توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

معاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کند

پیشنهاد Goulart به دنبال قانون جدیدی است که به همه کارگران برزیلی اجازه می دهد...

معاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کند

معاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کند

Goulart به دنبال قانون جدیدی است که به همه کارگران برزیلی اجازه می دهد تا بتوانند با درخواست خودشان پاداش را ازطریق ارزهای دیجیتال دریافت کنند.

Goulart به دنبال قانون جدیدی است که به همه کارگران برزیلی اجازه می دهد تا گزینه ای برای درخواست کارفرمایان جهت دریافت پاداش باارزهای دیجیتال داشته باشند. با این حال، این لایحه تضمین می کند که پرداخت های رمزنگاری تنها پس از فروش توافق متقابل بین کارگران و کارفرما انجام می شود.

محدودیت درصد پرداخت (حقوق) در ارزهای رمزنگاری شده به انتخاب آزادانه کارگر خواهد بود. هرگونه تحمیل از سوی کارفرما ممنوع خواهد بود.

معاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کند

این لایحه تکامل امور مالی – از سیستم مبادله ای تا ارزهای ثابت تا بیت کوین (BTC) – را با تمرکز بر جنبه تمرکززدایی، که اتکا به یک شخص یا یک نهاد مرکزی را حذف می کند، برجسته می کند.

در صورت امضای قانون، لایحه گولارت اجماع بین کارگران و کارفرمایان را برای از پیش تعیین درصد دستمزد در کریپتو و فیات ایجاد خواهد کرد.

مهمتر از همه، این پیشنهاد به همکاری در حل مشکل «نقدی» دولت‌های فدرال، ایالتی و شهرداری با ارائه گزینه‌های پرداخت کمک می‌کند، و در عین حال، اقتصاد بازار غول‌پیکری را که در پیش است به حرکت در می‌آورد.

گولارت ضمن درخواست تایید این پیشنهاد، به ضرورت ایجاد «اقتصادی جهانی که زندگی روزمره شهروندان را تسهیل می‌کند و کیفیت زندگی خوبی را برای همه فراهم می‌کند» اشاره کرد. این لایحه پس از 90 روز از تاریخ تصویب به قانون تبدیل می شود.

معاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کند

کمیته ویژه مجلس نمایندگان برزیل اخیراً لایحه ای را برای مجازات جرایم مالی مرتبط با رمزارز تصویب کرد.

آخرین اصلاحات نظارتی علاوه بر افزایش حداقل مجازات زندان برای جرائم مشابه، مجازات پولشویی را افزایش داده است. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، مجازات از یک سوم مقدار پول شسته شده به دو سوم افزایش یافته است در حالی که مدت زندان از 10 سال به 16 سال و هشت ماه افزایش یافته است.

با نبود مقررات، مردم جایی برای مراجعه ندارند. بازار در برزیل پیشرفت و تعدیل خواهد کرد. به گفته معاون فدرال Aureo Ribeiro، دیگر هیچ سودجویی وجود نخواهد داشت که از فناوری برای فریب میلیون ها برزیلی استفاده کند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

معاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کندمعاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کندمعاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کندمعاون فدرال برزیل، پرداخت کریپتو برای کارگران را پیشنهاد می کند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,399.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,334.87
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.206662