توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

مدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارند

مدیرعامل مایکرواستراتژی می گوید: مدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارند!!

علاقه بسیاری از مدیر عاملان شرکت‌ها به بیت کوین-طبق اعلام مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، پیش از برگزاری کنفرانس این شرکت در رابطه با بیت کوین (Bitcoin) مدیران عامل شرکت‌ها علاقه شدیدی به خرید این رمزارز از خود نشان دادند.

مدیرعامل مایکرواستراتژی می گوید: مدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارند!!

مدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارند
نویسنده : ساقی

علاقه بسیاری از مدیر عاملان شرکت‌ها به بیت کوین

طبق اعلام مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، پیش از برگزاری کنفرانس این شرکت در رابطه با بیت کوین (Bitcoin) مدیران عامل شرکت‌ها علاقه شدیدی به خرید این رمزارز از خود نشان دادند.

کنفرانس آموزشی با نام “آینده بیت کوین” که توسط مایکل سایلور مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی برگزار خواهد شد، مورد توجه مدیران عامل و سایر مدیران شرکت‌ها قرار گرفته است.

سیلور خاطر نشان کرد که تمام شرکت کنندگان در این کنفرانس، کتاب راهنمای مایکرواستراتژی در مورد نحوه استفاده از شبکه پولی BTC را دریافت خواهند کرد.

پیش از این و در اوایل ماه ژانویه از رویکرد ابتکاری مایکرواستراتژی برای فراگیرتر کردن بیت کوین صحبت شده بود، که هدف از آن آموزش چگونگی استفاده از بیت کوین به شرکت‌ها با هدف تشویق آنها به خرید و سرمایه گذاری روی این رمزارز بوده است.

اکنون مایکرواستراتژی یکی از مشهورترین نام‌های صنعت رمزارز به حساب می‌آید و در ردیف شرکت‌هایی همچون فیدلیتی دیجیتال است سرویس (Fidelity Digital Asset Services)، باینسن (Binance)، کوین بیس (Coinbase)، گری اسکیل (Grayscale) و کراکن (Kraken) قرار گرفته است.

با توجه به اینکه این رویداد در روزهای ۳ و ۴ فوریه و طی دو مرحله برگزار خواهد شد مایکرواستراتژی، غول هوش تجاری ثبت شده در نزدک (NASDAQ)، در مورد نحوه ثبت نام در این رویداد اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته است. در این بروزرسانی مایکل سیلور، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی، بر علاقه گسترده مدیران اجرایی به بیت کوین تأکید کرد و گفت:

“من هرگز ندیده‎‌ام که این تعداد مدیرعامل برای حضور در یکی از رویدادهای ما ثبت نام کنند.”

وی از دیگر شرکت‌هایی که هنوز برای این کار اعلام آمادگی نکردند نیز خواسته است که در این رویداد شرکت کنند. زیرا:

“هر شرکتی می‌تواند از اتصال به شبکه پولی بیت کوین بهره‌مند شود”.

سیلور به تازگی در یک پادکست شرکت کرده و، علاقه روز افزون مدیران به صنعت رمزارزها را تأیید کرده است. وی خاطرنشان کرد که اندکی پس از اعلام مایکرواستراتژی برای خرید بیش از یک میلیارد دلار بیت کوین، مدیران عامل بسیاری برای کسب اطلاعات بیشتر با وی تماس گرفتند.

اگرچه وی نمی‌تواند از شخص خاصی نامی ببرد، اما وی اخیراً با ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا در توییتر تعاملی داشته‌ است.

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، مایکرواستراتژی بیش از ۱ میلیارد دلار از خزانه خود را به بیت کوین اختصاص داده است. این خریدها در چند مرحله مختلف انجام شده است. مرحله اول در آگوست سال ۲۰۲۰ و آخرین مورد در ژانویه ۲۰۲۱ خریداری شده است.

اگرچه این شرکت هوش تجاری از مدت‌ها قبل در خرید بیت کوین را در دستور کار خود قرار داده است، اما هنوز خریدهای خود را متوقف نکرده است. مایکرواستراتژی در گزارش سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ خود اعلام کرد که:

“بیت‌کوین‌های ما را برای سرمایه گذاری مطمئن نگه‌داری کنید.”

علاوه بر این، مایکرواستراتژی متعهد شده است که به عنوان بخشی از استراتژی کلی شرکت رویکردهای جدیدی را برای به دست آوردن بیت کوین‌های بیشتر در پیش گیرد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

مدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارند
مدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارند

مدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارندمدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارندمدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارندمدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارندمدیرعامل شرکتها به شدت علاقه به بیت کوین دارند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,376.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,224.34
  • tetherTether (USDT) $ 0.997197
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175031