توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

لومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیوندد

لومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیوندد

لومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیوندد

لومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیوندد

نویسنده: ساقی

سناتورها می‌خواهند بازیگران رمزنگاری غیرقانونی به صراحت از الزامات گزارش IRS مستثنی شوند.

سناتور سینتیا لومیس (R-WY) به دلیل استقبال از بیت کوین و تحقیر سیاست پولی انبساطی فدرال رزرو در میان مجموعه ارزهای دیجیتال به شهرت رسید. همکار او، سناتور ران وایدن (D-OR)، مدت‌هاست که از حفاظت از حریم خصوصی برای آمریکایی‌های عادی دفاع کرده است.

بنابراین جای تعجب نیست که این دو از قوانینی حمایت می کنند که برخی از بازیگران ارزهای دیجیتال را در برابر الزامات گزارش مالیاتی محافظت می کند که پس از امضای یک بسته زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری رئیس جمهور جو بایدن امروز به اجرا درآمد.

لومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیوندد

لایحه Wyden/Lummis تعریف کارگزاران دارایی دیجیتال را اصلاح می‌کند تا استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال، سهامداران، ارائه‌دهندگان کیف پول و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار بلاک چین را حذف کند، به طوری که آنها مسئولیتی در قبال بایگانی اطلاعات مشتریان به خدمات درآمد داخلی نداشته باشند.

در اوایل سال جاری، زمانی که بخش کلیدی لایحه زیرساختی بایدن شامل مقرراتی شد که تعریف کارگزار برای اهداف مالیاتی را شامل می‌شود و شامل آنهایی که با دارایی‌های دیجیتال سر و کار دارند را نیز در بر می‌گرفت، صنعت کریپتو به وحشت افتاد. در حالی که هدف ظاهری این لایحه پرداخت چندین میلیارد هزینه از طریق اطمینان از پرداخت مالیات بر درآمدهای ارزهای دیجیتال بود، گروه‌های تجاری و لابی‌گران رمزارز خاطرنشان کردند که این قانون، اگر به طور گسترده خوانده شود، می‌تواند اکوسیستم کریپتو را خنک کند.

برای شروع، این لایحه طیف گسترده ای از بازیگران را در رده واسطه های دارایی دیجیتال قرار می دهد، نه فقط مبادلات. در حالی که می‌توان انتظار داشت که یک صرافی معاملات بزرگ را مطابق با قوانین مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم به دولت گزارش کند، استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال اطلاعات شخصی افرادی را که تراکنش‌هایشان را پردازش می‌کنند، ندارند.

علاوه بر این، بسیاری استدلال می کنند که ارائه دهندگان کیف پول و توسعه دهندگان نرم افزار نباید وظیفه ردیابی پولی را که از طریق ابزارهای آنها منتقل می شود، داشته باشند.

لومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیوندد

سناتور لومیس در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: اگر می خواهیم موقعیت آمریکا را به عنوان رهبر مالی جهانی حفظ کنیم، باید نوآوری را تقویت کنیم، نه آن را خفه کنیم. این سیستم واقعیت های دارایی های دیجیتال و فناوری دفتر کل توزیع شده را منعکس می کند.

بر خلاف بسیاری از لوایح که بدون هیچ امید واقعی به تصویب می رسند، این لایحه قابلیت تبدیل شدن به قانون را دارد. سناتور وایدن ریاست کمیته مالی سنا را بر عهده دارد و لایحه را به صورت کامل در اختیار دارد. علاوه بر این، سناتورها قبلاً برای اصلاح لایحه زیرساخت موجود در خطوط مشابه با یکدیگر همکاری کردند، اما در اواخر بازی زمانی که یک سناتور منفرد، ریچارد شلبی (R-AL) به این اصلاحیه رأی منفی داد، متوقف شد.

سناتور وایدن مکرراً از لایحه‌هایی حمایت کرده است که دولت را از اجباری کردن درهای پشتی برای پروتکل‌های رمزگذاری، تضعیف حفاظت از حریم خصوصی در متمم چهارم یا اجازه افزایش نظارت الکترونیکی بر شهروندان آمریکایی را حمایت می‌کند.

سناتور لومیس، گرچه نسبت به وایدن در مسائل مالی محافظه‌کارتر است، اما در مسائل بیت کوین کم و بیش با او همسو است زیرا به حریم خصوصی شخصی مربوط می‌شود. این سناتور دانشجوی سال اول اولین بیت کوین خود را در سال 2013 خرید و بعداً اظهار داشت: “من به قدرت اقتصادی کمبود و پتانسیل بیت کوین برای رسیدگی به برخی از دستکاری ها در سیستم مالی ما اعتقاد دارم”.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

لومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیونددلومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیونددلومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیونددلومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیونددلومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیونددلومیس، سناتور بیت کوین، برای لغو زبان رمزنگاری در لایحه زیرساخت به وایدن می پیوندد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,429.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,113.73
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.180223