توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

پیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیک

پیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیک

پیش از راه اندازی هاردفورک بزرگ اتریوم کلاسیک یعنی مگنتو، تغییراتی در تیم توسعه دهنده و مدیریتی این رمز ارز رخ داده و بنا به...

پیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیک

پیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیک

پیش از راه اندازی هاردفورک بزرگ اتریوم کلاسیک یعنی مگنتو، تغییراتی در تیم توسعه دهنده و مدیریتی این رمز ارز رخ داده و بنا به اعلامیه رسمی این سازمان، چارلز هاسکینسون بنیانگذار کاردانو به عنوان عضوی از تیم هیئت مدیره اتریوم کلاسیک در آمد.

چارلز هاسکینسون خود یکی از بنیانگذاران بلاکچین اتریوم بود و پس از اینکه اتریوم کلاسیک از اتریوم در سال 2016 جدا شد، به یکی از حامیان اصلی اتریوم کلاسیک در آمد.

تیم هیئت مدیره اتریوم کلاسیک افراد بسیار مشهوری هستند و در بین اعضای هیئت مدیره نام هایی مانند بری سیلبرت، کودی برنز و … دیده می‌شود و پیش از این نیز در سال 2018 چارلز هاسکینسون به عنوان مشاور هیئت مدیره در این رمز ارز فعالیت می‌کرد.

شایان ذکر است که بدانید بری سیلبرت مدیر صندوق مدیریت مالی گری اسکیل نیز می‌باشد و در دنیای ارز های دیجیتال فرد بسیار مشهوری است.

بنیانگذار IOHK که سازمان مادر رمز ارز کاردانو می‌باشد از زمان تشکیل شدن اتریوم کلاسیک، بخش جدا نشدنی از این رمز ارز بوده است.

حالا هاردفورک مگنتو با تمرکز بر روی بهینه سازی هزینه کارمزد های این شبکه و افزایش سرعت معاملات متمرکز است و این در حالی است که این هاردفورک قصد دارد تا امنیت این شبکه را نیز افزایش دهد و تاریخ راه اندازی آن نیز 21 جولای است و تحلیلگران امیدوارند که این هاردفورک مانعی بر کاهش قیمت شدید این رمز ارز باشد.

رمز ارز اتریوم کلاسیک که اوج قیمت خود را دو ماه قبل در سطح قیمتی 167 دلار ثبت کرد، با ریزش قیمت شدید بیت کوین دچار کاهش قیمت شد و هم اکنون در زمان نگارش این خبر با 1.1 درصد افزایش در شبانه روز اخیر در سطح قیمتی 49 دلار قرار دارد و با اوج قیمت خود 70 درصد فاصله دارد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

پیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیک
پیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیک

پیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیکپیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیکپیوستن مدیرعامل کاردانو به تیم اتریوم کلاسیک

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214