توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

مای اتر ولت

مای اتر ولت

کیف پول مای‌ اتر ولت (MyEtherWallet) یکی از بهترین سرویس‌های کیف پول‌ساز برای ارز دیجیتال اتریوم است. این سرویس از نوع متن‌باز...

مای اتر ولت

مای اتر ولت
نویسنده : جـوان

کیف پول مای‌ اتر ولت (MyEtherWallet) یکی از بهترین سرویس‌های کیف پول‌ساز برای ارز دیجیتال اتریوم است. این سرویس از نوع متن‌باز (open source) است و تحت جاوا اسکریپت تراکنش ها را انجام می‌دهد. بدون اغراق می‌توانیم بگوییم که مای اتر ولت بهترین کیف پول برای ذخیره اتریوم و توکن‌های مبتنی بر اتریوم یا همان ERC20 است.

تیم توسعه‌دهنده این کیف پول، محصول خود را اینگونه معرفی می‌کند:

کیف پول «MyEtherWallet» یا به اختصار «MEW»، بلاک چین اتریوم را در نوک انگشتان شما قرار می‌دهد. ما تیمی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال و رمزنگاری هستیم و خود را وقف این کرده‌ایم که امن‌ترین، قابل‌درک‌‌ترین و به جرات می‌توان گفت، بهترین روش را برای مدیریت و اتریوم توکن‌های ERC20 برای شما به ارمغان بیاوریم.

مای اتر ولت

MyEtherWallet.com در حقیقت «کیف پول تحت وب» نیست که شما در آن یک حساب کاربری ایجاد کنید. در این سایت شما کیف پول خود را می‌سازید و در کامپیوتر خود ذخیره می کنید. فرایند به طور کامل بر روی کامپیوتر شما انجام می‌شود، نه سرورهای سایت. بنابراین، هنگامی که شما یک کیف پول جدید ایجاد می‌کنید، مسئولیت نگهداری از آن با خود شماست. به طور کلی اگر از کلیدهای خود در جای امنی نگهداری کنید، هیچ خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

استفاده از مای اتر ولت رایگان است و شامل هیچ کارمزدی نمی‌شود. در وب‌سایت رسمی ویدیوهای آموزشی بسیاری برای راهنمایی کاربران قرار داده شده است. همچنین مای اتر ولت قابلیت ادغام با کیف پول‌های سخت‌افزاری را نیز دارد که این امکان باعث افزایش امنیت کیف پول مای اتر ولت می‌شود.

مای اتر ولت

امنیت

کیف پول مای‌ اتر ولت هیچ‌گاه کلید خصوصی کاربران خود را ذخیره نمی‌کند. این کلیدها فقط بر روی کامپیوتر شما ذخیره می‌شوند و شما تنها مالک دارایی‌های خود هستید.

آدرس اتریوم یک رشته ۴۲ کارکتری است، پس مطمئن هستیم که هیچ‌گاه دو آدرس مشابه درست نخواهند شد. اگر در هر ثانیه یک آدرس اتریوم جدید در کیف پول مای‌اترولت ایجاد شود، بیش از ۱۳ میلیارد سال طول خواهد کشید تا همه آدر‌س‌ها تمام شوند. برای درک بزرگی این عدد کافی است بدانید اگر تعداد کل دانه‌های شن روی کرده زمین را ۱۳۹ بار به خودش ضرب کنیم، به این عدد خواهیم رسید!

مای‌ اتر ولت برای افزایش امنیت، کلیدهای خصوصی را به صورت تصادفی و با استفاده از فناوری تولید می‌کند، به این ترتیب احتمال بازتولید کلیدهای خصوصی نیز مانند کلیدهای عمومی به صفر می‌رسد.

مای اتر ولت یک کیف پول متن‌باز است، کدهای این کیف پول در گیت‌هاب موجود است، برنامه‌نویسان می‌توانند تمام جزئیات این کد را مشاهده کرده و در صورت نیاز آن را تغییر دهند. سیستم‌های متن‌باز از شفافیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
توکن‌های پشتیبانی شده

همانگونه که از اسم کیف پول پیداست، مای اتر ولت از اتریوم، اتریوم کلاسیک و تمام توکن‌های که در بستر ERC20 اتریوم قرار دارند پشتیبانی می‌کند. همانطور که تیم توسعه‌دهنده ادعا می‌کند، این مای اتر ولت بهترین کیف پول برای ذخیره‌سازی اتریوم و تمام توکن‌هایی است که بر بستر بلاک چین اتریوم پیاده شده‌اند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

مای اتر ولت
  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,494.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,134.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.179315