توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

فروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتی...

فروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتی…

انک سرمایه گذاری چند ملیتی فکر می کند ارزش سهام کوین بیس 30 درصد بیشتر از قیمت فعلی آن است

فروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتی…

فروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتی...

بانک سرمایه گذاری چند ملیتی فکر می کند ارزش سهام کوین بیس 30 درصد بیشتر از قیمت فعلی آن است.

خدمات مالی چند ملیتی سیتی ، پوشش سهام صرافی رمزارز ایالات متحده کوین بیس را در این هفته با هدف قیمتی بسیار صعودی آغاز کرد.

پیتر کریستینسن، تحلیلگر سیتی، در یادداشتی تحقیقاتی که در روز سه‌شنبه، 26 اکتبر منتشر شد، به سرمایه‌گذاران گفت که می‌توانند «فروشگاه عمومی کریپتو» را بخرند. سیتی هدف قیمتی صعودی 415 دلاری را برای کوین تعیین کرده است که به طور قابل‌توجهی بالاتر از قیمت بسته شدن روز دوشنبه 319 دلار است.

فروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتی...

این تحلیلگر اظهار داشت که این سهام به سرمایه گذاران «مستقیماً در معرض افزایش خرده فروشی و پذیرش نهادی ارزهای رمزنگاری شده است»

این غول بانکی چندملیتی پتانسیل‌های موجود در کوین‌بیس را می‌بیند زیرا این شرکت تلاش‌های مستمری برای گسترش عملیات خود فراتر از یک صرافی رمزنگاری و در حوزه‌های دیگری مانند NFT و ذخیره‌سازی کیف پول سرد انجام می‌دهد.

این شرکت ظرف یک روز یا بیشتر پس از اعلام آن در 13 اکتبر، بیش از یک میلیون برنامه را برای لیست انتظار پلتفرم NFT خود جمع آوری کرد. کریستینسن به این شرکت توصیه کرد «به دلیل موقعیتش در زنجیره ارزش کریپتو، یک مدل کسب و کار «مبتنی بر شبکه» و استراتژی، مجموعه فرصت های غیرقابل انکار بسیار بزرگ … بله، ما معتقدیم که کوین قابل سرمایه گذاری است.
او همچنین «رویکرد پیشرو برای انطباق با مقررات» کوین‌بیس را یک مزیت رقابتی می‌داند.

فروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتی...

تا حدی، ما فکر می‌کنیم افزایش مقررات می‌تواند برای موقعیت رقابتی کوین‌بیس مثبت باشد، به‌ویژه در مقابل مدل‌های تجاری که عمدتاً متکی به بازارهای غیرقانونی هستند.

کریستینسن اضافه کرد که با افزایش پذیرش دارایی‌های کریپتو، سهام برای ایجاد «بالاتر و پایین‌ترین سطح» در دسترس است. بانک سرمایه گذاری آمریکایی نیز قیمت هدف خود را برای سهام به 360 دلار افزایش داد.

همه تحلیلگران موافق نیستند که کنت ورثینگتون هدف قیمت خود را در کوین تنها اندکی به 375 دلار از 372 دلار افزایش دهد. با این حال لیزا الیس، تحلیلگر ارشد سهام در MoffettNathanson، گفت که کوین یک “سهامی ضروری” است که با توجه به همکاری اخیرش با فیس بوک در کیف پول رمزنگاری خود، می تواند به 600 دلار برسد.

کوین بیس در ماه آوریل با قیمت عرضه اولیه 381 دلار به بازار عرضه شد و در روز قبل از عقب نشینی به اوج 430 دلار رسید. طبق گزارش MarketWatch، COIN در روز دوشنبه این هفته به بالاترین سطح ماهانه 326 دلار رسید، اما از آن زمان تاکنون 4.3 درصد کاهش یافته و به قیمت معاملات بعد از ساعت 312 دلار رسیده است.

مدت کوتاهی پس از فهرست شدن، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه خودی ها و مدیران کوین بیس اقدام به دامپینگ سهام کرده اند. این شرکت در سه ماهه دوم حدود 1.6 میلیارد دلار سود به دست آورد که بخش بزرگی از آن ناشی از کارمزد تراکنش های بالاتر از میانگین صنعت است. گزارش Q3 در 9 نوامبر منتشر می شود.

در ماه آگوست، جیم کرامر سهام کوین‌بیس را توصیه کرد و به سرمایه‌گذاران پیشنهاد کرد 5 درصد از پرتفوی خود را به دارایی‌های رمزنگاری اختصاص دهند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

فروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتیفروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتیفروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتیفروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتیفروشگاه عمومی ارزهای دیجیتال را بخرید،هدف صعودی کوین بیس سیتی

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,610.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,356.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207680