توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

مولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمد ایجاد می کند، شهردارمیامی می گوید...

مولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمد ایجاد می کند، شهردارمیامی می گوید…

شهردار میامی معتقد است که اگر رمزارزهای خاص شهر موفق شوند ، این بدان معناست که ساکنان "مجبور نیستند یک درصد مالیات بپردازند."...

مولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمد ایجاد می کند، شهردارمیامی می گوید

مولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمد ایجاد می کند، شهردارمیامی می گوید...

شهردار میامی معتقد است که اگر رمزارزهای خاص شهر موفق شوند ، این بدان معناست که ساکنان “مجبور نیستند یک درصد مالیات بپردازند.”

فرانسیس سوارز ، شهردار میامی ، موفقیت ابتکار اخیر خود را برای تأمین مالی پروژه های شهرداری از طریق درآمد حاصل از پروتکل رمزنگاری مختص شهر که بر روی بلاک چین بیت کوین (BTC) ساخته شده است ، جشن می گیرد.

در 13 سپتامبر ، کمیسیون های شهر میامی به پذیرش وجوهی که توسط یک ارز رمزنگاری شده جدید ، MiamiCoin ، که در آگوست توسط CityCoins راه اندازی شد ، رای دادند. این سکه بر اساس Stacks ، یک شبکه منبع باز از برنامه های غیر متمرکز و قراردادهای هوشمند ساخته شده است که از بلاک چین بیت کوین به عنوان یک لایه پایه قابل برنامه ریزی استفاده می کند.

طبق پروتکل MiamiCoin ، 30٪ از تمام سکه های استخراج شده به یک کیف پول دیجیتالی اختصاص داده شده برای شهر هدایت می شود. این بودجه برای هزینه در پروژه هایی مانند کاهش خطرات تغییر آب و هوا ، تأمین بودجه ابتکارات برای جوامع محروم و سرمایه گذاری در آموزش رمزنگاری برای کارآفرینان فناوری اختصاص داده می شود.

فاکس بیزنس هفته گذشته تخمین زد که تقریباً 2500 دلار Stacks (STX) با ارزش آن زمان که 1.50 دلار هر 10 دقیقه به کیف شهر منتقل می شود. شهردار سوارز تاریخ 20 سپتامبر در مصاحبه با فاکس ، این رقم را تایید کرد و اظهار داشت که درآمد حاصل از استخراج بیش از 2000 دلار در هر 10 دقیقه و “بیش از 5 میلیون دلار در 30 روز گذشته” است.

مولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمد ایجاد می کند، شهردارمیامی می گوید...

در رای گیری برای پذیرش وجوه جمع آوری شده از آگوست ، کمیسیون شهر میامی هنوز به هزینه آنها رای نداد. در عوض ، معادل دلار درآمد آن را پذیرفت و آنها را برای مخارج آینده شهرداری ذخیره می کند. تبدیل به ارز فیات راتضمین می کند که شهر مستقیماً از ارزهای رمزنگاری شده نگهداری نمی کند. سوارز در مصاحبه خود با فاکس در مورد ابتکار عمل گفت:

“جالب است زیرا مالیات غیر ارادی نیست ، نیکوکاری نیست ، چیزی است که کاملاً متفاوت است و می تواند در نحوه تأمین بودجه دولتها در آینده انقلابی ایجاد کند.”

وی افزود: “از لحاظ تئوری ممکن است که شهر بتواند مالیات کافی از طریق MiamiCoin ایجاد کند تا ساکنان ما مجبور به پرداخت یک درصد مالیات نباشند.”

بنابر داده های به اشتراک گذاشته شده توسط آنتونیو دلگادو که معاون رئیس جمهور در نوآوری و فناوری مشارکت در کالج میامی ارائه داد ، به نظر می رسد معیارهای دیگر نشان می دهد میامی در تابستان تعداد بیشتری از آگهی های شغلی را جذب کرده است:

دیدن فلوریدا به عنوان ایالت شماره 1 با بیشترین افزایش مشاغل فناوری و شماره 7 در آگهی های استخدام هوش مصنوعی از 8/2020 تا 7/2021 بسیار عالی است. حتی بهتر است #میامی را در 10 مورد از جمله پست های مشاغل فنی که در مناطق مترو تغییر می کنند ، مشاهده کنید. #MiamiTech به دنبال موارد بیشتری است وMDCollege آماده است! pic.twitter.com/24jrNz11RX
– آنتونیو دلگادو (@AntonioDelgad9) 20 سپتامبر 2021

در راستای ابتکارات متعدد شهردار سوارز برای حمایت از رمزنگاری ، یک کمیسر شهرستان میامی،در بهار امسال از قطعنامه ای حمایت کرد که به ساکنان اجازه می دهد از ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین برای پرداخت مالیات محلی استفاده کنند. شهردار یک قطعنامه رسمی پیشنهاد کرده بود که در ماه فوریه بیت کوین به یک ابزار پرداخت قابل قبول در بخشهای مختلف مدیریت شهر تبدیل می شود. کمیسیون با مطالعه امکان سنجی پیشنهاد موافقت کرد تا اینکه اقدامات فوری برای اجرای آن انجام دهد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

مولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمد ایجاد می کند، شهردارمیامی می گوید...

مولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمدمولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمدمولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمدمولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمدمولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمدمولدMiamiCoin هر 10 دقیقه 2 هزار دلار برای شهر درآمد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,558.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,355.91
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207299