توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

عملکرد مثبت پولکادات

عملکرد مثبت پولکادات

بدلیل لیست شدن ارز دیجیتال دات در صرافی کوینبیس پرو،در روز سه شنبه، پولکادات یکی از بهترین عملکردهای هفته را در بازار داشته است. Polkadot (DOT) در روزهای گذشته شاهد حرکات صعودی...

عملکرد مثبت پولکادات

عملکرد مثبت پولکادات

بدلیل لیست شدن ارز دیجیتال دات در صرافی کوینبیس پرو،در روز سه شنبه، پولکادات یکی از بهترین عملکردهای هفته را در بازار داشته است. Polkadot (DOT) در روزهای گذشته شاهد حرکات صعودی گسترده ای بود، زیرا معامله گران ورود این ارزدیجیتالی به پلتفرم معاملاتی مستقر در ایالات متحده ، Coinbase Pro، و حراج های آتی آن را در نسخه آزمایشی شبکه Kusama، ارزیابی کرده بودند.

نرخ ارز DOT / USD پس از یک حرکت صعودی 37 درصدی که از روز قبلی آغاز شده بود، در روز دوشنبه به 26.44 دلار رسید. با این وجود ، روز سه شنبه با ورود به ساعات معاملاتی آسیا و اقیانوسیه و اروپا ، این جفت ارز دیجیتالی با بیش از 4.5 درصد اصلاح قیمتی،در پایین ترین سطح روزانه یعنی 24.25 دلار قرار گرفت. حرکت های صعودی اولیه در بازار پولکادات در پی افزایش قیمت بیت کوین در روز یکشنبه رخ داد.

نشانه های صعودی بیشتر برای معامله گران به دلیل تاثیر Parallel Finance بود. این شرکت تازه وارد با سرمایه گذاری 2 میلیون دلاری خود در بلاکچین های پولکادات و Kusama در تلاش است تا ویژگی های وام و سهام خود را بهبود ببخشد. با نگاهی به گذشته ، کوساما به عنوان شرکتی است که برای پروژه های تازه وارد بصورت موازی با بلاکچین پولکادات همکاری میکند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

عملکرد مثبت پولکادات
عملکرد مثبت پولکادات

عملکرد مثبت پولکاداتعملکرد مثبت پولکادات

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,429.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,113.73
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.180223