توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

پشتیبانی بلاکچین آمازون از اتریوم

پشتیبانی بلاکچین آمازون از اتریوم

کاربران سرویس‌های وب آمازون قادر خواهند بود به نودهای بلاکچین اتریوم دسترسی داشته باشند و از این طریق به شبکه اصلی و سایر شبکه‌های آزمایشی Ethereum متصل شوند...

پشتیبانی بلاکچین آمازون از اتریوم

پشتیبانی بلاکچین آمازون از اتریوم

کاربران سرویس‌های وب آمازون قادر خواهند بود به نودهای بلاکچین اتریوم دسترسی داشته باشند و از این طریق به شبکه اصلی و سایر شبکه‌های آزمایشی Ethereum متصل شوند.

بر اساس گزارش سرویس وب آمازون (AWS) کاربران می‌توانند به وسیله بلاک چین مدیریت‌شده آمازون به نودهای شبکه اتریوم دسترسی داشته باشند و علاوه بر شبکه اصلی آن، به شبکه‌های آزمایشی Ropsten و Rinkeby متصل شوند. این برنامه مدعی شده است که دسترسی ایمن به این شبکه را از طریق APIهای متن‌باز و استاندارد اتریوم فراهم می‌آورد.

این شرکت اعلام کرده است که:

بلاکچین مدیریت‌شده آمازون سلامت نودها را بررسی می‌کند و نودهای ناسالم را جایگزین خواهد کرد. همچنین به‌روزرسانی برنامه اتریوم را به صورت خودکار انجام می‌دهد تا سطح دسترسی زیرساخت‌های این شبکه برای کاربران بهبود پیدا کند.

علاوه بر برنامه‌های دیفای، محصولاتی که توسط مشتریان ساخته می‌شوند(مانند ابزارهای بررسی قراردادهای هوشمند) نیز می‌توانند از این سرویس مقیاس‌پذیر استفاده کنند.

Amazon برای اولین بار در آوریل ۲۰۱۹ سرویس بلاکچین مدیریت‌شده آمازون را راه‌اندازی کرد و در آن زمان اعلام کردند که کاربران قادر خواهند بود در سازمان‌های خود با استفاده از قالب‌های متن باز اتریوم و هایپرلجر، شبکه‌های بلاکچین را راه‌اندازی کنند.

این سرویس مدعی شده بود که با استفاده از آن دیگر نیازی به سختی‌هایی مانند تدارک سخت‌افزار، نصب نرم‌افزار، ایجاد و مدیریت گواهی‌های کنترل دسترسی و تنطیمات شبکه نخواهد بود.

این خبر درست بعد از یک ماه از اعلام کناره گیری جف بزوس از سمت مدیریت آمازون در پایان سه ماهه سوم ۲۰۲۱ منتشر شده است. اندی جسی، مدیر کنونی سرویس‌های وب آمازون جایگزین او خواهد شد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

پشتیبانی بلاکچین آمازون از اتریوم

پشتیبانی بلاکچین آمازون از اتریومپشتیبانی بلاکچین آمازون از اتریوم

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 48,611.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,053.22
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.176083