توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

فرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوین

فرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوین

روند نزولی بیت کوین که طی هفته های اخیر رخ داده و شدید هم بوده است سرمایه گذاران را نگران کرده است ولی هنوز هم مدیر ارشد...

فرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوین

فرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوین

روند نزولی بیت کوین که طی هفته های اخیر رخ داده و شدید هم بوده است سرمایه گذاران را نگران کرده است ولی هنوز هم مدیر ارشد استراتژی کوین شیرز یعنی ملتیم دمیروز باور دارد که بیشتر دارندگان قدیمی بیت کوین قصد فروش دارایی دیجیتال خود را ندارند و این اصلاح قیمت آنها را نمی‌ترساند.

دمیروز در گفت و گو با شبکه CNBC تأکید کرد که بیت کوین اینجاست که بماند و پس از 200 روز بازار صعودی، حضور یک بازار نزولی طبیعی است و وی در همین زمینه افزود:
شما نمی‌توانید برای همیشه در اوج باشید.

اصلاح “دست کاغذی” در مورد هولدری است که توانایی تحمل ریسک مالی را ندارد و به محض شروع کاهش قیمت دارایی خود را به فروش می‌رساند و این دقیقا برعکس “دست الماسی” می‌باشد که به معنای هولدری است که در برابر فشار مقاوم است.

دمیروز یادآوری کرد که حتی در این بازار نزولی نیز بیت کوین 200 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و در ادامه صحبت های خود نیز گفت که بیت کوین یک کلاس دارایی ناپایدار است است و حتی اگر به 20 هزار دلار برسد هم بیت کوین های خود را به فروش نخواهد رساند وی همچنین افزود که بیت کوین در مارچ قبلی به 3 هزار دلار رسید ولی حالا نسبت به مارچ قبلی ده برابر شده است.

وی گفت که بسیاری از کسانی که در حال فروش دارایی خود هستند سرمایه گذاران خردی می‌باشند که هیچ تحقیقی نسبت به بازار انجام نداده اند ولی هولدر های بلند مدت به بیت کوین های خود دست نمی‌زنند.

وی در پایان صحبت های خود افزود که هولدر های بلند مدت بیت کوین از این فرصت استفاده کرده و در حال جمع آوری بیت کوین بیشتر هستند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

فرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوین
فرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوین

فرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوینفرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوینفرصت فوق العاده برای هولد های بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,610.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,356.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207680