توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار

پشتیبانی 60 هزار نفری ،هولدر های محتاط و تماس ها را...

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار

پشتیبانی 60 هزار نفری ،هولدر های محتاط و تماس ها را برای رسیدن به بالاترین سطح تقویت می کند.

بیت کوین (BTC) در هفته جدید حرکتش آغاز می شود که تصمیم دارد 60،000 دلار را به عنوان پشتیبانی حفظ کند.

پس از یک سقوط کلاسیک یکشنبه ، گاوها کنترل خود را به دست آوردند و توانستند بیت کوین را از پایین ترین سطح زیر 60،000 دلار دور نگه دارند.

با این حال ، در شرایطی که بالاترین رکورد آوریل و اکتبر تا کنون شاهد آزمایش مجدد نبوده است ، با این حال ، سرمایه گذاران مشتاق هستند که ببینند بیت کوین به کجا می تواند برسد،همچنان انتظارات بالا است.
کوین تلگراف پنج عامل را مورد بررسی قرار می دهد که هنگام ترسیم اقدامات قیمت بیت کوین در روزهای آینده باید در نظر گرفته شود.

پیشنهاد بی وقفه بیت کوین

تصویری جالب در بازارهای جهانی در حالی که معاملات آتی سهام ایالات متحده قبل از باز شدن بدون تغییر باقی می ماند.

تورم همچنان در حال افزایش است و حتی فدرال رزرو اذعان می کند که می تواند برای مدت طولانی تری همچنان بالا بماند. یک بحث جداگانه در مورد مالیات بر سودهای تحقق نیافته نیز در حال بحث و جدل شدید بین حلقه های رمزنگاری است.

با این حال ، فراتر از افزایش قیمت کالاها ، در مورد محرک های قیمت بیت کوین ، تصویر سردتر است ، زیرا جدا شدن از حرکت های کلان مدتهاست که بیت کوین را مشخص کرده است.

در آستانه راه اندازی سومین صندوق معاملاتی آتی بیت کوین (ETF) دوشنبه ، توجه بیشتری به طلا-و ETF های سنتی و تهدیدی که بیت کوین برای آنها ایجاد میکند.

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار
نمودار سود باز معاملات آتی بیت کوین منبع: چارلز ادواردز/ توییتر

ادواردز قبلا گفته بود که ETF های مبتنی بر آینده با ارائه نگرانی در مورد قدرت کلی این ابزار ، “پیشنهاد بی امان نقطه ای” برای بیت کوین ارائه می دهد.

هر روز قیمت بیت کوین به ارزش 840 میلیون در بازارهای آتی از طریق سفارشات بازار خریداری شد.

حجم خرید/فروش به تعیین سطوح پشتیبانی مقاومت کمک می کند.

کی یونگ جو ، مدیرعامل شرکت تحلیل زنجیره ای CryptoQuant افزود: با نگاهی به حجم معاملات آتی ، خریدهای بزرگ با هر چالش 60 هزار دلاری همراه بود.

پیگیری گاو نر 2017

طبق سنت قدیمی بیت کوین به شیوه کلاسیک ، یکشنبه این هفته با صعود بیت کوین به بالای 62000 دلار به دوشنبه صعودی تبدیل شد.

هفته گذشته شاهد افت 10 درصدی از بالاترین سطح تاریخ 67100 دلار بودیم و قله 64،900 دلاری تقریبا هیچ حمایتی را ارائه نکرد.

با شروع نمودار نزولی ، بیت کوین هیچ حوصله ای برای ترک منطقه تجاری جدید خود نداشت – حتی در شرایطی که تحلیل ها استدلال می کردند 50،000 دلار نیز همچنان یک قیمت قوی محسوب می شود.

تعطیلی هفتگی نتوانست دیوار خرید بزرگی را که کمتر از 60،000 دلار است ، به چالش بکشد و کمک بیشتری به شما ارائه دهد.

پیش بینی می شود که اکتبر در حدود 63000 دلار به پایان برسد ، در حالی که قلمرو ناشناخته ای برای دو ماه آخر سال 2021 باقی می ماند.

برای تحلیلگر مشهور TechDev ، بیت کوین همچنان اقدام قیمت 2017 را با دقت تقریباً شگفت انگیز تکرار می کند. این نیز نشان می دهد که سطوح بسیار بالاتری از قیمت تا قبل از پایان سال وجود دارد-مطابق با قیمت برتر دسامبر 2017.

شرکت VanEck ETF برای راه اندازی دوشنبه آماده می شود.

یک هفته دیگر ، دلیل دیگری برای افزایش سرمایه گذاری نهادی در حالی که بیت کوین شاهد فعال شدن یک صندوق تجاری دیگر (ETF) است.

امروز دوشنبه ، نوبت VanEck است ، تقریباً به دلیل سالها تلاش برای به دست آوردن یک محصول ETF بیت کوین به بازار ، نام تجاری معروف در محافل ارزهای رمزنگاری شده است.

پیشنهادات هفته گذشته ، دارای آینده آتی بیت کوین است و پیش از تصمیم اولیه نظارتی در مورد ETF های فیزیکی در ماه آینده به رقابت می افزاید.

0.65٪ هزینه مدیریت است و به عنوان سومین ETF آتی بیت کوین در بازار ایالات متحده معامله می شود.

شرکت VanEck همچنین قصد دارد یک ETF فیزیکی راه اندازی کند و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مورد سرنوشت آن در 14 نوامبر تصمیم گیری می کند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد ، با وجود نظرات متفاوت در مورد کاربرد کلی ETF های مبتنی بر آینده ، اولین پیشگام ProShares در ایالات متحده هفته گذشته تقریباً بی سابقه بود.

مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ ، همچنان در حال صعود است ، می بینیم که بیت کوین مانند طلا در مسیر صعودی قرار گرفته است.

و به تحول ثروتمند به ثروت اشاره کرد که با طلا در اوایل دهه 2000 هنگامی که اولین بار ETF های ایالات متحده خود را جذب کرد ، همراه بود.

در آن زمان ، اولین ETF طلا ، SPDR Gold Trust (GLD) ، در معاملات سه روز اول خود در نوامبر 2004 بیش از 1 میلیارد دلار جمع آوری کرد.

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار
جدول زمانی تایید بیت کوین ETF منبع: Arcane Research

بدون فروش عمده بورس

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، مبادلات در شرایط فعلی بازار تمرکز اصلی هستند زیرا روند کلان کاهش عرضه بیت کوین کند می شود.

در جریان روند صعودی ، ورود انبوه بیت کوین به صرافی ها نشان دهنده نقطه قیمتی است که توده ها قصد فروش آن را دارند – و از این رو قیمت احتمالی اوج می گیرد.

اما به طور گسترده تر ، مقدار بیت کوین در صرافی ها در حال کاهش است – و این از زمان سقوط قیمت ماه مه شتاب گرفت.

بر اساس آخرین داده ها ، اکنون به نظر می رسد که Binance در این ماه از سایر پلتفرم های اصلی فاصله گرفته و شاهد ورود بیت کوین به دفترچه سفارشات خود بوده است در حالی که بیشتر بقیه به کاهش ذخایر خود ادامه می دهند.

روند صعودی جدید برای بیت کوین به طور کلی باعث افزایش اندکی در سطوح مبادلهشد ، اما در مقایسه با روند نزولی کلی ، این مقدار ناچیز است.

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار
نمودار ذخایر Exchange BTC. منبع: Bybt

هودلرز در حال حاضر علاقه چندانی به فروش چنین راه کوتاهی نسبت به رکورد قبلی ندارد و خریداران سازمانی تصور نمی کنند که قصد فروش فوری را فقط پس از آشکار شدن داشته باشند.

صرافی ها در هفته گذشته خریدهای ویژه ای داشته اند.

تغییر بار دیگری در احساسات بازار رمزنگاری آغاز شده است ، اما برخلاف اوایل ماه جاری ، سرمایه گذاران محتاط هستند.

با برخورد با “ترس و طمع شدید” هفته گذشته ، شاخص مطابق با قیمت بیت کوین کاهش یافت ، از روز دوشنبه در 72/100 به سادگی “ترس” را نشان می دهد.

این سطح طی سه ماه گذشته خوشه ای را در مقاطع مختلف تشکیل داده است و این احساس را تقویت می کند که “بازنشانی” برای احساسات با بیت کوین هنوز در 60،000 دلار رخ داده است.

با توجه به اینکه بالاترین چرخه کلاسیک (ترس و طمع شدید) با نمره 95/100 یا بیشتر مطابقت دارد ، مفهوم آن این است که قیمت بیشتر صعودی – اگر به اندازه کافی آهسته باشد – می تواند بسیار طولانی تر ادامه یابد.

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار
Crypto Fear & Greed Index تا 25 اکتبر. منبع: TradingView

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

قیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلارقیمت بیت کوین در راه رسیدن به 90 هزار دلار

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 54,831.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,147.47
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207946