توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

مدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کند

مدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کند

ثروتمندترین مرد جهان بایننس را وادار می کند تا برخی از مسائل مربوط به ارز دیجیتال مورد علاقه خود را حل کند...

مدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کند

مدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کند...

نویسنده: امامی

ثروتمندترین مرد جهان بایننس را وادار می کند تا برخی از مسائل مربوط به ارز دیجیتال مورد علاقه خود را حل کند.

توییتر به دلیل تجربه مشکلات مداوم بایننس با برداشت های دوج کوین (DOGE) به عرصه ای برای نبرد دیگری در رابطه با ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، یکی از بزرگ‌ترین طرفداران دوج کوین در جهان، روز سه‌شنبه در توییتر به مسائل مربوط به برداشت‌های DOGE در بایننس اشاره کرد. ماسک با برچسب زدن Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، نوشت: “در مورد مشتریان Doge شما چه می‌گذرد؟ “

اکانت رسمی توییتر بایننس حدود 30 دقیقه طول کشید تا پاسخ دهد، با این استدلال که هیچ چیز مبهمی در مورد این مشکل وجود ندارد و به یک به‌روزرسانی جدید توییتر در رابطه با این مشکل اشاره کرد. بایننس گفت:

مدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کند...

“علت اصلی یک مشکل فنی در طول فرآیند ارتقای اخیر است که باعث شد تراکنش های قدیمی دوباره به 1674 کاربر ارسال شوند.”

در نتیجه این مشکل، برخی از کاربران بایننس تراکنش های قدیمی را دریافت کرده اند، در حالی که برخی نمی توانند دوج کوین خود را برداشت کنند.

ما با مهربانی از کسانی که تراکنش‌های قدیمی را دریافت می‌کنند خواسته‌ایم آن‌ها را برگردانند، اما می‌دانیم که کاربران منتخب برای دسترسی به برخی از کیف‌پول‌ها مشکل دارند.

این شرکت ادامه داد که این مشکل به طور انحصاری در Binance رخ داده است زیرا این پلتفرم دارای یک کیف پول فنی متفاوت برای DOGE است. این شرکت خاطرنشان کرد، برای رفع مشکل، بایننس باید کیف پول را به طور کامل بازسازی کند، که ممکن است «یک هفته یا بیشتر» طول بکشد.

ظاهراً مدیر عامل تسلا که از پاسخ بایننس راضی نبود، به حمله به صرافی ادامه داد و اظهار داشت: «دارندگان دوج که از بایننس استفاده می‌کنند باید از خطاهایی که تقصیر آنها نیست محافظت شوند.» ماسک همچنین به موضوعی از توسعه دهندگان Dogecoin اشاره کرد که توضیح می دهد که این مشکل “بیش از یک سال پیش” شروع شده است.

مدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کند...

دارندگان دوج که از Binance استفاده می کنند باید از خطاهایی که تقصیر آنها نیست محافظت شوند.

مدیر عامل بایننس، ژائو، متعاقباً به این موضوع پیوست و اظهار داشت که مشکل مربوط به «جدیدترین کیف پول Doge» است. وی افزود: «ما در حال ارتباط با توسعه دهندگان هستیم.

ژائو همچنین با اشاره به گزارش گاردین مبنی بر اینکه نرم‌افزار تسلا در ماه اکتبر دچار مشکل شد، به ماسک پاسخ داد و باعث شد حدود 12000 وسیله نقلیه در ایالات متحده فراخوانی ایمنی داشته باشند. تسلا در نهایت مجبور شد به‌روزرسانی FSD را در خودروها لغو کند تا مشکل را برطرف کند.

اینجا چه اتفاقی افتاد؟” ژائو نوشت، ظاهراً از اظهار نظر ماسک به دیوید بیزلی، مدیر برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد در بحث توییترشان در مورد کمک 6 میلیارد دلاری برای رفع گرسنگی جهان، نوشت.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

مدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کندمدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کندمدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کندمدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کندمدیر عامل بایننس با ایلان ماسک به دلیل طرح مسائل Dogecoin مقابله می کند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,399.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,334.87
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.206662