توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

پذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMC

پذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMC

مدیرعامل بزرگترین شرکت نمایشگاه فیلم جهان ، می‌گوید که ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بیت پی ...

پذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMC

پذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMC

نویسنده:رحیم زاده

مدیرعامل بزرگترین شرکت نمایشگاه فیلم جهان ، می‌گوید که ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بیت پی به درخواست او موافقت کرده است که از ارز دیجیتال شیبا اینو پشتیبانی کند. AMC می‌تواند ظرف چند ماه آینده رمزنگاری شیبا را برای پرداخت بپذیرد.

شیبا به زودی برای پرداخت در AMC پذیرفته می شود

آدام آرون، مدیرعامل AMC عصر دوشنبه اعلام کرد که به زودی می‌تواند ارز دیجیتال شیبا را بپذیرد. بزرگترین شرکت نمایشگاهی فیلم در ایالات متحده، اروپا و جهان است. از 31 مارس، این شرکت مالک یا اداره کننده حدود 950 سالن سینما و 10500 صفحه نمایش در سراسر جهان بود.

او در توییتی نوشت که ارائه‌دهنده خدمات پرداخت کریپتو Bitpay تصمیم گرفته است به طور خاص از shiba inu پشتیبانی کند زیرا از آنها خواسته است. بنابراین، AMC قادر خواهد بود در مدت 60 تا 120 روز، SHIB را برای پرداخت آنلاین بلیط فیلم و امتیازات دریافت کند. آرون افزود که AMC Theaters قرار است به اولین مشتری Bitpay تبدیل شود که shiba inu را می پذیرد.

بلاً گفته بود که شرکت او از زمانی که یک نظرسنجی توییتری در 29 اکتبر راه اندازی کرد و از دنبال کنندگانش پرسید که آیا AMC باید شیبا را در کنار دوج کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده بپذیرد، در تلاش است راهی برای پذیرش شیبا بیابد . از مجموع 153100 رای ، 87.6 درصد پاسخ مثبت دادند.

هفته گذشته، آرون در توییتی نوشت: «همانطور که وعده داده شده بود، اکنون روش‌های جدید زیادی برای پرداخت آنلاین در AMC وجود دارد. ما اکنون با افتخار می پذیریم: درامول، لطفا… بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین. همچنین Apple Pay، Google Pay، Paypal. به طور باورنکردنی، آنها در حال حاضر 14٪ از کل معاملات آنلاین ما را تشکیل می دهند!

در حالی که بسیاری از مردم انتظار دارند AMC چهار ارز دیجیتال را از طریق بیت پی بپذیرد، زنجیره سینما تصمیم گرفت فقط پی پل را به عنوان یک گزینه پرداخت اضافه کند، که AMC می گوید: “از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند.”

پذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMC

در حالی که پی پال از ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی می کند – همان چهار ارز ارائه شده توسط AMC – مشتریان باید آنها را از طریق پی پال خریداری کنند زیرا این پلتفرم امکان انتقال سکه به یا از آن را ارائه نمی دهد. قبل از خرید، مشتریان باید سکه های خود را نیز بفروشند و از عواید آن برای خرید استفاده کنند.

پی پال در ماه مارس از طریق برنامه ای به نام « Checkout with Crypto » گزینه استفاده از موجودی Paypal را، چه به ارزهای فیات یا ارزهای دیجیتال، برای پرداخت کالاها و خدمات به کاربران خود آغاز کرد .

پذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMC

این غول پرداخت تصریح کرد: “شما باید دارایی های رمزنگاری خود را بفروشید و درآمدهای نقدی حاصل از فروش آنها را برداشت کنید یا از این درآمدهای نقدی برای پرداخت هزینه خرید استفاده کنید.

با این حال، اگر AMC بیت‌پی را به عنوان گزینه پرداخت در آینده اضافه کند، این شرکت به طور خودکار می‌تواند ارزهای دیجیتال بیشتری را بپذیرد. بیت پی در حال حاضر از «پرداخت با بیت کوین ( BTC )، بیت کوین کش ( BCH )، اتریوم ( ETH )، دوج کوین (DOGE)، لایت کوین ( LTC ) و 5 استیبل کوین وابسته به دلار (GUSD، USDC، USDP ، DAI و BUSD).

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

پذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMCپذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMCپذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMCپذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMCپذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMCپذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMC

پذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMCپذیرش شیبا از طریق کیف پول های BitPayدرتئاترهای AMC

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,478.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,229.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175328