توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

پیش بینی زمان صعودی شدن کوین ها

پیش بینی زمان صعودی شدن کوین ها

همانطور که بازار کریپتو تلاش برای بهبودی را ادامه می دهد ، تحلیلگر ارزهای دیجیتال،Tyler Swope ،در مورد زمان رسیدن فصل بعدی آلتکوین ها اظهار نظر کرده است...

پیش بینی زمان صعودی شدن کوین ها

پیش بینی زمان صعودی شدن کوین ها

همانطور که بازار کریپتو تلاش برای بهبودی را ادامه می دهد ، تحلیلگر ارزهای دیجیتال،Tyler Swope ،در مورد زمان رسیدن فصل بعدی آلتکوین ها اظهار نظر کرده است.

وی گفت،حتی اگر بیت کوین نتواند سطح 40،000 دلار را دوباره بازیابی کند و اتریوم با کاهش دوباره به 2،000 دلار برگردد، Swope به 253،000 دنبال کننده خود گفته، فصل دیگری برای آلتکوین ها وجود دارد و این اتفاق زودتر از آن است که برخی انتظار دارند.

“امسال چند فصل دیگر وجود خواهد داشت، اولین این رخداد در اواسط یا اواخر ماه ژوئیه آغاز می شود.در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که بازار می خواهد این اتفاق بیفتد.

دیروز بیش از 24 ساعت ، از بین 100 کوین برتر حدودا 78 ارز دیجیتال، عملکرد بهتری نسبت به ارز دیجیتال بیت کوین داشتند، اگرچه بیشترین رشد آنها در حد 5٪ و برخی حتی کمتر بوده است.

این معامله گر به یک توییت از CryptoSultan21 اشاره کرده و میگوید، با او موافق است که بیت کوین در حال شکل گیری الگوی انباشت Wycoff است که نشان از جمع شدن قدرت برای صعود بیشتر دارد. و با تکیه بر این ادعا،وی اظهار داشته با مثبت شدن روند بیت کوین دیگر ارزهای دیجیتال مانند موشک به بالا پرتاب خواهند شد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

پیش بینی زمان صعودی شدن کوین ها
پیش بینی زمان صعودی شدن کوین ها

پیش بینی زمان صعودی شدن کوین هاپیش بینی زمان صعودی شدن کوین ها

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,379.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,173.07
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.321002