توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

هفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشت

هفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشت

ارقام نشان می دهد که Grayscale(بزرگترین صندوق سرمایه گذاری) در هفت روز اول خود ...

هفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشت

هفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشت

ارقام نشان می دهد که Grayscale(بزرگترین صندوق سرمایه گذاری) در هفت روز اول خود هیچ رقابتی با محصولات ETF تازه راه اندازی شده نداشت.

داده‌ها نشان می‌دهد که ابزار سرمایه‌گذاری بیت‌کوین Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) هفته گذشته از صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) که به تازگی راه‌اندازی شده‌اند، بهتر عمل کرده است.

ارقام به اشتراک گذاشته شده توسط مدیران صندوق سرمایه گذاری در میان دیگران تأیید می کند که بی سر و صدا بازده سرمایه گذاران بهتری را از 19 اکتبر ارائه کرده است.

“تخفیف” در مقیاس خاکستری به پایین ترین حد یک ماهه می رسد

در حالی که صحبت ها در مورد ETF های آینده بیت کوین و تأثیر آنها در بازار ادامه دارد، Grayscale یک صنعت استوار در حال شکست است.

در ادعاهای مبنی بر اینکه وجوه تازه راه‌اندازی شده در حال جذب سفارشی از صندوق GBTC هستند، رئیس شرکت به سرعت متوجه شدند که در واقع شرط بهتری از روز راه‌اندازی بوده است.

هفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشت
نمودار عملکرد GBTC در مقابل BITO. منبع: TradingView


طی هفت روز منتهی به دوشنبه، GBTC حدود 8.8 درصد بازدهی داشت، در حالی که پیشگام ETF آتی بیت کوین، ETF استراتژی بیت کوین 0.5 درصد کاهش یافت.
این تا حدی به لطف افزایش حق بیمه GBTC بود که به کمترین تخفیف خود از اوایل سپتامبر این هفته رسید.

نگرانی‌هایی که قبلاً بر روی ناتوانی بالقوه Grayscale در نجات حق بیمه منفی با راه‌اندازی ETF‌های بیشتر متمرکز بود، این به نوبه خود توسط کسانی که استدلال می‌کردند ارزش پیشنهادی این دو ابزار قابل مقایسه نیست، مقابله کرد.

هفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشت
نمودار حق بیمه GBTC در مقابل دارایی ها در مقابل BTC/USD. منبع: Bybt

بری سیلبرت، مدیر عامل شرکت Grayscale، Digital Currency Group، بیشتر بر حجم معاملات بالاتر تاکید کرد. برای روز دوشنبه، مجموعاً 374 میلیون دلار بود، در حالی که BITO 286 میلیون دلار را مدیریت کرد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein اخیراً قول خود را برای تبدیل خود GBTC به یک ETF تکرار کرد و به طور رسمی برای انجام این کار با تنظیم کننده های ایالات متحده درخواست داد.

در همین حال، سه شنبه شاهد راه اندازی سومین ETF بیت کوین ایالات متحده، این بار از VanEck هستیم.

این انتشار که مدت ها درگیر نبرد با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بر سر عرضه چنین محصولی به بازار بود، خطی را برای فعالان قدیمی بازار نشان می دهد.
سرنوشت ETF های فیزیکی بیت کوین – آنهایی که در واقع تحویل داده شده اند – هنوز در آستانه تصمیم SEC در مورد اولین برنامه ها در ماه آینده باقی مانده است.
گابور گورباکس، مدیر VanEck هفته گذشته گفت: اگر تنظیم‌کننده‌ها به اندازه کافی به منافع سرمایه‌گذاران اهمیت می‌دادند، به زودی یک ETF فیزیکی بیت‌کوین را تأیید می‌کردند.

14 کشور در اروپا، کانادا، برزیل و سایر کشورها به ETPهای فیزیکی بیت کوین دسترسی دارند. فیزیکی > آینده.

اسکات ملکر، تاجر و تحلیلگر مشهور، در پاسخ به این موضوع که یک ETF آتی اتریوم پیش از عرضه فیزیکی بیت کوین خواهد بود.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

هفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشتهفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشتهفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشتهفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشتهفته گذشته صندوق GBTC بازدهی بهتری نسبت به ETF های بیت کوین داشت

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,054.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,169.35
  • tetherTether (USDT) $ 0.996579
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.171188