توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل

پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل

وکیل ارشد تیم حقوقی ریپل آقای جیمز فیلان که به طور منظم اخبار پرونده این شرکت علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار را در اختیار مردم قرار می‌دهد در توییتر خود...

پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل

پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل

وکیل ارشد تیم حقوقی ریپل آقای جیمز فیلان که به طور منظم اخبار پرونده این شرکت علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار را در اختیار مردم قرار می‌دهد در توییتر خود اعلام کرد که یک وکیل جدید به تیم آنها پیوسته است.

طبنا به این توییت، هدف از پیوستن سارا پروستکو به این تیم حقوقی، دفاع از کریس لارسن است.

کریس لارسن در سال 2012 به همراه جد مک کلب ریپل را تأسیس کرده و حالا کمیسیون بورس و اوراق بهادار از وی شکایت کرده است.

پروستکو دانش آموخته دانشکده حقوق نیویورک است و افتخارات آکادمیک زیادی را کسب کرده که به معنای این است که وی فرد پر تلاشی بوده است.

وی همچنین با مدرک کارشناسی با مدرک کارشناسی از دانشگاه American University فارغ التحصیل شد و با معدل بالایی از این دانشگاه خارج شد.

همانطور که به صورت مفصل برای شما همراهان گرامی زوم ارز روند این پرونده را گزارش می‌دهیم، چندی پیش گزارش دادیم که یک وکیل جدید به تیم ریپل برای دفاع از برد گارلینگهاوس مدیرعامل این شرکت پیوسته است و این وکیل باید از برد گارلینگهاوس در برابر وکلای مشهور کمیسیون بورس و اوراق بهادار دفاع کند.

در آخرین روز های سال 2020 یعنی در ماه دسامبر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک دادخواستی را علیه شرکت ریپل لبز و دو نفر از مدیران عالی رتبه آن یعنی برد گارلینگهاوس و کریس لارسن پر کرد و آنها را متهم به فروش غیرقانونی و ثبت نشده 1.3 میلیارد دلار توکن XRP کرد.

در شبانه روز اخیر توکن XRP که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، وضعیت آرامی را داشته و در مدت 24 ساعت افزایش قیمت 0.5 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 0.62 دلار معامله می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل
پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل
پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل

پیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپلپیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپلپیوستن وکیل جدید به تیم حقوقی ریپل

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,399.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,334.87
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.206662