توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

مدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین را

مدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین را به ۶۹۰۰ کارآفرین معرفی می کند!!

مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)مایکل سیلور (Michael Saylor)، برای افزایش پذیرش بیت کوین این رمزارز را به بیش از ۶۹۰۰ کارآفرین معرفی کرده است...

مدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین را به ۶۹۰۰ کارآفرین معرفی می کند!!

مدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین را
نویسنده : چاره ای

مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)مایکل سیلور (Michael Saylor)، برای افزایش پذیرش بیت کوین این رمزارز را به بیش از ۶۹۰۰ کارآفرین معرفی کرده است.

کنفرانس مایکرواستراتژی ورلد ۲۰۲۱

بیش از ۲۲۰۰۰ شرکت کننده در کنفرانس مجازی مایکرواستراتژی ورلد ۲۰۲۱ (MicroStrategy World 2021) حضور یافتند و در این میان بیت کوین تمام نگاه‌ها را به خود جلب کرده بود.

به نظر می‌رسد جنگ مایکل سیلور (Michael Saylo) برای شناساندن بیت کوین به بیشتر کارآفرینان در سراسر جهان در حال پیروزی است و هزاران نفر حاضرند پیام او را در کنفرانس‌های مختلف مجازی گوش دهند. و به نظر می‌رسد آخرین تلاش وی بسیار موفقیت آمیز بوده است.

این تاجر مشهور در توییتی که ۶ فوریه (۱۸ بهمن) منتشر کرد فاش نمود که بیش از ۲۲۰۰۰ نفر برای حضور در کنفرانس “MicroStrategy World 2021” ثبت نام کرده‌اند. وی در طول این رویداد در خصوص چندین مبحث مرتبط با رمزارز بیت کوین، از موارد قانونی و مالی گرفته تا استراتژی شرکت خود، صحبت کرده است.

سیلور ادعا کرد از این ۲۲۰۰۰ نفر ثبت نام شده، بیش از ۸۰۰۰ نفر به طور خاص در برنامه “بیت کوین برای موسسات” شرکت کرده‌اند. این بدان معناست که ۶۹۱۷ نفر علاقه‌مند به شنیدن صحبت‌های سیلور در مورد بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان و پتانسیل آن برای بازار بودند.

مایکل سیلور: مبلغ سازمانی بیت کوین

این اعداد ارائه شده تنها انعکاس دهنده تعداد افرادی بوده است که در پخش زنده این کنفرانس شرکت کرده‌اند. اما سیلور می‌خواهد که پیامش به گوش همگان برسد. برای این منظور، وی دسترسی به سخنرانی‌های خود در خصوص معرفی بیت کوین را برای همگان مهیا کرده است.

روش شرکت مایکرواستراتژی و رویکرد آن در ارتباط با BTC نیز برای مشاهده و تحلیل همگان در دسترس قرار گرفته‌اند.

اهداف سیلور از برگزاری این کنفرانس بسیار بلند پروازانه بوده است اما واکنش شرکت کنندگان از حد انتظارات وی فراتر رفته است. مدیر عامل مایکرواستراتژی حتی پیش از برگزاری این رویداد نیز از استقبال “غافلگیرکننده” شرکت کنندگان شگفت زده شده بود.

مایکل سیلور به دنبال چندین خرید میلیون دلاری بیت کوین به عنوان بخشی از استراتژی شرکت خود در میان طرفداران ارزهای دیجیتال محبوبیت پیدا کرده است.

جدیدترین اعلامیه حائز اهمیت مایکرواستراتژی به گرفتن وامی ۶۵۰ میلیون دلاری برای خرید بیت کوین بوده است. این امر باعث شد که شرکت مایکرواستراتژی با افت امتیاز از سوی تحلیلگران بازار مواجه شود اما بر اساس تحلیل‌های به عمل آمده این رویکرد باعث شده است که سوددهی این شرکت صدها میلیون دلار افزایش یابد.

مدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین را
عملکرد سهام شرکت مایکرواستراتژی

این در حالیست که این شرکت حتی در زمانی که بیت کوین با افت قیمت مواجه شد و برخی سرمایه گذاران از سقوط بازار صحبت می‌کردند نیز به خرید خود در ترازهای پایین ادامه داد.

البته این فقط در مورد خود شرکت مایکرواستراتژی نیست، چرا که بر اساس شفاف‌سازی‌هایی که اخیراً صورت گرفته است در سبد دارایی‌های شخصی مایکل سیلور نیز ۲۳۰ میلیون دلار BTC وجود دارد.

همچنین علاوه بر خرید بیت کوین، سیلور در هر فرصتی که بدست می‌آورد در خصوص رمزارزها صحبت می‌کند. در واقع ۹۰ درصد از توییت‌های ارسال شده توسط سلیور در سال ۲۰۲۱ مربوط به بیت کوین است.

تاثیرات مثبت

اقدامات مایکل سیلور ممکن است تأثیر مثبتی بر اکوسیستم بیت کوین داشته باشد. از نقطه نظر اقتصادی، خریدهای عظیم شرکت وی با چنین سرعتی، عدم تعادل در عرضه را ایجاد کرد که فشار رو به بالا را بر قیمت‌ها وارد می‌کند، زیرا BTC کافی برای تمامی بازار وجود ندارد.

همچنین مایکرو استراتژی در موج سرمایه‌گذاری‌های سازمانی پیشتاز بود که طی دو سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ وارد اکوسیستم بیت کوین شد.

سرمایه گذاری شرکت‌های بزرگ مانند PayPal ، Square ، MicroStrategy ، Grayscale و غیره در تسریع رشد بیت کوین کمک کرد. و با توجه به حضور گسترده در آخرین رویدادهای بیت کوین ، به نظر می رسد که اشتیاق جدید سیلور همچنان به اکوسیستم BTC وجود خواهد داشت ،خواه با سرمایه گذاری مالی یا حتی بدون سرمایه‌گذاری.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

مدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین را

مدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین رامدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین رامدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین رامدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین رامدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین رامدیرعامل مایکرواستراتژی بیت کوین را

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,054.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,169.35
  • tetherTether (USDT) $ 0.996579
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.171188