توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسید

قیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسید

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت ADA، سکه بومی بلاک چین کاردانو...

قیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسید

قیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسید

نویسنده: رحیم زاده

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت ADA، سکه بومی بلاک چین کاردانو، امروز به 1.60 دلار کاهش یافت که پایین‌ترین نقطه آن از 9 آگوست بوده و 48 درصد از بالاترین قیمت خود در تاریخ 2 سپتامبر یعنی 3.09 دلار کاهش یافت.

این حرکت قیمت به دنبال محدودیت‌هایی است که پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال eToro برای دارندگان ADA و TRON در ایالات متحده ایجاد کرده است. با استناد به “ملاحظات مربوط به کسب و کار در محیط نظارتی در حال تحول”، eToro اجازه خریدهای جدید ADA یا TRX را پس از 25 دسامبر نخواهد داد. این پلتفرم همچنین از 31 دسامبر از سهامداری ADA و TRX پشتیبانی خواهد کرد.

کاربران فعلی می توانند دارایی های خود را حفظ کنند یا آنها را بفروشند – اگرچه eToro می گوید که از اوایل سال 2022 فروش ADA و TRX را محدود می کند.

قیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسید

eToro تقریباً 1٪ از حجم معاملات ADA را در 24 ساعت گذشته به خود اختصاص داده است، اما این اخبار به کاهش بیش از حد ارزش این ارز کمک می کند که در 24 ساعت گذشته بیش از 9٪ کاهش یافت. TRX که دارای ارزش بازار کمتر از 7 میلیارد دلار در مقایسه با 52 میلیارد دلار ADA است، نیز سقوط کرد و 6 درصد در روز از دست داد.

مدیرعامل IOHK، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، از نام بردن آن به عنوان حذف از فهرست خودداری کرد و در توییتی نوشت: “Ada هنوز در etoro است و مشتریان غیر آمریکایی می توانند آزادانه تجارت کنند.”

و ما حتی از لیست خارج نشدیم. Ada هنوز در etoro است و مشتریان غیر آمریکایی می توانند آزادانه تجارت کنند .

از برخی جهات، این کمترین مشکل کاردانو است زیرا قیمت نماد از قبل روند نزولی داشت. ارزش ADA 24 درصد کمتر از این زمان در ماه گذشته است. اگرچه ورود قراردادهای هوشمند به شبکه در ماه سپتامبر باعث افزایش قیمت شد، برنامه‌های غیرمتمرکز – پروتکل‌های DeFi، بازی و NFT که از این قراردادها استفاده می‌کنند – هنوز واقعاً در Cardano رواج پیدا نکرده‌اند.

قیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسید

DeFi Llama، که مقدار ارز دیجیتال اختصاص داده شده به صرافی های غیرمتمرکز، برنامه های وام دهی و پروتکل های نقدینگی را ردیابی می کند، هنوز Cardano را فهرست نکرده است و نشان می دهد که «ارزش کل قفل شده» آن کمتر از رقبای اتریوم مانند Solana، Avalanche و Terra است.

اما اگر ظهور سولانا چیزی به ما آموخته است، این است که تمایل به جایگزینی با تراکم کمتر برای اتریوم را نادیده نگیریم زیرا پروتکل از اثبات کار به یک الگوریتم اثبات سهام از نظر تئوری سریعتر و ارزان‌تر تبدیل می‌شود. تنها شش ماه پیش، سولانا کمتر از 1 میلیارد دلار در پروتکل های شبکه خود قفل کرده بود و ارزش بازار آن زیر 8 میلیارد دلار بود. اکنون این اعداد به ترتیب 14 و 62 میلیارد دلار است.

کاربران Cardano امیدوارند که اعداد اخیر آن تنها نقطه‌ای در راه رسیدن به موارد بزرگ‌تر باشد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

قیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسیدقیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسیدقیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسیدقیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسیدقیمت Cardano پس از محدودیت‌های eToro به پایین‌ترین سطح 3 ماهه رسید

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,499.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,133.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.181601