مدیرعامل مایکرو استراتژی آقای مایکل سیلر برای بیت کوین قدردانی کرد.

آقای سالیناس در آخرین توییت خود نوشت که او عاشق کتاب The Mobile Wave است؛ آقای مایکل سیلر این کتاب را در سال 2012 تألیف کرد و در این کتاب پرفروش هوش موبایلی را به عنوان پنجمین موج جهانی فناوری رایانه معرفی و تحلیل کرد.

آقا سیلر پیش بینی کرد که دستگاه های تلفن همراه کاملاً نجوه کار، زندگی، تعامل افراد با یکدیگر و … را تغییر خواهند داد و علاوه بر آن پیش بینی کرد که پول نقد به صورت مجازی تبدیل خواهد شد و ضد جرم می‌شود.

ریکاردو سالیناس مدعی شد که چشم انداز مدیرعامل مایکرو استراتژی عالی بود و امیدوار است که خرید شدید بیت کوین از سوی این شرکت روزی نتیجه دهد.

در زمان نگارش این خبر، مایکرو استراتژی بیش از 105 هزار واحد بیت کوین در اختیار دارد که این رقم بزرگ معادل 0.5 درصد کل ذخایر بیت کوین موجود است و بنا به داده های معتبر، علی‌رغم کاهش قیمت بیت کوین اما این شرکت تاکنون سود زیادی از خرید بیت کوین کرده است.

مایکل سیلر نیز از ریکاردو سالیناس قدردانی کرد و مرحله بعدی موج هوش موبایلی را استفاده از بیت کوین در دستگاه های تلفن همراه معرفی کرد.

وی افزود:
مرحله بعدی موج متحرک، بیت کوین و لایتنینگ این رمز ارز خواهند بود و این دو، توانمند سازی اقتصادی را برای جهانیان به ارمغان خواهند آورد.

با اجرای لایتنینگ نتورک، مقیاس پذیری این رمز ارز افزایش خواهد یافت و در صورت رخ دادن آن، فشار پردازش از روی شبکه اصلی برداشته خواهد شد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

چشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوین
چشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوین

چشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوینچشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوینچشم انداز مایکل سیلر برای بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,120.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,162.74
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.170700