توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

هنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شود

هنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شود

همانطور که ارزآوری رمزنگاری یک نوآوری دگرگون کننده است ، مردم همچنان کاربران اصلی هستند و مردم به اعتماد نیاز دارند...

هنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شود

هنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شود

همانطور که ارزآوری رمزنگاری یک نوآوری دگرگون کننده است ، مردم همچنان کاربران اصلی هستند و مردم به اعتماد نیاز دارند.

همانطور که توسط گزارش هیات دولت، بیت کوین (BTC) Satoshi Nakamoto تاسیس شده است ، هسته اصلی ارز رمزنگاری شده یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر است که نیاز به واسطه هایی مانند بانک ها را از بین می برد. این آزادی فعال واهانت کردن به دارایی سیستم بانکداری دربین ارزهای رمزنگاری شده عرف است.

با این حال ، وقتی هدف اتخاذ گسترده است ، دستیابی به برخی از اقدامات ضروری است تا همه به سمت امور مالی غیرمتمرکز همراه شوند.

ما نمی توانیم از پدربزرگ و مادربزرگ خود – که در ارسال نامه الکترونیکی مشکل دارند – انتظار داشته باشیم نحوه مدیریت کلیدهای خصوصی ،کیف پول های دیجیتال و ارسال هدیه تولد خود را در بیت کوین بدون کمک انجام دهند. ما نمی توانیم از متخذین خودکه در ارسال نامه الکترونیکی مشکل دارند، انتظار داشته باشیم نحوه مدیریت کلیدهای خصوصی ، کیف پول های دیجیتال و ارسال هدیه تولد خود را در بیت کوین بدون کمک انجام دهند.

در واقع ، این انتقال به امور مالی غیرمتمرکز کاملاً فراتر از ارسال پول تولد است و شامل مزرعه های تولید محصول ، استخراج نقدینگی و حراج های رمز غیر قابل کنترل است.

به همین ترتیب ، واسطه های معتمد هرگز برای تحقق بخشیدن به آرمانهای اصلی DeFi و رمزنگاری ضروری نبوده اند.

ربات ها نیازی به اعتماد ندارند ، اما انسان ها به اعتماد نیاز دارند

اعتماد برای زندگی روزمره در هر تمدن مهم است. ما به نظر پزشکان اعتماد داریم. ما اعتماد داریم که راننده تاکسی ما را به جایی که باید برویم می برد. ما اعتماد داریم غذایی که در رستوران ها برای ما سرو می شود برای خوردن بی خطر است. ما اطمینان داریم که وقتی چراغ سیگنال پیاده روی در یک گذرگاه روشن می شود ، ماشین ها متوقف می شوند.

در دنیای بی اعتماد ارزهای رمزپایه ، ما هنوز درمورد چه کسی و به چه چیزی اعتماد داریم تصمیم می گیریم. بسیاری از ما توسعه دهندگان یا مهندسانی نیستیم که قادر به تجزیه و تحلیل کد درهر پروتکل DeFi و هر نشانه ای قبل از شرکت نباشیم.

در عوض ، ما اطلاعات را جمع آوری می کنیم و ارزیابی می کنیم که براساس آنچه می فهمیم ، چه اقدامی انجام دهیم. سوالات اصلی در این فرایند تصمیم گیری عبارتند از: آیا به سازمان و افراد پشت پروتکل اعتماد داریم؟ آیا ما اعتماد داریم که آنها با حسن نیت عمل می کنند و پروتکل همان کاری را که می گوید انجام می دهد؟

مطالعات نشان داده است که ما به اعتماد نیازداریم در کنار توسعه فن آوری های جدیدی که در حال پیشرفت است.

علی رغم جدیدبودن الگوریتم های به کارگیری یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ، مردم به طور فزاینده ای به این الگوریتم ها اعتماد می کنند.

یک مطلب منتشر شده در Science Daily نشان داد که هنگامی که به افراد عکس جمعیتی داده می شود و از آنها می پرسید چه کسی بهتر است به تعداد صحیح افراد نشان داده شده در تصویر برسد ، بیشتر از هوش مصنوعی گفته شده از انسان است.

درهمان زمان ، یک تحقیق متفاوت نشان داد که اعتماد فرد به فناوری به میزان تماس او با آن بستگی دارد ، با داشتن مدارک فنی یا مهندسی و آشنایی با الگوریتم های آنلاین ، سطح بالاتری از اعتماد به هوش مصنوعی را به همراه دارد. نتایج هر دو مطلب مطمئناً در دنیای ارزهای رمزپایه صدق می کند. افزایش اعتماد به فناوری باعث شده است که ارزهای رمزپایه به همان اندازه گسترده شود.

هنوز هم مهم است که تشخیص دهیم این تصویب در مناطق مختلف جمعیتی با نرخ های مختلفی اتفاق می افتد. کسانی که بیشتر در معرض فناوری های جدیدترهستند ، مهندسین و توسعه دهندگان ،اولین کسانی هستند که وارد کار میشوند. کسانی که کمترین میزان مواجهه و دسترسی به منابع را دارند پشت سر می گذارند.

بنابراین ، وظیفه ماست که در رمزنگاری غوطه ور باشیم ، حمایت از کسانی که در معرض مشارکت کمتری هستند را در اولویت قرار دهیم. ما نمی خواهیم در نهایت به “تکنولوژی پیشرفته” برسیم که در آن افرادی که دانش فنی بالاتری دارند از بیشترین امتیاز و کسانی که کمترین مشارکت را دارند کمترین امتیاز راداشته باشند، این خرابی فرضی برخلاف وعده اولیه دموکراتیک سازی بیت کوین خواهد بود.

چالشهای کاربردی رمزنگاری

ما باید اذعان کنیم که ارز رمزنگاری شده چالش های منحصر به فردی برای استفاده دارد. حتی در میان افرادی که به اینترنت دسترسی دارند ، در حال حاضر حدود 4.66 میلیارد نفر اندازه گیری شده اند ، استفاده از آنها اغلب محدود به شبکه های اجتماعی ، جستجو و ایمیل است. این کاربران وب با ورود به سیستم ایمیل و رمز عبور راحت هستند. افزودن مدیریت کلیدهای خصوصی ، رشته ای از اعداد و حروف درهم و برهم که تفسیر آن برای چشم انسان دشوار است ،نیازمند غلبه بر این عدم آشنایی است که کاربران وب به آن عادت کرده اند.

ارزش اصلی “کلیدهای شما ، سکه های شما” انقلابی در سیستم های مالی ماست که به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های خود را کنترل کنند نه اینکه به بانک ها و سایر ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث متمرکز اعتماد کنند. با این حال ، این توانمندی همچنین باری را به همراه دارد که ممکن است افراد تازه وارد دراین محیط بلافاصله آماده آن نباشند.

همه ما داستان های ترسناک از دست دادن کلید خصوصی کاربران توسط کاربران دیگر را شنیده ایم و در نتیجه از دسترسی به ارز رمزنگاری شده بالقوه میلیون ها دلار محروم شده اند.

نباید اصرار داشته باشیم افراد تازه وارد را به درون آبهای رمزنگاری بیندازیم و از آنها بخواهیم شنا کنند. به محض اینکه افراد در مدیریت کلیدهای شخصی خود راحت باشند ، آموزش متوقف میشود و آنها می توانند بار مزایای “کلیدهای شما ، سکه های شما” را به دوش بکشند.

کاربران جدید باید کاملاً پشتیبانی شوند

درصد کاربران DeFi کاملاً کم است. بر اساس “گزارش DeFi” ConsenSys Q1 ، حدود 1.75 میلیون نفر تخمین زده شده است. در مقایسه با 4.66 میلیارد کاربراینترنت ، این اختلاف نشان دهنده فرصت عظیم رشد اقتصاد رمزنگاری است.

مبادلات و سیستم عامل هایی که آموزش ، تجربه کاربر و پشتیبانی مشتری را نسبت به سایر موارد اولویت دارند ، خود را از بسته جدا می کنند و امسال تا سال 2022 پیش قدم می شوند و بخشهای قابل توجهی از این بازار بکر را بدست می آورند.

به ویژه زنان ، یک جمعیت دموکراتیک کاربر به سرعت در حال رشد هستند و سیستم عامل های رمزنگاری منابع کافی را آنطور که باید برای تهیه آنها استفاده نمی کنند. یک نظرسنجی از کاربران CoinGecko 2020 نشان داد که تنها 9 درصد از زنان حتی نام DeFi را شنیده اند. این اختلاف بین کاربران زن و مرد غیر قابل قبول است.

تنها راهی که ارزهای رمزپایه برای دستیابی به پتانسیل واقعی خود و توانمندسازی یک پایگاه جهانی کاربر با کنترل ارزش خود دارند ، این است که اگر در همه جمعیت ها ، از جمله جنسیت ، سن ، تحصیلات ، جغرافیا و دانش فنی شاهد پذیرش کاربران باشیم. بنابراین ، همانطور که فن آوری های غیرمتمرکز برای از بین بردن واسطه ها تلاش می کنند ، وجود انسان برای پذیرش گسترده ارزهای رمزپایه بسیار مهم است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

هنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شود
هنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شود

هنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شود

هنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شودهنوزهم در دنیای بی اعتماد ارز رمزنگاری شده بایداعتماد سازی شود

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,499.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,133.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.181601