توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

فناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گوید...

فناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گوید…

وزیر امور خارجه و دارایی سابق نیجریه گفت که G20 باید به دنبال راه حل هایی برای بلاکچین جهت رفع شکاف جنسیتی باشد...

فناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گوید…

فناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گوید...

وزیر امور خارجه و دارایی سابق نیجریه گفت که G20 باید به دنبال راه حل هایی برای بلاکچین جهت رفع شکاف جنسیتی باشد.

Ngozi Okonjo-Iweala ، مدیر کل سازمان تجارت جهانی و وزیر امور خارجه و دارایی سابق نیجریه ، گفت: فناوری بلاکچین می تواند به توانمند سازی زنان تحت پایگاه اطلاعاتی در سراسر جهان کمک کند.

کریستینا کورنر ، سردبیر Cointelegraph امروز با حضور در هیئت مستقل سطح بالا G20 در مورد تهیه و پاسخگویی به موارد جهانی برای آمادگی و واکنش همه گیر ، از نهادهای نظارتی و قانونگذاران سوال کرد که چگونه فناوری بلاکچین می تواند به پیشرفت مالی زنان در زمان COVID-19 و بعد از آن کمک کند . Okonjo-Iweala از بین چندین عضو از جمله نمایندگان ایالات متحده و سنگاپور تنها کسی بود که در مورد زنان در بلاکچین صحبت کرد.

مدیر کل WTO گفت:

“البته بلاکچین چیزی است که شفافیت بیشتری در نحوه انجام کار و حذف واسطه ها ایجاد می کند.” “من فکر می کنم که به ویژه در حوزه مالی وتوانایی معرفی این معاملات می تواند به ویژه برای زنانی که اغلب از دسترسی به منابع مالی محروم هستند مفید باشد. این موضوع قابل توجهی است ،که باید بررسی کنیم. “

فناوری Blockchain می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گوید…

زنان در بسیاری از کشورها اغلب در دسترسی به خدمات مالی بیش از مردان دچار مشکل شده اند ، وضعیتی که با تعطیل شدن بسیاری از نهادها می توانست با تشدید بیماری روبرو شود.

بسیاری از کارشناسان پیشنهاد داده اند که از فناوری رمز ارز و بلاکچین برای ترویج درگیری مالی در مناطقی که زیرساخت های مشابه کشورهای پیشرفته را ندارند ، به ویژه در مواردی که زنان برای دسترسی به تأمین کنندگان اعتبار و دچارمحدودیت در افتتاح حساب های بانکی هستند ودرمواردی که زنان به مدت طولانی باسفر روبرو هستند و حتی گاهی اجازه قانونی برای مالکیت اموال ندارند .

براساس گزارش مجمع جهانی اقتصاد که در ماه آوریل منتشر شد ، زنان همچنان در صنعت بلاکچین و رمزنگاری کم کار هستند. سازمان تجارت جهانی قبلاً گزارش داده بود كه توانمندسازی اقتصادی زنان رابخشی از دستور كار خود در زمینه ایجاد ثروت و كاهش فقر قرارداده است، این گروه راه حل های دیجیتالی را پیشنهاد می دهد:

“تجارت الکترونیکی که از طریق سیستم عامل های آنلاین انجام می شود می تواند روشی آسان و ارزان برای تجارت جهانی زنان ، ورود به بازارهای خارجی جدید ، گسترش تجارت و استفاده از مشاغل خود باشد.”

رمزنگاری و بلاکچین می توانند این دیدگاه را با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت و بلاکچین برای بانکداری راگسترش دهد. با این حال ، مشخص نیست که اقتصادهای جداگانه چگونه پاسخ می دهند زیرا برخی از کشورهای پیشرفته در میان نرخ بالای واکسیناسیون مجدداً باز می شوند در حالی که برخی دیگر به طور جزئی یا کاملاً بسته باقی می مانند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

فناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گوید...

فناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گویدفناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گویدفناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گویدفناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گویدفناوری بلاکچین می تواند به ویژه برای زنان مفید باشد؛مدیر کل WTO می گوید

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,478.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,229.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175328