توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

میزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته است

میزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته است

جیم کرامر از CNBC تقریباً تمام دارایی های BTC خود را فروخته است ، پیش بینی می کند که اصول نزولی قیمت بیت کوین را برای آینده قابل پیش بینی سرکوب کند...

میزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته است

میزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته است

جیم کرامر از CNBC تقریباً تمام دارایی های BTC خود را فروخته است ، پیش بینی می کند که اصول نزولی قیمت بیت کوین را برای آینده قابل پیش بینی سرکوب کند.

جیم کرامر ، مجری برنامه Money Money CNBC ، اعلام کرد که تقریباً تمام دارایی های بیت کوین (BTC) خود را منحل کرده است. کرامر که در 21 ژوئن در مصاحبه با Squawk Box CNBC اظهار داشت که BTC “به دلایل ساختاری صعود نمی کند” و برجام جدید مقررات چین را برجسته کرد.

کرامر اظهار داشت که دولت مرکزی چین درک می کند بیت کوین “تهدید مستقیم” برای رژیم و ظرفیت آن برای کنترل جریان های پولی در داخل کشور است ، ارز رمزنگاری شده را “به عنوان سیستمی خارج از کنترل آنها” توصیف کرد. افزایش ممنوعیت استخراج رمزنگاری چین باعث شده است که نرخ هش بیت کوین به پایین ترین سطح هشت ماهه برسد ، زیرا عملیات استخراج یا خاموش است یا خارج از مرز حرکت می کند.

چین همچنین در حال معامله در معاملات رمزنگاری است ، بطوریکه بانک مرکزی از سایر بانکها و موسسات پرداخت مانند Alipay و Wechat خواست تا خدمات حسابهای مرتبط با فعالیت معاملات رمزنگاری را متوقف کنند.

کرامر همچنین استدلال کرد که کاهش نرخ هش BTC باید منجر به سود قیمت دارایی شود ، اظهار داشت:

بیت کوین به جای اینکه فکر کند در صورت غیرقانونی بودن بیت کوین استخراج آن سخت تر می شود ، افزایش یابد ، بیت کوین به گونه ای کاهش می یابد، که گویی مردم می گویند “من باید از آن استفاده کنم” ، وقتی استخراج را محدود می کنید ، بدیهی است که باید افزایش یابد مگر اینکه یک آزادسازی در سراسر جهان وجود دارد. “

تقریباً تمام بیت کوین من فروخته شده است. نیازی به آن نیست. “

میزبان Mad Money همچنین به ایالات متحده هشدار داد.
تنظیم كنندگان همچنین می توانند علیه شركتهایی كه به مهاجمان باج افزار پرداخت می كنند ، اقدامی انجام دهند و ممانعت از مشاغل مدیریت دارایی های رمزنگاری كنند.

کرامر حمله اخیر باج افزار 4.4 میلیون دلاری بیت کوین به خط لوله استعماری در ماه مه را که به طور موقت باعث کمبود سوخت در منطقه جنوب شرقی ایالات متحده شد ، عنوان و مشاهده کرد که سازمان های اجرایی برای بازیابی 2.3 میلیون دلار BTC تلاش می کنند. در کشور ما ، فکر می کنم در رابطه با باج افزار از کنترل ما خارج است و من شک دارم که Colonial اولین شرکتی است که باج افزار را پرداخت می کند.

من فکر می کنم آنها اولین کسانی هستند که تقریبا ساحل شرقی را تعطیل می کنند “، وی هشدار داد:وزارت دادگستری و FBI و فدرال رزرو و خزانه داری می توانند با هم ادغام شوند و بگویند: ” اگر باج افزار پرداخت می کنید ، ما به دنبال شما خواهیم رفت.”

کرامر همچنین با اشاره به بحث و جدال مداوم در مورد ذخایر پشتوانه USDT ، از Tether به عنوان یک “حلقه ضعیف” ساختاری که زیربنای بازار رمزنگاری است ، نام برد.

آنها واقعاً به ما نگفته اند كه چه نوع بازرگاني از آنها پشتيباني مي كند و با اين وجود آنها يكي از بزرگترين خريداران هستند و با اين وجود هيچ كدام از آنها نمي توانند موسسه ای را كه با آنها تجارت داشته باشند ، پيدا كنند”
این اولین باری نیست که کرامر اعلام می کند BTC را بارگیری نمی کند.

در ماه آوریل ، وی اظهار داشت که برخی از دارایی های خود را برای پرداخت وام خود پس داده است ، و این تجربه را با استفاده از “پول جعلی پرداخت پول واقعی” توصیف کرد.

از زمان رکود در بازارهای رمزنگاری که از اواسط ماه مه آغاز شد ، قیمت بیت کوین با توجه به داده های CoinGecko 42٪ کاهش یافته است ،از 56928 دلار در 12 مه به حدود 31750 $ امروز کاهش یافته است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

میزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته است
میزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته است

میزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته استمیزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته استمیزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته است

میزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته استمیزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته استمیزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته استمیزبان CNBC، با جسارت نشان می دهد که او بیت کوین خود را در میان عمق بازار خرس فروخته است

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,472.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,200.15
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.326596