توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

علاقه شدید گری اسکیل به کاردانو

علاقه شدید گری اسکیل به کاردانو

روز جمعه مدیرعامل گری اسکیل اعلام کرد که کاردانو را به صندوق سرمایه گذاری بزرگ دارایی دیجیتال خود اضافه کرده است...

علاقه شدید گری اسکیل به کاردانو

علاقه شدید گری اسکیل به کاردانو

روز جمعه مدیرعامل گری اسکیل اعلام کرد که کاردانو را به صندوق سرمایه گذاری بزرگ دارایی دیجیتال خود اضافه کرده است.

پنجمین ارز دیجیتال برتر بازار که از الگوریتم PoS استفاده می‌کند در حال حاضر سومین دارایی بزرگ صندوق مدیریت سرمایه گری اسکیل است و پشت سر بیت کوین و اتریوم، 4.26 درصد از دارایی های گری اسکیل را تشکیل می‌دهد.

گری اسکیل به طور قابل توجهی تعداد بیت کوین های در اختیار خود را نیز کاهش داده بطوری که تا پایان سه ماهه اول سال بیت کوین 79.8 درصد از دارایی تحت مدیریت گری اسکیل را تشکیل می‌داد و حالا تا پایان سه ماهه دوم سال این رقم به 67.46 درصد رسیده است.

علاوه بر کاردانو، این صندوق مدیریت دارایی دیجیتال تا پایان سه ماهه اول سال میلادی اتریوم های زیادی داشت و 17.5 درصد از دارایی تحت مدیریت آنها اتریوم بود و حالا تا پایان سه ماهه دوم سال میلادی جاری این رقم به 25.39 درصد رسیده است.

طبق گفته ادوارد مک گی، معاون مالی شرکت گری اسکیل گفت که آنها در خرید دارایی های دیجیتال جدید متعادل رفتار می‌کنند و وی در همین خصوص افزود:
ما خوشحالیم که کاردانو را به صندوق تحت مدیریت خود افزودیم و از آن استقبال می‌کنیم و ما در تلاش هستیم تا تنوع صندوق دارایی دیجیتال خود را افزایش دهیم.

بنا به وبسایت معتبر کوین مارکت کپ، در سه ماهه دوم سال 2021 دامیننس (سلطه) بیت کوین بر بازار بشدت کاهش یافته و در حال حاضر در زمان نگارش این خبر در سطح 45.7 درصد قرار دارد و آلت کوین هایی مانند اتریوم، کاردانو، بایننس کوین و چین لینک و دوج کوین و … دامیننس پادشاه ارز های دیجیتال را کاهش دادند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

علاقه شدید گری اسکیل به کاردانو
علاقه شدید گری اسکیل به کاردانو

علاقه شدید گری اسکیل به کاردانوعلاقه شدید گری اسکیل به کاردانو

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214