توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

منفور شدن ایلان ماسک!

منفور شدن ایلان ماسک!

بر اساس گزارشی از یاهو فایننس ، که به داده های شرکت نظارت بر شبکه های اجتماعی (Awario) استناد می کند، توئیت های منفی در مورد...

منفور شدن ایلان ماسک!

منفور شدن ایلان ماسک!

اعتبار ایلاون ماسک در فضای مجازی، پس از جدال با بیتکوین ، به سطح جدیدی رسیده است.شهرت آنلاین ایلان ماسک به دلیل روی آوردن وی ،به بیت کوین بسیار زیاد شده بود.

بر اساس گزارشی از یاهو فایننس ، که به داده های شرکت نظارت بر شبکه های اجتماعی (Awario) استناد می کند، توئیت های منفی در مورد میلیاردر یاد شده، اکنون از پیام های های مثبت و محبت آمیز به پیام های نفرت انگیز و منفی تغییر یافته است،این میزان به اندازه 19.2 درصد شده که از 14.9 درصد قبلی، پیشی گرفته است.

شرکت تسلا پس از تعلیق پرداخت های بیتکوین توسط ایلان ماسک، باعث شده تا کاربران ارزهای دیجیتال و مخصوصا طرفداران بیتکوین،به سرعت از پرستش ماسک به نفرت از او روی بیاورند.

او همچنین با اظهار نظر های منفی که دوباره درباره بیتکوین انجام داد، این کارآفرین جنجالی و معروف به پادشاه کریپتو را زیر سال برد و این نکته را در ذهن معامله گران ارزهای دیجیتالی القا کرد که این سازنده خودروهای الکتریکی می تواند، دارایی های خود را از بیتکوین بیرون بکشد.

رئیس تسلا و اسپیس ایکس، که به گفته بسیاری از فعالان بازار کریپتو،دلیل فروپاشی اخیر بازار بوده است، اگر طرفداری از تیم دوجکوین را انجام نداده بود،حتی میتوانست محبوبیت بسیار پایین تری را بدست آرود.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

منفور شدن ایلان ماسک!
منفور شدن ایلان ماسک!

منفور شدن ایلان ماسک!منفور شدن ایلان ماسک!

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,054.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,169.35
  • tetherTether (USDT) $ 0.996579
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.171188