توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت XRP در یک روز ۴۰ درصد سقوط کرد

قیمت XRP در یک روز ۴۰ درصد سقوط کرد

قیمت ریپل که دیروز توانسته بود به محدوده ۰.۷ دلار و بیشترین میزان در دو ماه گذشته برسد، با کاهشی ۴۰ درصدی همراه شده است.به گزارش کوین دسک، قیمت ریپل در حال حاضر با سقوطی ۴۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به حدود ۰.۳۶ دلار رسیده است. این در حالی بود که روز گذشته این ارز دیجیتال تا ۰.۷۵ دلار هم پیش رفته بود...

قیمت XRP در یک روز ۴۰ درصد سقوط کرد

قیمت XRP در یک روز ۴۰ درصد سقوط کرد
نویسنده : ع.اسماعیل زاده

قیمت ریپل که دیروز توانسته بود به محدوده ۰.۷ دلار و بیشترین میزان در دو ماه گذشته برسد، با کاهشی ۴۰ درصدی همراه شده است.

به گزارش کوین دسک، قیمت ریپل در حال حاضر با سقوطی ۴۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به حدود ۰.۳۶ دلار رسیده است. این در حالی بود که روز گذشته این ارز دیجیتال تا ۰.۷۵ دلار هم پیش رفته بود.

در روزهای گذشته حواشی زیادی پیرامون ریپل و قیمت این ارز دیجیتال مطرح شد. این حواشی باعث شد تا قیمت ریپل تا ۰.۷۵ دار پیش رود و پس از آن دوباره به حدود ۰.۶ دلار سقوط کند.

قیمت XRP در یک روز ۴۰ درصد سقوط کرد
نمودار قیمت ریپل

بسیاری از تحلیل‌گران معتقدند که افزایش قیمت ریپل در روزهای گذشته ناشی از پیش‌بینی سرمایه‌گذاران مبنی بر افزایش قیمت بوده است. نباید فراموش کرد که در این میان برخی ضررهای هنگفتی را متحمل شدند.

در ارتباط با دلیل کاهش قیمت ریپل می‌توان این احتمال را مطرح کرد که یک نهنگ از جهش قیمت استفاده کرده و حجم بالایی از ریپل‌های خود را فروخته است. پام و دامپ در بازار ارزهای دیجیتال و به‌ویژه بازار ریپل چیز جدیدی نیست.

قیمت XRP در یک روز ۴۰ درصد سقوط کرد
فعالیت‌ها در انجمن ردیت

نکته جالب اینجاست که مدیر انجمن ریپل در ردیت، تالار گفتگوی مربوط به خرید از پیش هماهنگ‌شده را پاک کرده است؛ اما گروه تلگرامی پر حاشیه ریپل هنوز فعال است.

خرید و فروش ارزدیجیتال

صفحه اصلی

قیمت XRP در یک روز ۴۰ درصد سقوط کردقیمت XRP در یک روز ۴۰ درصد سقوط کرد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,394.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,331.85
  • tetherTether (USDT) $ 0.999459
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.205867