توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

معدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اند

به نظر می رسد با وجود فروش اخیر ، ماینرهای بیت کوین تمایلی به فروش بیت کوین (Bitcoin) خود با افزایش نرخ هش ندارند...

معدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اند

معدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اند

به نظر می رسد با وجود فروش اخیر ، ماینرهای بیت کوین تمایلی به فروش بیت کوین (Bitcoin) خود با افزایش نرخ هش ندارند.

طبق ارائه دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode ، استخراج کننده های بیت کوین در حال تجمع هستند.

در گزارش هفته بیستم سپتامبر خود در Chain ، glassnode اعلام کرده است که موجودی ماینر BTC در حال افزایش است و کیف پول های مربوط به ماینرها 14000 بیت کوین به ارزش تقریبی 600 میلیون دلار در شش ماه و نیم گذشته ذخیره کرده اند.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که بازارهای صعودی 2020 و 2021 معدنچیان بخش بیشتری از پاداش خود را نسبت به دوره های قبلی بازار در اختیار داشته اند. معدنچیان معمولاً BTC را برای تأمین هزینه های خود از جمله قبض برق و سخت افزار می فروشند.

معدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اند
خرج نکردن های معدنچی بیت کوین: Glassnode

روند تجمع معدنچیان همچنان ادامه پیدا کرد زیرا نرخ هش شبکه بیت کوین در سه ماهه گذشته بهبود یافت.

به گفته Glassnode ، در میان گمانه زنی ها در مورد خروج عمده معدنچیان چینی ، Glasnnode گزارش داد که قدرت هش بیت کوین در اواخر ژوئن 51 درصد به پایین ترین سطح 90 Exhahashes کاهش یافته است.

طبق میانگین متحرک هفت روزه ، قدرت هش شبکه 52٪ از برچسب 137 Exhahashes را بازیابی کرده است. بازیابی نرخ هش نشان می دهد که اکثر عملیات استخراج در حال حاضر جابجا شده اند و دوباره در حال اجرا هستند.

با این حال ، نرخ هش بیت کوین در حال حاضر 34 درصد زیر بالاترین سطح خود از 184 Exhahashes از ماه مه قرار دارد.

علی رغم افزایش خزانه های معدن و بازیابی نرخ هش ، سهام شرکت های معدنی معامله عمومی عقب نشینی کرده است زیرا بازارهای مالی گسترده تر در پی نگرانی از این که غول املاک چینی اورگراند ممکن است به زودی وام های خود را تسویه کند ، عقب نشینی کرده است.

Blockchain Riot که هزینه های زیادی را برای ایجاد مرکز داده جدید در تگزاس و افزایش ظرفیت هش خود در سال جاری صرف کرده است ، از ابتدای معاملات 20 سپتامبر تا کنون 2.4 درصد کاهش قیمت داشته است.

رقبای Marathon و Hive Blockchain هر دو از صبح روز دوشنبه با 1.5 درصد کاهش نسبتاً ناچیزی روبرو شده اند ، در حالی که سهام سهام Hut 8 در مدت مشابه 5.4٪ کاهش یافته است .

به گفته CoinGecko ، سهام ماینینگ در هفته گذشته عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته است و BTC بیش از 10 درصد سقوط کرده و در زمان نگارش این مقاله با 42730 دلار معامله شده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

معدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اندمعدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اندمعدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اندمعدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اند

معدنچیان از فوریه 600 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کرده اند
  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 56,953.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,462.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.217707